Щитовидна жлеза – лечение

  • 272 357
  • 593
  •   1
Отговори
# 15
Ьз също имам ускорен пулс и се задъхвам, но си мисля, че е по-скоро от килограмите, които качих с двете бременности. но съм решила другата седмица да ходя да си видя хормоните. А коя е тази природна лечителка

# 16
  • София
  • Мнения: 1 352
При мен започна със същите симптоми,дори и много бях отслабнала,не можех да дишам,да спя,сърцебиене,а бях само на 19год.Всички хормони се изследваха през 1-2 месеца,пиех  L-thyroxin-50 в комбинация с други.Беше просто някакъв възел,който не можеше да се оперира.И така 5 год.без някакво развитие,прогнозите бяха-може когато родя дете да се възстановят функциите и да се уголеми,а иначе за пълно излекуване никой не споменаваше.И така съвсем случайно разбрах за една природна лечителка(по принцип не вярвах много)и реших да опитам със сеанс при нея(в крайна сметка не губех нищо).И така след като приключих там,отидох на поредния контролен преглед,на който при ехографията се установи,че възел няма и като че ли никога не е имало.И така приключих с тази досадна болест,родих дете и слава богу и хиляди благодарности smile3525 на тези вълшебни ръце на тази жена съм добре.И само да допълня,за да затвърдя казаното-съпруга ми беше с 2 дискови хернии и се налагаше спешна операция.Но само с 3 сеанса при нея-от 3год.насам се чувства повече от добре.Ако искате вярвайте!Това си е! smile3521
Разкажи повече за тази лечителка. От коя част на България е, с какво лекува - билки ли или някакъв друг метод?

Моят случай е почти същия като на дими. Имам възел и се лекувах докато бях бременна с пропицил, корвитола не посмях да го пия. Като се роди Митко спрях лекарствата и така си ходя вече почти 3 години.
Дими, ти къде се лекуваш по принцип? Аз се лашкам насам натам, но където и да отида почват да ми говорят за операцияи затова спрях да ходя по доктори.

# 17
  • Мнения: 1 485
Някой може и да е чувал за нея-Момера Пенчева от Ст.Загора,лекува само с ръцете си т.е с енергия.Била съм свидетел как огромен белег на момче след операция го заличи почти за броени минути и как дете на 5год.,което имаше проблем с очите и носеше 4-5 диоптъра ги свали на 2,само от 1 сеанс. smile3521

# 18
  • София
  • Мнения: 1 352
Някой може и да е чувал за нея-Момера Пенчева от Ст.Загора,лекува само с ръцете си т.е с енергия.Била съм свидетел как огромен белег на момче след операция го заличи почти за броени минути и как дете на 5год.,което имаше проблем с очите и носеше 4-5 диоптъра ги свали на 2,само от 1 сеанс. smile3521
Не съм я чувала за съжаление.
Може ли още малко инфо? На теб колко сеанса бяха необходими? Възможно ли е да откаже да се заеме с някой случай?
Как се процедира при лечението, докосва ли болното място, натиска ли нещо?
Как става връзката с нея - записвания, приемни дни?

# 19
  • Мнения: 3 456
Някой може и да е чувал за нея-Момера Пенчева от Ст.Загора,лекува само с ръцете си т.е с енергия.Била съм свидетел как огромен белег на момче след операция го заличи почти за броени минути и как дете на 5год.,което имаше проблем с очите и носеше 4-5 диоптъра ги свали на 2,само от 1 сеанс. smile3521
fior, виждам, че си он лайн, пиши подробности за лечителката !!!
Мерси  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 485
О,ама къде ми е отговора???Сега пак ще пиша,че някъде изчезна явно.Аз минах с 2 сеанса,а тя препоръчва общо 3.Приема всички особено ,които са отдалече.А знам,че не приема сърдечно болни след тежки операции,хора с инфаркт или инсулт,и с тежки онкологични заболявания.Преди да приеме разговаря с всеки по отделно.Само стои и говори и насочва енергията си от ръцете към всички в залата(от20до50човека).Сеанса продължава за всеки различно,по принцип започва от 9 сутринта и при всички случаи до 12-13 приключва.Приема всеки делничен ден имаше само 2 дни в които приема след обяд,но не се сещам кои.Адреса който беше до преди 3год.е:ул"княз Борис"68 това е къща

# 21
  • София
  • Мнения: 797
 Извинявай, обаче сигурна ли си, че не е шарлатанка? Кое ме наведе на тази мисъл - това че лекува едновременно от 20-50 човека . Предполагам, че сеансът трае не повече от 20мин. и че и плащат поне по 20лв на сеанс? Тоест изкарва си 1000лв за 20 мин. Майка ми беше ходила при една такава известна "лечителка" , само че тя изкарваше 1000лв за 10 мин. и нямаше резултат от сеансите.
 А по темата преди 2 месеца оперираха майка ми от топли възли на щитовидната жлеза, сега хормоните и са в норма и не се налага да пие лекарства.

# 22
  • Мнения: 1 485
О,ама аз нямам за цел да Ви убеждавам в способностите и.!Цената е 5 лв.,а за сеанса вече писах.А колко пари изкарва на ден,това не ме вълнува.Н smile3505а мен,на съпруга ми ни помогна,както и на други хора,което ме интересува!

# 23
здравейте на всички .Вчера бях в Стара Загора при лечителката Момера и съм очарована.Самата аз имах предубеждения,но съм с много здравословни проблеми и отидох .Беше зашеметяващо.Имаше хора от всички краища на  България.Хора излекувани и лекуващи се.Аз съм медицинско образование.Имам екзема -вчера я имаше-днес почти изчезна.Ходи се 3 пъти-как да не отида още 2 пъти-като се чувствам като преродена и най-вече че само за 1 път и екземата я няма 70%.Таксата е синволична 5 лева-ТЯ НАИСТИНА ЛЕКУВА

# 24
  • Мнения: 1 230
Аз се лекувах с Л-тироксин. Хормон е и ми подейства много добре. При мен проблема беше през пубертета и направих няколко курса за около 2.5 години като пиех 100, а не 50 както ти. Това беше преди 15 години.
Мисля че ще ти допадне един от ефектите - отслабва се Grinning. Теглото ми се намали с около 10 кг за по-малко от година без да се ограничавам и спортувам. Освен това паметта ми беше брилянтна - с едно прочитане запомнях уроците - за около 1/2 час си научавах за следващия ден Shocked.
Не се притеснявай, не съм забелязала странични ефекти, дори и след като го спрях. Сега се чувствам добре и не съм повтаряла лечението.
Успех

# 25
  • Мнения: 6 461
здравейте на всички .Вчера бях в Стара Загора при лечителката Момера и съм очарована.Самата аз имах предубеждения,но съм с много здравословни проблеми и отидох .Беше зашеметяващо.Имаше хора от всички краища на  България.Хора излекувани и лекуващи се.Аз съм медицинско образование.Имам екзема -вчера я имаше-днес почти изчезна.Ходи се 3 пъти-как да не отида още 2 пъти-като се чувствам като преродена и най-вече че само за 1 път и екземата я няма 70%.Таксата е синволична 5 лева-ТЯ НАИСТИНА ЛЕКУВА
Има ли инфо в нета за тази лечителка...в смисъл да прочетем нещо за нея.. Thinking

# 26
Моля Ви, кажете адрес и телефон как да се свържа с тази лечителка?

# 27
  • Мнения: 667
Първият отговор на тази страница съдържа адреса на  лечителката Момера Пенчева в Стара Загора.

# 28
  • Мнения: 207
Момичета ,четох някъде,че прясно нарендена тиква ,полята със няколко супени лъжици зехтин- т.е. маслинено олио се слага като компрес на гушата и така през цялата нощ ,на сутринта се сваля и така в продължение на 15 дни
не се майтапя,това съвсем сериозно го пиша
който е навит ,може да го пробва,аз бих го пробвала ,но нямам удебеление и железата ми е с мека консистенция...

# 29
  • Мнения: 6 461
Момичета ,четох някъде,че прясно нарендена тиква ,полята със няколко супени лъжици зехтин- т.е. маслинено олио се слага като компрес на гушата и така през цялата нощ ,на сутринта се сваля и така в продължение на 15 дни
не се майтапя,това съвсем сериозно го пиша
който е навит ,може да го пробва,аз бих го пробвала ,но нямам удебеление и железата ми е с мека консистенция...
Имаш предвид увеличена щитовидна жлеза ли... Thinking
Ако е за това ще пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт