Да си сам на 30+

  • 14 895
  • 351
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Уф, той и д-р Лектър си беше нормален, само с някои особености, пък хората така и не оцениха останалите му качества заради някакви си детайли. Но той поне си знаеше защо не успя да свали гаджето и умееше да чете сигналите подавани от отсрещната страна. Всъщност май имаше сикуъл в който забърса гадже Thinking Общо взето това е същественото, да знаеш кога те искат и кога не.


Така си е ама обясни го на чувствата си. Ако ти се случи.

# 241
  • Мнения: 6 307
И кво като е такава, ако те е харесвала и ти нея, щеше да ти изтънее ли? Кофти е да се влюбиш в такава, ама по кофти е да се влюбиш в само приятелка, както си го разбрал и сам.

# 242
  • Мнения: X
И кво като е такава, ако те е харесвала и ти нея, щеше да ти изтънее ли? Кофти е да се влюбиш в такава, ама по кофти е да се влюбиш в само приятелка, както си го разбрал и сам.

Може и да си прав но бяха към 100 мъже.

Не мога да си представя да се занимавам със 100 жени едновременно не е окей и в същото време да твърдиш че искаш един.
Просто не е автентично.

Харесваш си една или един и градиш, ако не стане продължаваш напред.

За това не вярвам в сайтове за запознанства.


Опреш ли до там значи е много зле положението.

Как да ти кажа ако няма взаимно привличане няма смисъл.


То пък ако една жена не е Нарцис жена ли е Grinning

Последна редакция: ср, 10 май 2023, 19:52 от Анонимен

# 243
  • София
  • Мнения: 35 332
Конкуренцията ти пречи, разбрахме.

Ти сега разбери, че жените имат опции и да не е в сайт за запознанства, то в месинджър, вайбър или другите, винаги има по няколко на въдичка, ако търси.
Избор му се вика, ти я искаш девица - няма как.

# 244
  • Мнения: 6 891
Охх дано остане сам, че никоя жена не заслужава подобен..

# 245
  • Мнения: X
Конкуренцията ти пречи, разбрахме.

Ти сега разбери, че жените имат опции и да не е в сайт за запознанства, то в месинджър, вайбър или другите, винаги има по няколко на въдичка, ако търси.
Избор му се вика, ти я искаш девица - няма как.


Мечтая си за естествено стечение на обстоятелства, тези които са го изживели и го изживяват биха ме разбрали.

На всички малко или много ни е превъртян километража. На нашата възраст няма девици.


Мая защо така с лошо все едно не съм ти вързал и сега хейт жесток Grinning

Ще се учудиш какви бижу съм, нямащ аналог Wink

Последна редакция: ср, 10 май 2023, 20:01 от Анонимен

# 246
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Ти си мечтаеш да те намери някоя,дето ако може да ти дойде на крака,да ти пристане,да ти се кълне че те обича,ако може да е хубава,да не изпитва потребност да кокетничи и да те дундурка!
Изниква въпросът ти тогава за какво си и...

Няма да намериш,твоето е някакъв измислен сериал.

# 247
  • София
  • Мнения: 35 332
Естественото стечение при все, че нищо не щеш и:


Мечтая си за….
На всички малко или много ни е превъртян километража. На нашата възраст няма девици.

# 248
  • Мнения: X
Ти си мечтаеш да те намери някоя,дето ако може да ти дойде на крака,да ти пристане,да ти се кълне че те обича,ако може да е хубава,да не изпитва потребност да кокетничи и да те дундурка!
Изниква въпросът ти тогава за какво си и...

Няма да намериш,твоето е някакъв измислен сериал.


О не глупости, грешно впечатление съм оставил, знам как се прави, този филм съм го играл.

Кое не е ясно не разбрах, някои хора докосват душата и сърцето ви до живот.
Други просто ви карат да бягате далеч.

Ще поискам когато съм готов.
Имам върху какво да поработя.
Не някой да ме притиска.

