Частна детска ясла в София

  • 193 088
  • 1 039
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 10
Здравейте, та и аз да се включа.  Не можах да видя отговори за ясли в Младост 2 или 3, освен ЕСПА.  Знаете ли ЕСПА дали взимат малки бебчовци, моя син е на една година, а ми трябва спешно да се върна на работа и разбира се няма кой да го гледа.  Моля, ако някой има повече информация да сподели.  Зора е голям, след 3 седмици трябва да съм на работа Wink
Ами Младост 1 далече ли ти е? Питам, защото се сещам за детски център Оксиния. Срещах доста мнения за Оксиния и мисля, че всички или поне повечето са много положителни. Учи се и английски: http://www.oksinia-bg.com/.
А относно моето запитванр за Съни до Исул. Аз видях сайта им. От това, което се вижда ми изглежда много зле. Има ли някоя майка от форума да е записала детенцетео там? Или от познати? Интересува ме - отношение с децата, дали имат двор, или тези от Левски Съни? Цени и всичко друго, което се сетите.

# 481
  • Мнения: 10
За детски център Оксиния:
Относно директорката ми се струва голяма сладурана и много отговорен и заинтересуван от проблемите на децата човек. Знам това, защото веднъж пуснах запитване за един проблем, свързан с детето ми (просто, защото не знаех към кого вече да се обърна) на техния сайт. Беше към 11 ч. вечерта и тя веднага се отзова и ми предложи помощта си. Та ако има някой да знае нещо повече за тях нека да пише. Но според мен, ако ви е близко ще попаднете на един доста загрижен директор.

# 482
  • Мнения: 3 695
За детски център Оксиния:
...
А знаеш ли какви са им таксите и изискванията за минимална възраст на детето?

# 483
  • Мнения: 639
За детски център Оксиния:
...
А знаеш ли какви са им таксите и изискванията за минимална възраст на детето?
и мен това ме интересува Rolling Eyes

# 484
  • Мнения: 10
Ами миналата година беше нещо около 140-150 лв. мисля за полудневен брестой без храната. За транспорт - не знам. Но би трябвало да имат. Защото ходята насам-натам. За възрастта мисля, че заради английския гледаха деца над 2 год, но не съм сигурна могат да вземат и по-малки. За това посъветвах да отговори някой, който е по-добре запознат. Знам и, че Д.гр. е в апартамент и терасите за обесопасени. През лятото ядат на балкона. Нямат собствен двор, а ползват дет. площадка на блока. И мисля, че децата не са на групи. Което за мен е много добре, защото напр. моето дете обича да конатктува повече с батковци  и каки, отколкото с връстници. Това е, което знам.

# 485
  • Мнения: 639
За детски център Оксиния:
...
А знаеш ли какви са им таксите и изискванията за минимална възраст на детето?

Здравейте,

приемаме дечица от 1 год. възраст, работим по много интересна програма за ранно развитие на детето. За съжаление, нямаме спална база, така че дечицата до 4 год. възраст са при нас до обяд: от 9.00 до 12.30 ч.. Допълнително предлгаме обяд и следобедна закуска. Месечна такса без храна - 150 лв.

Моля, обадете се на тел 9744471 за повече информация


Това ми отговори директорката,демек нас не ни устройва Rolling Eyes

# 486
  • Мнения: 3 695
gudzaHug  bouquet

# 487
  • Мнения: 75
Здравейте момичета!Оня ден ходихме до Чудната къщичка и всичко там много ни хареса,стаята за игра,за спане,всичко е ново и много чисто и модерно SunglassesДиректорката ми се стори страхотен човек.Тъй като отидохме там около 15ч.децата си спяха  Winkна мен ми направи впечатление как бяха нарязали на малки хапки сандвичите им за следобедната закуска,чак и на мен ми се дояде GrinningТа ние може и да се сместим там от април.Само  дето таксата ни казаха че е 317лв.,а в сайта пише 268 май  newsm78Но колкото и да е си заслужава

# 488
  • Мнения: 181
liuskata_8305 , моят тръгва там от 1 април, казаха ми че таксата е 150 евро за до 3 години, за по- големите още 60 лв. за танци и английски, ако платиш за 3 месеца наведнъж има отстъпка.

# 489
  • Мнения: 75
liuskata_8305 , моят тръгва там от 1 април, казаха ми че таксата е 150 евро за до 3 години, за по- големите още 60 лв. за танци и английски, ако платиш за 3 месеца наведнъж има отстъпка.
ние сме Номер 1 от чакащите и директорката каза,че имаме големи шансове.Вижда ми се доста нормална такса,като се има предвид че на повечето места са по 500лв.,или по 250 евро,нали сме в Европ.съюз и всичко е  в евро #Crazy Money newsm78

# 490
  • Мнения: 639
Момичета препоръчайте ми някоя по евтина ясла,но и да имат бусче да ги карат,че не мога да се разправям да я водя и взимам малката?
Ще съм ви благодарна да ме ориентирате на някъде?

# 491
  • София
  • Мнения: 1 936
liuskata_8305 , моят тръгва там от 1 април, казаха ми че таксата е 150 евро за до 3 години, за по- големите още 60 лв. за танци и английски, ако платиш за 3 месеца наведнъж има отстъпка.

Наистина таксата е вече 315 лв вместо 295 за деца до 3 години. Така е от 1 март.
Тази сутрин се обадих на директорката и тя ми го каза.
Причината е, че храната поскъпва с 20 лв/месец, кухнята майка /Ози/ вдигат цената.
Просто директорката все още не е започнала да звъни на майките и да ги информира за новата такса.

# 492
  • София
  • Мнения: 408
Отдавна чета темата, но не съм срещала нищо за частна ясла Приказната фея! Намира се в центъра на София, зад хотел Радисън, условията са добри, много е чисто, единствения недостатък засега е липсата на място за игра навън, обещано е че ще се направи, таксата е много прилична. Въпреки това, ако някой има други впечатления моля да сподели. И вторият ми въпрос е - сключват ли се някакви договори в частните ясли, тук май не предлагат, а според мен е задължително, но незнам каква е практиката, все пак поверяваш най-ценното си същество!
Благодаря за отговорите!

# 493
  • Мнения: 1 517
Скарлет, колко е таксата в Приказната фея?

# 494
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Отдавна чета темата, но не съм срещала нищо за частна ясла Приказната фея! Намира се в центъра на София, зад хотел Радисън, условията са добри, много е чисто, единствения недостатък засега е липсата на място за игра навън, обещано е че ще се направи, таксата е много прилична. Въпреки това, ако някой има други впечатления моля да сподели. И вторият ми въпрос е - сключват ли се някакви договори в частните ясли, тук май не предлагат, а според мен е задължително, но незнам каква е практиката, все пак поверяваш най-ценното си същество!
Благодаря за отговорите!

Работя там, но никога не съм виждала такова нещо в околността.
Може ли по-точен адрес?
Зад хотел Радисън има едно еединствено нещо и това е Руското училище.

ПП: Сега видях, че имат сайт, намират се на ул.Мальовица.
Освен таксата, някой ще сподели ли работното време и дали работят и в събота?

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 14:00 от luda

Общи условия

Активация на акаунт