въпросче за бюста

  • 1 412
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 443
Моят страшно наедря в 3-4 месец

Peace Моят бюст наедря най-много 5-7 месец.
[/quote]
Манеее,ако продължава така да ми растеее,направо ще съм като млеконадойна крава  bombs
Ама гърдите ми са стегнати (и винаги са били) и не висят,формата им е такава.Даже си ходя без сутиен,щото ме дразни и пак са ми добре   smile3534

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Моя бюст наедряваше постепенно през цялата бременност.Не стана огромен,но определено имаше промяна Peace.а сега когато спрях да кърмя си върна предишните размери,и леееееко поувисна #Cussing out

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 443
jorjito,ами това не е ли свързано с отслабването нещо  newsm78.Трябва да се праявт упражнения за стягане на гърди,ама то с бебе на ръце,кога да ти остане време  baby_neutral

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ами,аз не съм отслабнала Embarassed Embarassed Embarassed.Даже вмомента тежа повече отколкото излязох от родилното #Cussing out

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
През бременността не забелязах промяна, наедря след раждането. Още кърмя бебко, но сега се поорегулираха нещата и май пак съм си в "изходна позиция".  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 478
При мен промяна нямаше. Може би за съвсем кратко след раждането се забеляза разлика, но като цяло дето се вика не мръдна.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Споко и моят бюст не беше много наедрял,както и сега не ми е много голям,но все още имам кърма. Joy

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 443
а някъде бях чела,че кърменето спомагало за отслабването  Thinking

# 23
  • Мнения: 439
Сигурно до края на бременността ще наедрее  Mr. Green.
Но размера на бюста не се отразява на количството кърма което ще имаш след като родиш Wink.

моя наедря с един размер сутиен повече и таткото много се кефи

# 24
  • Мнения: 1 896
а някъде бях чела,че кърменето спомагало за отслабването  Thinking


Общо взето е така - природата е предвидила да трупаме резерви през бременността, за да имаме достатъчно хранителни вещества за периода на кърмене.
При мен така стана. Даже сега съм малко по-слаба от преди раждането, но за жалост причината е че освен мазнините стопени от кърменето, съм изгубила и малко мускулна маса от доста по-обездвижения ми в сравнение с преди живот.
Не всички жени отслабват от кърмене обаче, има и изключения. Особено ако са качили много през бременността.

# 25
  • Мнения: 8 917
При всеки е различно.

# 26
  • Мнения: 2 807
и при мен не се увеличи изобщо по вр на бременността, като родих и слезе кърмата тогава...и пак не мн, сега съм си в изходна позиция, нищо че продължавам да си кърмя бебака.

И при мен така - и трите пъти  Wink

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 973
При мен почти нямаше промяна, само 1-2 месеца след раждането докато се регулира количеството кърма !

# 28
  • Мнения: 2 271
И моят по време на бременността почти не се увеличи,но докато кърмех(1г) беше доста наедрял Mr. Green

# 29
  • Мнения: 53
  Моят не мръдна ни по време на бременността,ни след раждането Confused/за съжаление Cry
И моят се ослушва и си стои същия.пък се надявах поне сега да се видя с по нормални размери.от какво ли зависи? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт