Да си сам на 30+

  • 14 906
  • 351
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 19 335
Мисля че открих къде е проблема.
В мен си е.
Ще поработя над него сам.
Ако не успея ще потърся психолог.

При успех ще споделя, за да се избавят и други изпаднали в него.

Няма общо с жените.

Самият проблем се корени в мъжа и неговия начин на живот, особено ако си е вредял сам на себе си в продължение на години.

Ключът към успеха е приемането на проблема и автокорекция, ако не е възможна самостоятелна корекция е нужна помощ от друг професионалист който да те насочи в прехода към връщане към нормалният начин на живот. Ключа не е някой да ти го каже а сам да се осъзнаеш, но и леко побутване от страни някой който те преценява и вижда също би допринесло.

Относно сайтовете за запознанства,  моля ви не го препоръчвайте, там масово са хора с проблеми, които не подлежат на корекции, още при регистрацията ми в подобни сайтове открих една бивша ухажорка, която отрязах и избягах с 200 преди време, бивша суиченичка, дори съседка в родният ми град, просто и надуших проблемите и. Никой не би желал такъв спътник в живота си.

Това може да сполети не само мъже, може и жени.

Специално за тази която визирам, бях успял да се добера до всичките и регистрации и да и видя всичките чатове преди години, тогава не беше трудно да успееш да влезеш в чужди профили особено ако и Wi-Fi свързаността и е на 50 метра от теб. Видях че нищо не се е променило в нея след толкова години и това ме стресна жестоко, не искам да съм в подобно положение с вечна регистрация е сайтове а живота ми да поеме по естествения си ход както природата е отредила.

Учуден съм че за тази която си умирам истински не е избягала със същите 200 за тези години.

Явно е видяла нещо в мен хубаво.
Или просто каквото и да е без значение.
Ще ме извиняваш, ама да влизаш в чужди профили на ухажори хич не спада към нормалните действия на един човек, а към патологиите. На повечето хора не би им хрумнало да правят подобни неща с хора, с които даже нямат връзка, и не е някакъв случай да се съмняват, че благоверната/благоверният им изневеряват и застрашават семейството им, та да влязат в някой запаметен профил на устройство, до което имат свободен достъп. Ти говориш за хакване на чужди профили на непозната, с която не живееш и нямаш връзка, ама я проверяваш? Наистина ли ти звучи нормално?

# 211
  • Мнения: 7 166
За мен авторът има някакъв много сериозен проблем. В главата.

# 212
  • София
  • Мнения: 39 155
Огромен проблем. Щом чуя за хакване чрез WiFi, направо настръхвам. Оная била луда?
А ти си много "нормален"!!!

# 213
  • Мнения: 15 309
От едносрични отговори на пространни лекции и разсъждения - наистина не е ок

# 214
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Слаби са ти ангелите User23!
Едва ли жената знае ..,.. и за това!
Като ровиш в нейният живот по щастлив ли стана,какво положително ти донесе това?!

# 215
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 278
Ама той в профила на коя е ровил?
По принцип която и да е, е отвратително...
Аз се чудя тази жена дали не е някоя онлайн любов, дали е реална въобще...

# 216
  • София
  • Мнения: 35 332
На съседката, бррррррррр!

# 217
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 978
Винаги съм се държал добре с жените, нямам проблем с общуването.

Друго е, ако успея да се измъкна от това състояние ще споделя с детайли.
За да е полезно и за някой, някоя в бъдеще.
E щом още не си е извадила ограничителна заповед срещу теб значи все пак те обича Hug Сега виж къде ще ходи на почивка лятото, за да имаш време да си резервираш стая до тяхната в хотела и пръв да я поздравяваш с добрутро сутрин като тръгва за закуската. И споделяй как върви, полезно е за едно или за друго Hands Plus1

# 218
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Винаги съм се държал добре с жените, нямам проблем с общуването.

Друго е, ако успея да се измъкна от това състояние ще споделя с детайли.
За да е полезно и за някой, някоя в бъдеще.
E щом още не си е извадила ограничителна заповед срещу теб значи все пак те обича Hug Сега виж къде ще ходи на почивка лятото, за да имаш време да си резервираш стая до тяхната в хотела и пръв да я поздравяваш с добрутро сутрин като тръгва за закуската. И споделяй как върви, полезно е за едно или за друго Hands Plus1

Да,ще му се получи малко като в тази песен ....Dizzy Face
https://youtu.be/K9ZgPn1rJ9k

# 219
  • София
  • Мнения: 13 150
Авторе, няма жена като нея, защото ти не я познаваш и не си имал възможност да се сблъскаш с всичките й негативни страни и проблемите от битов характер. Много хора са прекрасни, като ги гледаш отстрани и си проектираш върху тях.

# 220
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
Много готина песен и клип

# 221
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Хубава е!  Sunglasses
Припокрива се и донякъде с темата Grin

# 222
  • Мнения: 6 314
Идеализирането и фантазията са много трудни за преборване, точно защото са такива.
Мен друго ми прави впечатление - и при мен, и при други истории за несподелена любов, дори и когато аз съм бил обект на такива несподелени желания- няма начин да продължи всичко толкова години. От няколко месеца, до година, дори две и това при положение, че обекта на желанията ги подхранва по някакъв начин у отсрещния. Когато не се реализират достатъчно дълго време, всичко затихва, макар и да си остава някаква стара тръпка. В този с смисъл няма начин да залъгваш някого 4 години, така че проблемите на автора са други и ме съмнява да ги пребори с хакерски умения и ровене по чужди профили.

# 223
  • Мнения: 1 439
Или той нещо не е доизказал на жената какво изпитва към нея, или тя не разбира, или се прави,  че не разбира.
Дори да е загрижена, като знае, и не иска да е с него, защо го търси. Ако не са си подхранвали взаимно илюзиите за тия 4 г., може би за много по-кратък срок щеше да я преболедува тая любов / прилича ми на мазохизъм тяхното, но не знам кой от двамата има по-голям принос за това/.

# 224
  • Мнения: X
Огромен проблем. Щом чуя за хакване чрез WiFi, направо настръхвам. Оная била луда?
А ти си много "нормален"!!!

Не разбрахте посланието, някои хора така и не се спасяват от положението в което са изпаднали и са безнадеждни.


Относно хакването веднага ме почнахте, бил съм малък и съм имал възможност и съм го направил и не съжалявам.

Повече не съм го правил защото със сигурност има неща които не искаме да знаем.


Ако имате нужното познание не бихте ли се изкушили да надникнете?

Общи условия

Активация на акаунт