Отговори
  • Мнения: 1 304
старата тема

Скъпи момичета, месец май е месецът, който свързваме с пролетта и обновяването на природата, надеждите и стремежите на хората към по-светло бъдеще олицетворяват цветовете, които през лятото ще се превърнат в сладки плодове дар от майката земя.

Съвременници сме на интересни времена, пандемия, война и извънмерна небрежност.
Решението на всички проблеми са любовта, дръзновението и съзидателният труд.

Цитат
Бръм - бръм - бръм, бръм - бръм - бръм,
аз пчеличка съм.

Бръм - бръм - бръм, бръм - бръм - бръм,
хвъркам си навън.

 

Припев:

Бръм - бръм - бръм, бръм - бръм - бръм,
бръм - бръм - бръм - бръм - бръм.
Бръм - бръм - бръм, бръм - бръм - бръм,
бръм - бръм - бръм - бръм - бръм.


Бръм - бръм - бръм, бръм - бръм - бръм,
по цветчета. Бръм.

Бръм - бръм - бръм, бръм - бръм - бръм,
по цветенца. Бръм.

 Бръм - бръм - бръм, бръм - бръм - бръм,
във полето. Бръм.

Бръм - бръм - бръм, бръм - бръм - бръм,
във гората. Бръм.

 

Бръм - бръм - бръм, бръм - бръм - бръм,
сбѝрам аз прашец.

Бръм - бръм - бръм, бръм - бръм - бръм,
правя си медец.

Цитат
ДРУЖНА ПЕСЕН

Дружна песен нек да екне,
песен, песен на труда!
На сърца ни да олекне,
да живей, живей труда!

С рядка участ, с чудно име
слави, слави се труда,
нему всичко ний дължиме,
да живей, живей труда!

Повдигнете си челата,
о, герои на труда,
вий творци сте на благата,
да живей, живей труда!

От стрелата на дивака
до железний път
всичко плод е на ръката,
да живей, живей трудът!

Цитат
Великъ е нашиятъ войникъ!
Великъ, великъ, великъ!
Измокренъ, гладенъ, уморенъ,
безъ отдихъ би се день и нощь,
бърдата цепи разяренъ
съ страшния си викъ „На ножъ!“.
Отъ Китка литна въ единъ мигъ,
прѣцапа Тимока дълбокъ,
при Равна, Вина, Лѣсковикъ,
черта му пѫть самиятъ Богъ.
При Маврово, заровенъ в снѣгъ,
съ рѫцѣ прѣмръзнали се би,
въ Ботумъ отвори пѫть за Дринъ,
прокуди врага до единъ!
И пакъ спокоенъ, мълчаливъ,
при Охридъ днесъ той стои
и чака новъ врагъ да срази
съ страшния си викъ „На ножъ

Последна редакция: чт, 04 май 2023, 08:05 от bubanka

# 1
  • Мнения: 18 229
Добър вечер... Много тихо тук? Anguished

# 2
  • Мнения: 1 304
Значи е шумно по спалните!

# 3
  • Мнения: 6 355
Първом: мерси за новата тема! Grinning
А аз си викам: изтървах ви нейде. Joy

Къде си, Горджи? У спа-то ли съ загуби? Joy А другите? Поименно ли да въ викам? Wink

# 4
  • Мнения: 9 817
Инче, идвам Kissing Heart

Отворих първия пост, реших, че съм объркала темата. Тифи бе, кво ни баламосваш с ретро маршове и песнички. В друга тема те прочетох, много ми хареса, а тук Smirk Бързо на поправка. Я с виц, я с тик-ток, я с някое плетено аутфитче (в много краен случай).

