Частна детска ясла в София

  • 193 134
  • 1 039
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 68
мерси- смятам още утре да отида на място

# 541
  • Мнения: 173
mamby ,би ли ми казала дали има свободни места в Ново поколение.Става въпрос за дете на 2.2години.
Благодаря ти предварително.

# 542
  • Мнения: 7 947
Места има - трябва да се изчака най-много месец! Сайт нямат, но за тази градина е изписано много - прочетете! Само малко по-назад бях написала че таксата вече е 350 лв - и не разбирам защо никой не чете и се задават едни и същи въпроси. И за Джани Родари е писано в темата...

# 543
  • Мнения: 3 506
viliko, когато ти писа, някой още по-назад също беше писал, че таксата е вдигната. темите стават твърде дълги, за да се следи информацията... наистина, дразнещо е понякога, като нещо е писано 3 поста по-нагоре, ама пък и не винаги човек има време да чете найсе страници назад...

# 544
  • Мнения: 7 947
Е хубаво е поне да имаш представа от споменатото в темата, нали, защото иначе ако всеки пише без да чете... WinkНо както и да е. Аз ходих във въпросната градина и не съм очарована особено, единственото предимство лично за мен е местоположението, защото ми е на път за работа.

# 545
  • Мнения: 173
Благодаря за информацията.  bouquet

# 546
  • Мнения: 173
Аз съм чела изписаното за Ново поколение,знам за таксата и условията.Интересуваше ме само дали има свободни места,но на място ще отида да говоря с директорката и да предцена дали ще я пускам да ходи там.
Благодаря ви момичета

# 547
  • Мнения: 7 947
Момичета, някоя от вас да знае за частна ясла и градина на ул.Хан Крум 43? Не мога да я открия в нета, а една позната ми я похвали...

# 548
  • Мнения: 354
Може ли да каже повече за базата на ДГ "Доверие" на ул.Калиманци 43 в Редута, има ли двор където да играят дечицата, актуална такса, плаща ли се когато детето отсъства, как седят нещата с храната и друго ако се сетите.

# 549
  • Мнения: 15
Имам  впечатления от Доверие и смятам да ги споделя.Таксата  е 400 лв.,която включва и храната.Материалната база е относително но дабро ниво,но тай като детския център се намира в тристаен апартамент можеш да си представиш ,мащаба на стаите.Просторно е единствено там кадето децата играят и се хранят ,иначе спалното помещение е адски тясно с легълца на два етажа.Двор няма,но не е и нужен,тъй като отсреща е парк Гео Милев,където извеждат децата ,по мое впечатление рядко обаче.Ако дете отсъства ,това не се отразява на таксата,тоест няма да ти върнат парите,единствено може ако специално се говори с директорката да върнат от стойността на порциите храна,но вероятно  и това рядко се прави.
В нашия случай сина ми откакто е там,постоянно боледува-два дена ходи седмица е у нас-за месец април  е бил само два пъти ,но не ми се разправя за 3 лв.от храната,за да настоявам да ми ги върнат.Решила съм да го спра  и да не го пускам,тъй като  е непрестанно болен.Да отбележа ,че повечето деца си ходят там болни ,но директорката не ги връща ,пред мен са водили деца  с хрема и лекарства които оставят там на  каките възпитателки,въпреки че в договора изрично пише че болни деца не се  допускат...
Не упреквам никого,явно родителите няма как да отсъстват от работа за  да ги гледат,но лично нашето семейство преживя истински ад от непрестанните вируси и болести които детето носеше от яслата и всеки път ме заразяваше е мен,а аз съм бременна...
Храната е хубава иначе,нямаме забележки.

Ами това е,което исках да кажа.

# 550
  • Мнения: 7 947
Момичета, искам да споделя за детски център "Костенурката Франклин" - намира се на ул.Хан Крум 38, близо до Попа. По принцип е за почасово гледане, но ние тази седмица сме там целодневно - 15 лв + 1 лв за смяна на памперс. Невероятно доволна съм от грижите, които полагат за малкия - с влизането днес малчо се затича и гушна собственичката! Държат го майка - бивша детска учителка в градина и дъщеря й, изключително мили и грижовни жени! Тъй като на нас ни се наложи да си намерим кой да ни гледа за десетина дена само и в частните ясли не искат за кратко време да приемат - започнах да търся вариянт. И мнооого се радвам, че открих това място, което препоръчвам на всички , ако ви се наложи да търсите гледачка за кратък период. Помещението е обширно и пълно с играчки, има кухненски бокс и една отделна стая, в която слагат легло за почивка. Има и вътрешен двор с трева...дано съм била полезна Hug

# 551
  • Мнения: 327
от каква възраст взимат в "костехурката франклин"?

# 552
  • Мнения: 7 947
Ами ние сме на по4ти 2 годинки и ни взеха Wink

# 553
  • Мнения: 472
Viliko, интересува ме повече информация за този детски център.Имаш ли телефон?

# 554
  • Мнения: 7 947
Естествено че имам телефон - нали детето ми е там Laughing! Ще го пратя на лични, за да не каже някои че правя реклама...
Иначе какво да кажа - преди там се е помествала друга частна градина, която се е преместила. Намира се на първи етаж в триетажна задна кооперация - пред нея има друга, което прави двора затворен и мястото много тихо. Липсват басеините с топки и други подобни едри играчки, основно е предназначен като че ли за по-малките. Отварят когато поискаш - аз помолих да го водя в 8.30 и нямаше проблем. Същото е и за взимането - когато се уговорите. Храната или си я носите или те доставят. В момента го разработват - отворен е от около месец и няма други деца, освен моето  Wink. Но най-важното е , че жените имат подход и вдъхват доверие - обиколих аз си знам колко центрове в цяла София за почасово и няма да коментирам това, от което се разочаровах, а тук наистина съм спокойна, че оставям детето си в добри ръце.

Общи условия

Активация на акаунт