Затъпяваме ли от майчинството?

  • 13 115
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 793
и да, и не, по скоро ти се променят приоритетите и започваш разговори от типа на спа, яде  и т.н. Mr. Green и е един кръговрат от които не можеш да избягаш просто защото това ти е ежедневие  Tired

# 16
  • Мнения: 3 447
Ми кво тогава правиш при нас, бе Лени  Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да уточня - затъпява се в резултат на стоене вкъщи и еднообразни дейности, не поради факта, че си станала майка.

# 18
  • Мнения: 2 211
Първата година изкрейзих, втората - затъпях, третата - започвам да свиквам с това състояние, че даже взе и да ми харесва, което е най - лошото. Не знам как ще изляза от този омагьосан кръг.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Определено ДА!! Weary При положение , че целият ми ден се върти около детето.....Вечер дори и новините не мога да изгледам Crazy

# 20
  • Мнения: 689
Да уточня - затъпява се в резултат на стоене вкъщи и еднообразни дейности, не поради факта, че си станала майка.
Аз не си стоях много в къщи. Бързо се върнах на работа, но май тези еднообразни дейности  наистина убиват.
Само се надявам занапред да имам повече време за развиване на закърнелия си интелект, ако мога така да го нарека, и затъпяването ми да не е безвъзвратно.

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Затъпява се от към едно, поумнява се от към друго....винаги е така, с каквото и да се захванеш....забравяш едни неща, но пък научаваш други.....това, че на останалите не им е интересно да им говориш за деца, не значи само по себе си, че си тъп

# 22
  • Мнения: 410
  Затъпяла и изнервена съм. Няма изглед скоро да се върна на работа.С часове мога да говоря за разтройство повръщане и др. Всичко останало ми се губи.

# 23
  • Мнения: 5 647
И още как. Поне така беше при мен, докато не почнах работа. Гледах малката 2 г. и тотално се изнервих. Обиколките по градинките и еднообразните теми на разговор тотално ме побъркваха.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 022
Да, затъпях, но пък по-организирана никога не съм била. Човек се научава на доста нови неща Wink

# 25
  • Мнения: 495
Затъпява се от към едно, поумнява се от към друго....винаги е така, с каквото и да се захванеш....забравяш едни неща, но пък научаваш други.....това, че на останалите не им е интересно да им говориш за деца, не значи само по себе си, че си тъп
newsm10 - на място казано
и на мен сега ми се струват повърхностни и дребнави разсъжденията и вълненията на приятелките ми без деца, но, какво да ги правим  Mr. Green - те ще станат като нас Mr. Green , ние на техния акъл няма да се върнем  Grinning

# 26
  • Мнения: 5 539
Странна работа... мислех си, че ще съм първата, която ще отговори с ДА Rolling Eyes Останала съм с впечатлението, че този форум бъка от хора, които докато си гледат бебетата, се занимават с един куп вълнуващи и разнообразни неща, научават по още 1-2 езика, посещават културни мероприятия всяка седмица и в паузите поработват от вкъщи..

# 27
  • Мнения: 2 792
 Всичко е временно състояние, не се отчайвайте, нещата после си идват на мястото, т.е. след няколко години пак сме умни и неотразими, търпение му е майката.

# 28
  • Мнения: 5 647
Странна работа... мислех си, че ще съм първата, която ще отговори с ДА Rolling Eyes Останала съм с впечатлението, че този форум бъка от хора, които докато си гледат бебетата, се занимават с един куп вълнуващи и разнообразни неща, научават по още 1-2 езика, посещават културни мероприятия всяка седмица и в паузите поработват от вкъщи..

Забрави за безупречните домакини, съпруги и любовници.  Wink

# 29
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Не затъпяваме от майчинството, а от стоенето у дома и еднообразието. Crazy
Ако си активна социално и не се спираш по цял ден, няма как да затъпееш, само "обогатяваш" речника си И с бебешките изрази....  Joy

Общи условия

Активация на акаунт