# 249
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Така... ясно е,че съвсем се омотахме дали за комшийка със 100 мъже говорим или за приятелката ти,дето я обичаш.
Другото неясно е,като сте се докоснали толкова....навътре Grin къде ти е душата,че момата е отишла при друг...
Ти просто си следвал естествения си път на нещата и си чакал тя да е мъжът, като имала интерес,а ти жената.
После....жените не сме били ставали!
Вземи поясни някои неща,ако мислиш че всички тук те съдим и не те разбираме

# 250
  • Мнения: X
Така... ясно е,че съвсем се омотахме дали за комшийка със 100 мъже говорим или за приятелката ти,дето я обичаш.
Другото неясно е,като сте се докоснали толкова....навътре Grin къде ти е душата,че момата е отишла при друг...
Ти просто си следвал естествения си път на нещата и си чакал тя да е мъжът, като имала интерес,а ти жената.
После....жените не сме били ставали!
Вземи поясни някои неща,ако мислиш че всички тук те съдим и не те разбираме

Не просто уравнението ти е не известно имаш много променливи в него за които не знаеш за това неможеш да разгадаеш модела ми.

Но си права за едно отговорността си е моя и факторът съм аз  за подобно стечение на събитията.  Отдавна не говорим за от коя бягам или коя ми е на сърце. Вече темата е неможем да те преценим дай да те нахейтим и да ти пожелаем да си останеш сам 😄

# 251
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Така... ясно е,че съвсем се омотахме дали за комшийка със 100 мъже говорим или за приятелката ти,дето я обичаш.
Другото неясно е,като сте се докоснали толкова....навътре Grin къде ти е душата,че момата е отишла при друг...
Ти просто си следвал естествения си път на нещата и си чакал тя да е мъжът, като имала интерес,а ти жената.
После....жените не сме били ставали!
Вземи поясни някои неща,ако мислиш че всички тук те съдим и не те разбираме

Не просто уравнението ти е не известно имаш много променливи в него за които не знаеш за това неможеш да разгадаеш модела ми.

Но си права за едно отговорността си е моя и факторът съм аз  за подобно стечение на събитията.  Отдавна не говорим за от коя бягам или коя ми е на сърце. Вече темата е неможем да те преценим дай да те нахейтим и да ти пожелаем да си останеш сам 😄
Joy Joy Joy
Добро чувство за хумор.
Математика и неизвестни не са ми били любими,хейтя ги Grin

# 252
  • Мнения: X
Така... ясно е,че съвсем се омотахме дали за комшийка със 100 мъже говорим или за приятелката ти,дето я обичаш.
Другото неясно е,като сте се докоснали толкова....навътре Grin къде ти е душата,че момата е отишла при друг...
Ти просто си следвал естествения си път на нещата и си чакал тя да е мъжът, като имала интерес,а ти жената.
После....жените не сме били ставали!
Вземи поясни някои неща,ако мислиш че всички тук те съдим и не те разбираме

Не просто уравнението ти е не известно имаш много променливи в него за които не знаеш за това неможеш да разгадаеш модела ми.

Но си права за едно отговорността си е моя и факторът съм аз  за подобно стечение на събитията.  Отдавна не говорим за от коя бягам или коя ми е на сърце. Вече темата е неможем да те преценим дай да те нахейтим и да ти пожелаем да си останеш сам 😄
Joy Joy Joy
Добро чувство за хумор.
Математика и неизвестни не са ми били любими,хейтя ги Grin

Нали Grinning

# 253
  • София
  • Мнения: 35 332
Ами, ти на час по лъжичка, rf22 като мъж ти го каза.
Ако не искаш свободни съчинения и да тече дискусия, ще трябва да дадеш.

# 254
  • Мнения: X
Ами, ти на час по лъжичка, rf22 като мъж ти го каза.
Ако не искаш свободни съчинения и да тече дискусия, ще трябва да дадеш.

Не съм сигурен в добронамереността ти.
Не можеш да ме убедиш да ти се изповядам и да сваля всичките си карти.

След такова обгрижване в БГ МАМА стигнах до отговорите които търсех.
То се свежда до едно, цялостна промяна и трансформация която е съвсем възможна и точно на време.

Да, неговите коментари са на място.
Оценявам ги.

Общи условия

Активация на акаунт