Какво е това?

  • 5 126
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Ако цикълът ти е редовен и едно закъснение от 5 дни е необичайно за теб, направи си тест!
Стискам ти палци да не се разочароваш!!! Hug

# 16
ами редовен ми е...но се е случвало и по голямо закаснение,точно затова не се осмелявам...

# 17
  • Мнения: 15 619
ами редовен ми е...но се е случвало и по голямо закаснение,точно затова не се осмелявам...
Два варианта имаш:
1. Чакаш и се чудиш, и се притесняваш да не би да не ти се оправдаят надеждите!

2. Правиш тест и ти се изяснява, или си бременна и скачаш до небето, или не си бременна и чакаш до другия месец, но поне си наясно.
Ти си избираш. Hug
Горе главата!
Ще е за добро!

# 18
мерси...още днес ще си взема тест...сутрин беше най-добре да се направи теста,нали?

# 19
  • Мнения: 15 619
Сутринта втората чертичка ще излезе най-ясно.
Аз първия си тест го направих вечерта и чертичката беше много бледа.
Ако не те свърта, вземи си два теста и направи първия сега. newsm10
 Hug

# 20
мерси...ще си направя и пак ще пиша...дано да се похваля с EFP

# 21
  • София
  • Мнения: 626
Хайде,още ли нямя резултат???

# 22
здравейте...вече имам резултат и е EFP ,но утре сутрин ще направя още един,защото този го правих към 20:00 и не знам дали е отчел вярно,макар че и двете чертички бяха много ясни и съм безумно щастлива newsm44

# 23
а колко време след теста вече може да потвърди и лекар...

# 24
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честито!!!   bouquet Мини утре през седмичната темичка да се похвалиш, за да ни започне на късмет  Mr. Green седмицата!!!
А за лекар след около 10 дни може вече да се види нещо.  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 72
Здравей и аз съм горе долу нова във форума но иначе много често съм влизала и ми харесва,но от скоро се осмелих и аз да пишал И така на твоя въпрос мисля, че може и да си от късметлийките които забременяват веднага чела съм някъде че при евентуална бременност върху ареолите на гърдите се получават нещо като пъпчици това са така наречените "Монгомърови жлези", които прш бриминност набъбвали и ставали по забележими. Но все пак мисля, че при теб е още рано да се каже и ти препоръчвам да изчакаш датата си и ако ти закъснее си направи тест, пожелавам ти да е  EFP  ще стискам палци Praynig

# 26
здравейте отново...току що направих 2 тест и отново е положителен newsm44,пожелавам на всички скоро да видите  EFP

# 27
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
vilid,честито!!!
Идвай в отчетната.... Hug

# 28
  • Мнения: 1 243
Честито и лека бременност  bouquet

# 29
  • Мнения: 15 619
Много се радвам за теб!
Лека бременност ти пожелавам!!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт