Да си сам на 30+

  • 14 815
  • 351
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 191
Бях сама на около 30-31 за известно време, беше страхотно. Пътувах, правех си каквото си искам и за миг не ми е минало през ума, че ще остана сама завинаги. Живейте си живота.

едно е да си сам за 1 година, друго за 5-6-10

# 346
  • Мнения: 5
Не знам дали се очакват само мнения на жени, но аз ще споделя. Когато наближавах 30-те и аз си задавах такива въпроси докато на 31 я намерих. Смятам, че човек трябва да избере правилния партньор дори по-късно, защото иначе по-лошо.

Как се чувствате сами на 30+?
И не сте срещнали вашата половинка?

Последна редакция: ср, 17 май 2023, 20:37 от BKarakushev

# 347
  • Мнения: 32
Бях сама на около 30-31 за известно време, беше страхотно. Пътувах, правех си каквото си искам и за миг не ми е минало през ума, че ще остана сама завинаги. Живейте си живота.

едно е да си сам за 1 година, друго за 5-6-10
Така си е - с хубавото се свиква... Grinning

# 348
  • Мнения: 2 191
аз пък никога не съм намирала чар в това да си сам.
Любовта е най-прекрасното нещо за мен.
Първо всичките емоции на влюбването, нагоре-надолу, страсти, целувки, жестове

Да знаеш, че има някой, който го е грижа за теб, който иска да сподели душата си с теб и само с теб.

Била съм сама много години и ми е било празно, някак безразлично, но явно е и до човека.
Като се влюбя целия живот има повече блясък и цвят

# 349
  • Мнения: 1 827
Нещата са следните за мен: лоша връзка<сама<добра връзка.
Определено не всяка връзка е по-добре, отколкото сам, и определено в това да си необвързан си има плюсове и чар. За мен всеки човек трябва да може да се чувства пълноценен и щастлив сам със себе си, да има хобита, интереси, приятели, близки хора, работа, ангажименти, мечти извън това да се обвърже. Иначе всеки си мечтае да се обвърже щастливо. Но дори това да се случи и щастливите връзки имат край - раздяла, болест, смърт. Всички се раждаме и умираме сами.

# 350
  • Мнения: 760
Какви са причините, заради които определяте жените, с които сте имали нещо общо, за неподходящи? Това е много важно. Защото имам много познати, които от куп изисквания към другия, все се хващаха за някой кусур/ всички обаче имаме недостатъци, идеални хора няма/, останаха сами. Да не би любовта да е била пред очите ви, но да не сте я виждали, заради миражът по съвършенството. И другият важен въпрос е: вие, не като материални успехи, а като човек, т.е като махнем колата, жилището, заплатата, дрехите… какво можете да дадете. Бихте ли реално се борили с жената до вас срещу ненормалностите на света, защото това ще ви се наложи, светът налага и подкрепя фалша, не истинските, смислените взаимоотношения. Истинската любов я иска всеки човек, но не става само с искане. Повечето я искат само на думи и когато опре до това да се положат необходимите усилия…

# 351
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Заключвам по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт