Пъзели 55

  • 22 213
  • 741
  •   1
Отговори
# 540
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Много са ти хубави пъзелите, gurgolina, имам доста от тях, казвай че продаваш, нямаше да купя поне два-три от тези, които сега са в списъка.
Аз да се отсрамя след дълга почивка с един скромен пъзел. Лесно го наредих, даже точно фона го бучках снощи на една мижава лампа, не си личеше кое е синьо, кое е зелено, но пак стана.

# 541
  • София
  • Мнения: 3 011
Мона Лиза, първо мислих да си ги събирам, но видях че искам все нови и нови и надали ще се върна да редя старите. Реших да оставям само тези, който децата искат.

# 542
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Мона Лиза, първо мислих да си ги събирам, но видях че искам все нови и нови и надали ще се върна да редя старите. Реших да оставям само тези, който децата искат.

Да, всички сме така, няма смисъл просто да се трупа, особено като се реди сравнително редовно, да кажем даже 3-4 пъзела на месец, пак се затрупваш, ама до степен да се побъркаш.

# 543
  • София
  • Мнения: 8 564
Не мога, не, зарекла съм се да не купувам, докато не наредя един 2000 части, който ме чака и ми се реди, а все захващам други преди него Sad
Между другото, този холограмният е с много малки парченца и сглобката е нещо, което не бих очаквала дори от Едука. Супер зле, само за търпеливи хора става (и не на филц). Ако някой иска да си тества търпението - идеален е за целта Simple Smile Определено е купуван реден, има си и миризма, но не е гадна, а по-скоро на нещо спиртно ми замириса (тип дезинфектант или подобно). Аз ще го дам после на Весето, ако не се откаже. Но след нея ако никой не го иска, ще търся къде да го подарявам.

# 544
  • София
  • Мнения: 1 881
Холограмния и аз мога да се пробвам Simple Smile

# 545
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Извинявам се за въпроса, холограмен наричате този пъзел, който цветовете преливат и се движи ли? От който болят очите? Или е нещо друго?

# 546
  • Мнения: 691
Тони, огромно благодаря за всички пъзели, почвам голямото редене.
Холограмният бих го наредила в някакъв момент, не се отмятам, Евето да се пробва, тя има репутация, че труден пъзел не й се опира.

# 547
  • София, България
  • Мнения: 5 597
И после да ни го раздели на 10! (шегувам се!! Joy )

# 548
  • Мнения: 691
Мона Лиза , гениална идея (не се шегувам)
Joy

# 549
  • Варна
  • Мнения: 711
Аз веднъж пробвах да редя холограмен, но дори не успях да наредя рамката. Очите ми започнаха да сълзят, картинката на парченцата ми се размазваше пред погледа... Не исках да се измъчвам, оставих го. Определено не е моят вид пъзел.

# 550
  • София
  • Мнения: 1 248
Благодаря на Vese.vese , че ми даде да наредя този прекрасен пъзел.

Разделен е на 2 части по 500 за Весето.

# 551
  • София
  • Мнения: 1 881
На колкото кажете на толкова ще ви го разделя Kissing Heart
Днес наредих една зодия на Блек сии и после скитах по улиците. Видях sali разменихме малко клюки и така.
Вчера съм отразила и доста от софийските девойки.

# 552
  • Мнения: 6 904
Kitten in a Cup
500 части
Ravensburger

Благодарности на Евето, че ми го прати, вече не помня дали беше неин Joy
Времето ми беше 59:07

# 553
  • София
  • Мнения: 1 881
Бухтичка не е мой Йоана или Мона Лиза или Ани Simple Smile софийската група сме голяма сила въртим едни пъзели Simple Smile

# 554
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Едното коте и още един на равенсбургер с хладилник са мои, но не знам дали е точно това коте. 😆

Общи условия

Активация на акаунт