Отговори
# 30
  • Мнения: 10 704
Детето орева майка си, че иска на военен парад, заведе го по спешност. Grinning

Честит ден на българската армия!
Имаш късмет, че жена ти не те е хванала да маршируваш парадно  у дома пред детето Wink

# 31
  • Мнения: 1 304
Не може, изолиран съм.

Днес бил роден и Зигмунд Фройд
https://nauka.offnews.bg/chovekat/na-6-maj-1856-g-e-roden-zigmun … frojd-149385.html

По собствените му думи Зигмунд Фройд е третият, който разочарова цялото човечество - първите двама са Коперник и Дарвин. Фройд доказа, че човекът не е "разумен" (Homo sapiens), а разумът му често губи в състезанието с несъзнателното. Несъзнателното той оприличава на кон, който носи ездач, тоест ума. Докато конят е спокоен, той се подчинява на ездача. Но ако го ухапе конска муха, ездачът ще трябва да отиде там, където го отнесе конят му.
Хората му се смееха и не му вярваха.

# 32
  • Мнения: 6 593
То па ена армия...

Футбола от гледна точка на Фройд:

Футболното поле е леглото:
Топката - кръгъл фалически символ;
Вратата - явен женски символ;
Удар по вратата - мъжки оргазъм;
Удар по вратата, спасен от вратаря - женски оргазъм;
Гол - зачатие (порочно);
Наказателен удар - планиран секс;
Ъглов - планиран секс с извращения;
Единадесет метров - планирано зачатие;
Спасен от вратаря единадесет метров - многократен оргазъм;
Стена - ненадеждно противозачатъчно средство;
Засада - преждевременна еакулация;
Наказателни дузпи - изкуствено оплождане;
Арбитър - съзнателни, подсъзнателни и несъзнателни комплекси;
Жълт картон - направление за кожно-венерическия диспансер;
Червен картон - временна импотентност;
Коментатор - говорещ импотент - воайор;
Дузпа - либидо;
Женски футбол - латентно псевдо-лесбийство;
Треньор - жестокия личен психоаналитик;
Световния шампионат - суингинг парти.

# 33
  • Мнения: 18 299
Добро утро!



# 34
  • Мнения: 7 417
Добро утро, отивам на работа и Зеленски ни посреща така

Дано само не го ползваме днес.

# 35
  • Мнения: 10 704
Дано да не го ползвате! Лека работа!

# 36
  • Мнения: 1 304
Съветското знаме се развя днес отново над Райхстага.
https://www.cross.bg/mobile/zname-raiihstaga-pobedata-1719210.html#.ZFkT0aTsZzA


Латвия предприема възродителен процес, привиква, изпитва и гони руснаците, били имигранти.

# 37
  • Мнения: 19 895
Оф.
///
Днес се нафъсках с пантерата на картие, поразмотах се мързеливо, пазарувах козметика, размених комплименти с Йорданка Христова в квартала (посмяхме се, че сме на една дата и сме си хубави хора), като разбира се, аз я подминах на прима виста, но после реших, че искам да кажа на тази жена колко ѝ се възхищавам и я харесвам, дадох заден и го направих. А тази чаровна усмивка на лицето ѝ ми стига за днес откъм откровена радост.
//
Пиша за една нова марка парфюми Gritti. Ако някоя / някой има впечатления, да сподели.

# 38
  • Мнения: 9 872
Ооо, аз също харесвам (и как остарява) Й.Х.
Пантерата ми беше в уиш листа, ама междувременно вдъхновението измести фокуса си и я забравих.
Да се похваля  - намерих си чудно бюстие, ммм Heart Eyes Ся, и да искате няма да пусна снимка с него, но ви компенсирам с друга Stuck Out Tongue

# 39
  • Мнения: 1 304
Това е очевиден слепок, без да съм специалист по змиите де. Нашето си беше чиста пепелянка.
Змията е пазителят на дома, не отровните не се гонят и убиват, защото после идват мишките.

Харесвам Живънши, най-любим ми беше Вери Ирезистибъл в триъгълно зелено шише. Сега имам Джентълмен и Ом идеал. Имам и един не лош Шанел и няколко, които не ги знам какви са.

# 40
  • Мнения: 19 895
Добър избор е джентълменът на живанши, както и идеалният мъж. Simple Smile За шанелите имам особено мнение. Единственият мой там е мадмоазелата, всичко друго е бабешко за моя вкус.
//
Елиф, пробвай, ако имаш възможност https://www.cartier.com/fr-fr/eau-de-parfum-noir-absolu-la-panth … 685655533005.html
с него съм днес. Той е по-плътен и изчистен, но със скелета на пантерата.

# 41
  • Мнения: 10 704
В това влажно и хладно пролетно време аромата на хвойна в парфюмите е много осезаем.

# 42
  • Мнения: 1 304
Я кажете, с колко градуса температура на водата се приготвя и запарва чай?
Напоследък пия много чайове и се сетих, че за меда и лимона чакам, но самия чай го заливам с кипяща вода от каната.

Спомних си някакви числа, но не искам да Ви сугестирам.

# 43
  • София
  • Мнения: 35 110
70-80.

# 44
  • Мнения: 6 593
E, не, тва със скелетите на парфюмите ме застреля с халосен патрон! Кат куцо пиле - мазен весник ме отнесе...
Не ви ли е страх като си отваряте будоара? Земе да изскочи некой забравен парфюмен скелет?

Общи условия

Активация на акаунт