Търся си спортно бюстие, супер поддържащо, че нещо съм се активизирала, ама не ми се дават 60+ лв. Давайте съвети Hug

# 5
  • Мнения: 6 568
Замира, замира пландемическия спам.
Дали е защото пландемията съвсем се спихна, пропагандата не помага, урсулата вече я съдят?
Дали щото интимните запознанства никакви ги няма напоследък ?
--------------
Кратка тъжна история:
- Обръснах се за нищо.
(общополово валидна)

# 6
  • Мнения: 9 817
Няма ни щото вече се срещаме офлайн, а не онлайн. Иии като казах срещи - проблем е, ако гостите вече са дошли, а жена ви още се облича.Голям проблем обаче е, ако гостите все още се обличат, а жена ви изведнъж си дойде... Та или бързо се обличайте или мислете къде ходите на гости.

# 7
  • Мнения: 6 355
Голите гости ... не требе ли да е един такъв? Че то иначе ... леле, мале. Joy

Елифче, имам едно толкова стегнато бюстие, че ... едвам го навличам. Чела съм, че за народни танци например /че там пада голямо скачане/ слагат 2 - сега сутиени ли, бюстиета ли, което повече върши работа. Ку питаш мъж ... може да доде да придържа докато ти спортуваш. Joy Бъзик, де, нали. Joy Аз щото се мъча вкъщи с едни упражнения, куту остане време, де, та ми става ного жега и се затварям в 1 стая и ... пада събличане. Тва потенето много ме кара да мрънкам, ако не го избегна някак. Joy

# 8
  • Мнения: 1 304
Боледувам си аз кротко вкъщи от това дето те боли цялата шия и т.н. и цял ден си приказвам с тоя-оня.
Ей, натресох се на един приятел, що се изпуснах, че съм болен. Пръскали ни били.
Как да обясня на такива хора, че онези хора не се интересуват да ни пръскат, а да ни крадат само?

Последна редакция: пт, 05 май 2023, 18:38 от Тифи19

# 9
  • Мнения: 6 355
Тифи, нищо не разбираш. И ни крадат, и ни пръскат, абе ... съсипаха я таз държава, както щеше да каже Холдън. Joy
Иначе: не убеждавам никой в нищо. Даже и не коментирам понякога. Що да се хабя, като ще е за нищо. Шарен свят.  Grinning

# 10
  • Мнения: 6 568
Може ли админите да си вършат работата малко по-добре?...
Кой се присъединява тук?!
Очевидно имаме нов член в темата - възрастна дама, която тайно праща съобщения на мъжете тук. Изпраща свои голи снимки в неприлични пози. Предлага им iPhone 14 в замяна на сексуални услуги.
Изключително съм възмутен! Телефонът се оказа реплика и очевидно има някакъв проблем, защото е супер бавен и бутонът за усилване на звука не работи!

# 11
  • Мнения: 1 304
Другия дето и него го пръскат умишлено го избягвах, докато самоинициативно ми прати отнемане на дете от родителите му в Германия,  семейството е някаква боя, а цялото нещо е в румънски сайт като на атака-възраждане и нищо не се разбира.

Иначе мъже интелигентни над средното, но много стресирани.

# 12
  • Мнения: 9 817
Може ли админите да си вършат работата малко по-добре?...
Кой се присъединява тук?!
Очевидно имаме нов член в темата - възрастна дама, която тайно праща съобщения на мъжете тук. Изпраща свои голи снимки в неприлични пози. Предлага им iPhone 14 в замяна на сексуални услуги.
Изключително съм възмутен! Телефонът се оказа реплика и очевидно има някакъв проблем, защото е супер бавен и бутонът за усилване на звука не работи!
Бг мамата не може да е възрастна! Капитална грешка, Джеймс Wink

Елифче, имам едно толкова стегнато бюстие, че ... едвам го навличам. Чела съм, че за народни танци например /че там пада голямо скачане/ слагат 2 - сега сутиени ли, бюстиета ли, което повече върши работа.
Инка, толкова стегнато пробвах ... ми то не можех да дишам. Дяволът пак е в детайлите. 

Какво мислите за MILF?
Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 10 611
Същото като за GILF - Girl, I Love Freedom !

# 14

Общи условия

Активация на акаунт