Интерес към друг мъж след раждане на дете

  • 4 957
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 888
Еййй, ама много сте мнителни значи! Laughing
Аз го възприемам като "Пак ще се срещнем след 10 години": просто среща, да видят кой до къде е стигнал, без подтекст. Може да има елемент на гордост от личните постижения - брак, деца. Може да има и най-добронамерен интерес към стар познат, който изглежда приятен за общуване, а и средно успял в живота: нито предизвиква завист, нито съжаление, златната среда.

# 16
  • София
  • Мнения: 23
Ти си последният им вариант, свободен винаги за покана, достатъчен за 1 час и 30 мин. среща в непосредствено кафене близко и удобно за тях. Но когато става въпрос за място над твоята класа, снимчици в Instaгram и да си облечат новите дрехи за срещата, ти няма да си поканения. Wink Ще си Мишо за времето, когато техните приятелки и компании са някъде другате и твоите дружки от ж.р. скучаят и те викат. Вероятно си вдигаш телефона на първия сигнал в слушалката и те си те знаят, като "сигурната" опция да си позагубят времето, докато изчакват нещо по-интересно да им се случи в живота и ти си Мишо, с който си уплътняват удобно незаетото с други по-важни хора времето за тях.

Както се описваш....помисли ти какви излъчваш и как те възприемат. Но... по-горе ти описах.
Ако си мъж за интересни забавления, женена никога няма да те търси като скучна жена за кафе, а ще те дебне навскъде и ще ти слага капани по друг начин да се среща с теб. Simple Smile

Хубава вечер!

# 17
  • Мнения: 6 803
Според мен въпросните жени или скучаят и си търсят компания, която не би притеснила мъжете им, или имат интерес, свързан с работата на автора (търсят автора да ги уреди за нещо). Тук съм сигурна, че не става въпрос за любовен интерес.

# 18
  • София
  • Мнения: 23
Според мен въпросните жени или скучаят и си търсят компания, която не би притеснила мъжете им, или имат интерес, свързан с работата на автора (търсят автора да ги уреди за нещо). Тук съм сигурна, че не става въпрос за любовен интерес.

Да ги разкарва по-бързо тези old school и да си потърси някоя готина HR-ка да го нареди някъде на работа с мадами, а не да скучае на работа и да запълва времето на някакви тетки! Simple Smile

# 19
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 159
Не е казал, че в работно време ходи по кафета със съученички.
Всъщност не каза свободен ли е, женен ли е, има ли приятелка...

# 20
  • Мнения: 3
Благодаря ви за множеството отговори и за ангажираността.
Работя като програмист в Министерство на труда и социалната политика... така че връзки с ясли, детски градини, училища и болници нямам... с изключение на няколко държавни лудници Wink

Имам приятелка от 3 години, но е колежка и връзката е дискретна, ... естествено не е омъжена.

Срещите ми с тези съученички са ми досадни и гледам с времето да ги отбивам, че нямам време или нещо е изникнало, или друг тъп да се видим и тн... в един момент повечето се отказват за щастие! Grinning

Съласен съм с вас и въобще не намеквам, че става въпрос за любов или интимност, а за някакъв вид изгода.
Не исках да ви сугестирам, единствената ми хипотеза е, че си търсят резервен вариант... ако нещо се прецака в семейството им да има кой да поеме гледането на тях и детето... просто хипотеза...

Последна редакция: чт, 04 май 2023, 02:38 от franseto123

# 21
  • Мнения: 999
Нещо се обърках. Тези жени, за да те търсят, все пак имате някаква приказка и координати. Пишеш, че ти е досадно, а приемаш все пак покани. Не се връзва.
Да не би преди да си намериш приятелка да си ги търсил ти и сега понеже връзката ти е дискретна, те да смятат че си още свободен?
Иначе спокойно, повечето жени нямат нужда някой да ги гледа, обикновено мъжете са гледани. Жените са за обичане.
А за изгодата, която биха могли да имат, не се сещам, щом е скучно на срещите. Другаде е ключа за бараката.

# 22
  • София
  • Мнения: 13 613
Твърде много се ласкаеш от това, че те търсят.
Когато жена те търси с идеи за определени отношения, нещата са ясни отначало.
Или имат интерес към теб заради компютърните ти умения, или (както казах) те намират абсолютно безопасен (мъжете им също).
Жените имат често един момент, в който са сериозни обвързани и не биха погледнали друг, но излизат на по кафе с някой познат мъж, който хем не им застрашава връзката (защото не го виждат като мъжкар, въпреки пола), хем си доказват колко свободни са да кажат на мъжете си че излизат с мъж и те да нямат против. Някакъв вид еманципация

# 23
  • Мнения: 6 787
Заради работата ти те търсят, може би. Или да не би да имате скоро среща на випуска? Мен така ме търсеха цяла година бивши съученици и съученички в годината, в която ни беше срещата на випуска. После спряха Joy
Пък да не ти казвам колко съм интересна и търсена от майките по площадките или в групата на детската, и всякакви познати с малки деца, понеже съм логопед и работя с деца. Вече не казвам какво работя като се запознавам с някой родител.

# 24
  • Сф
  • Мнения: 10 739
Малко не се връзва това, което пишеш. Как така 5, 10 години не са те търсили , не сте били близки и изведнъж те намират . Пък чак те канят за разходки , кафе.. Как се случва това? Къде те намират ? Защо изобщо си описваш външния вид? Мен ако ме намери някой ще е от социалните мрежи и евентуално да се зарадваме и да се разберем за кафе. Ма, така и не се е случило, защото време няма от моя страна най- вече, а и не изпитвам особено желание за губене на същото. Изключение може да  направя за Гошо от общинска фирма  "паркинги и гаражи " 😂🤣
ако ми се наложи 😂Но имаме и обща среда , интереси.
В крайна сметка, ако излизаш тия 9 пъти ,които споменаваш все е станало ясно защо те търсят.Мисля, че се ласкаеш излишно и че търсиш нещо, къде го няма в едни отдавна минали времена и отношения. Освен, ако не се засичате по кафета в центъра в обедните почивки. Та , кажи, как те намират и какво ти казват? Примерно Ана от 8 б се сетила за теб 🤣

# 25
  • София
  • Мнения: 35 308
Някой да гледа тях и децата им….

Вземи си направи твои и спри да си въобразяваш глупости.

# 26
  • sofia
  • Мнения: 406
Правят го за да се похвалят от живота си пред теб.Mask

# 27
  • Мнения: X
Възможно ли е да те търсят, защото си мислят, че можеш да ги уредиш на подобна работа, където след майчинството ще могат да си взимат болничен безпроблемно при градински сопол.

# 28
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 159
Авторе, вземи изтрий местоработата от последния си пост, освен ако не искаш да те разпознаят де...

# 29
  • Мнения: 2 262
Остави младите майки.
Аз се впечатлих от "дискретната връзка от три години с естествено неомъжена колежка". Тя ги праща да знаеш, да ти светне лампата, че се моташ. Колежката започва да и писва от "приятели с бенефити".

Общи условия

Активация на акаунт