Ходили ли сте на суинг клуб

  • 104 953
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
..........

А това дето автора има предвид е клуб където хората си сменят партньорите. Не знам дали тука има достатъчно узрели хора за такива забавления.

Титито , казвай ги тези неща по- рано, де  smile3516

# 16
  • Мнения: 46 520
mylenka, събра ми очите  Shocked добре, че изчетох темата докрай  Joy

# 17
  • Мнения: 7 723
mylenka, събра ми очите  Shocked добре, че изчетох темата докрай  Joy

Никол , и мойте се събраха още повече, повярвай ми  Shocked Shocked

ПРИЗОВАВАМ ВСИЧКИ:
МОЛЯ, , изчетете цялата тема  Embarassed

# 18
  • Мнения: 677
Аре всички първо да минат от тук..
А за суинг-а после,а?

# 19
  • Мнения: 7 186
mylenka, палавнице Wink Laughing

# 20
  • Мнения: 10 758
А аз тъкмо се засилих да я питам Миленка, дали й е харесало Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 723
Аре всички първо да минат от тук..
А за суинг-а после,а?


Тони, първо оттам минах и сега се доказах  Shocked

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В Swinging hall съм ходила мнооого отдавна.
В секс клуб- не.

# 23
  • Мнения: 7 723
В Swinging hall съм ходила мнооого отдавна.
В секс клуб- не.

Е, и аз ,де  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 069
А аз няма и да ходя!

# 25
  • Мнения: 3 268
Това е много популярно в Скандинавските страни.Имам две приятелки,които работят там и са ми разказвали много интересни случки.Отиват в такъв клуб мъж и жена семейни,там се разделят и 3 дена яко чукане.Това става по така наречените увеселителни кораби.В петък тръгват,в неделя се връщат и ни лук яли,ни лук мирисали.Прибират си се заедно и живота продължава. Crazy

# 26
  • Мнения: 2 386
Това е много популярно в Скандинавските страни.Имам две приятелки,които работят там и са ми разказвали много интересни случки.Отиват в такъв клуб мъж и жена семейни,там се разделят и 3 дена яко чукане.Това става по така наречените увеселителни кораби.В петък тръгват,в неделя се връщат и ни лук яли,ни лук мирисали.Прибират си се заедно и живота продължава. Crazy

 Shocked Joy Crazy

И аз говорeх за Swinging hall....   Embarassed hahaha

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това е много популярно в Скандинавските страни.Имам две приятелки,които работят там и са ми разказвали много интересни случки.Отиват в такъв клуб мъж и жена семейни,там се разделят и 3 дена яко чукане.Това става по така наречените увеселителни кораби.В петък тръгват,в неделя се връщат и ни лук яли,ни лук мирисали.Прибират си се заедно и живота продължава. Crazy
Ихаа... 3 дена! Баси хората Shocked Аз явно съм си консерва и не ги възприемам тия забавления Confused

# 28
  • Мнения: 819
Това е много популярно в Скандинавските страни.Имам две приятелки,които работят там и са ми разказвали много интересни случки.Отиват в такъв клуб мъж и жена семейни,там се разделят и 3 дена яко чукане.Това става по така наречените увеселителни кораби.В петък тръгват,в неделя се връщат и ни лук яли,ни лук мирисали.Прибират си се заедно и живота продължава. Crazy

 Shocked Joy Crazy

И аз говорeх за Swinging hall....   Embarassed hahaha

Хехехехе, много ме развеселихте,честно  Joy А аз пък си викам бреййй, кви разкрепостени мами, пък чак управител да станеш на такъв клуб-ц...ц...ц... забавна стана темата Laughing
Отговарям по "темата"- не, не съм ходила.Не,че съм против, просто ми е леееко странно, а и мъжо със сигурност няма да се навие  Crazy

# 29
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Доколкото знам в клуба, в който НЕ е ходила mylenka, се ходи с покани от друга двойка.

Общи условия

Активация на акаунт