💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 17/

  • 40 082
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 474
В очакване ... Sunglasses

Blush

# 691
  • Мнения: 5 184
Това е от старата къща на Ханде, в която живееше с Мурат. Явно в новата е взела дивана. Пролетта на 2021 се нанеси в новия си дом, нали ги следихме нещата тогава изкъсо.
Слънчице, снимките са от преди новата година на 2021г. Правени са от Керем. Големи дебати се вихреха тогава.
Линде, ние така си мислихме, че са направени от него. Кой знае, може би наистина е той фотографа, но не са от новата къща.
Това ми беше мисълта, не кой е правил снимките.

Картината е от художника Doğukan Çiğdem.

Скрит текст:
Роден през 1988 г. в Истанбул, визуален и нов медиен артист Doğukan Çiğdem прилага своите изследвания върху съществуването и цивилизацията в днешните артистични форми с визуални инструменти от ново поколение. Склонността му към рисуване и създаване на визуални истории е подсилена от обучението по скулптура, което получава от Мехмет Аксой. Той продуцира в областта на визуалните изкуства и новите медии, като съчетава интереса си към електрониката, датиращ от детските му години, и опита в научноизследователската и развойна дейност, който е натрупал в различни компании в тази област, с визуалното изкуство, за да въплъти интелектуалните си произведения.

https://sanatokur.com/portfolyo-dogukan-cigdem/

https://www.instagram.com/p/Cs6ErL2Im5_/

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 22:32 от midnight__sun

# 692
# 693
  • София
  • Мнения: 13 714
За феновете в Туитър това е дежавю.



Незабравимите емотикони на Керем! Много сладки и незабравими спомени.

# 694
  • Мнения: 4 820
Излезе нов брой на Hello с Гамзе , ето и въпросите в интервюто й , които са били свързани с Ханде.

Твоята сестра е една от най-обичаните турски актриси. Какво се промени в живота ти , когато си сестра на толкова известна актриса?
Неизбежно и аз се превърнах в познато лице, защото хората изпитват любопитство към семейството на известния човек. Но това не означава, че съм достигнала, където съм, благодарение на сестра си. Възможности идват при всички, важното е да не ги пропиляваш.

На какво приписваш тази обич и внимание? На искреността например?
Без съмнение на искреността. Особено Ханде е много мил човек. Хората, които я познават , я обичат много. Аз съм малко по-труден характер. Хората са по-дръпнати с мен, но когато ме опознаят, ме обичат много.

Какъв тип връзка между сестри имате?
Аз съм тази, която има повече опит. Ханде се обръща към мен така: "Сестричке, какво мислиш?". Мога да кажа, че така се обобщава нашата връзка. Разбира се, тя не прави това, което аз съм й казала, прави си каквото желае и после казва "Сестричке, права беше." 😆

Приличате ли си или се различавате?
Имаме напълно различни характери.

Като деца добре ли се разбирахте или се карахте?
Преди се карахме почти всеки ден. В днешно време се разбираме добре за всичко. Предполагам , че е защото съм майка.

# 695
  • Мнения: 4 673
Добър вечер момичета!
Една прекрасна Ханде








Чудесна








И Керем е активен, явно двамата се надпреварват кой да е по-активен


   

   

   

   

   

   

Сестрата на Ханде, също като нея е много хубава

# 696
  • Мнения: 336
Ново от Керем!                                        
 Моето слънце: Nature Sunny
Продукция : Ay Yapım
Режисьор: Али Билгин
Сценарист: Kübra Pheasant
Канал: Kanal D
Планирано
Комплект: Първа седмица на юни
Издаване: средата на юли
Герои
Огуз: Керем Бурсин
Лейла: Хафсанур Санкактутан
Илтър: Serif Erol
#KeremBürsin #Моето слънце Nature Sunny

Sparkling Heart

Gün Işığım:
Yapım : Ay Yapım
Yönetmen: Ali Bilgin
Senarist : Kübra Sülün
Kanal : Kanal D

Planlanan
Set : Haziran ilk haftası
Yayın: Temmuz ortası

Karakterler

Oğuz : Kerem Bürsin
Leyla : Hafsanur Sancaktutan
İlter : Şerif Erol

#KeremBürsin #GünIşığım Nature Sunny

Revolving HeartsTwo Hearts
Спокойна нощ! Nature Sunny

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 00:27 от didi54

# 697
  • София
  • Мнения: 1 247
Добро утро на 01 юни, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Изпратихме поредния месец от годината! Изпратихме месец май носещ типичните за този месец цвят, аромат и вкус! Цветовете, преливащи с разнообразните приказни цветове на цветята цъфнали по дворовете на къщите, градините и парковете,  опияняващия неподправен аромат на цъфнали липи и акации, вкуса на първите плодове, черешите и омайния аромат и вкус на сладкото от бели череши! Посрещаме месец Юни! Все още са тук пъстрите цветове на цветята, все още се усеща очарователния аромат на цъфналите липи, все още има време да приготвим вкусно сладко от бели череши, но вече започва месеца който аз неизменно свързвам с две неща - деца и усещане за лято! People Couple Anchor

Лятото (астрономическото лято започва с лятното слънцестоене около 21 юни) буквално чука на вратите ни, постепенно, но сигурно ни завладява усещането за приближаващите горещи слънчеви дни, дълги и топли нощи, плажове и коктейли или зеленина и безкрайно нощно небе обсипано със звезди и онова чувство на безбрежност, което само лятото може да ни даде! Започва щастливия месец Юни!

Юни

Под липи натежали от цвят
стъпват тихичко шарени сенки.
И е Юни. Надежди валят
и се сливат във свойто безвремие...

Колко истински, колко измислени,
мойте сънища тръгват на път,
и такива, от порив по-чисти,
те пред твойта врата ще се спрат...

Ще почукат, а ти ще отвориш.
Колко дълго си чакал, нали?
Само в мойте безбрежни простори
твойта обич докрай да лети...

Да чертае небесни пътеки
в този толкова приказен свят,
и вълшебства да сбъдва навеки
под липи натежали от цвят...

Всеки Юни се случва това –
сякаш всичко е само магия.
От любов е направен света.
Ти и аз. Тишина. Просто ние.
Автор: Мира Дойчинова (irini)

Децата, естествено имам предвид днешния прекрасен празник, Международния ден на детето на 01 Юни! Обявен на 04 ноември 1949 година като Международен ден за защита на децата от Международната демократична федерация на жените в Москва, той се отбелязва от следващата 1950 година на датата 01 юни като Ден на детето в много комунистически и посткомунистически страни. Основната идея на Международният ден на детето е инициатива за благополучието и правата на децата. Този ден представлява част от една голяма, мащабна кауза, която включва прекратяване на насилието над деца, прекратяване на лишаването на децата от техните права и полагане на усилия за подобряване на живота на децата по целия свят. Въпреки, че е широко отразяван и честван в много държави от всички континенти (51 на брой) в много други държави той се отбелязва на различна от 01 юни дата (напр. в Турция този празник се чества на 23 април). Това разминаване се дължи на факта, че на 20 ноември 1959 година на заседание на организацията на Обединените нации (ООН) е приета Декларацията за правата на детето и е взето решението Световния ден на детето да се отбелязва на 20 ноември в чест на приетата на тази дата декларация. Независимо от различните дати на които се отбелязва този красив, посветен на децата, нашето бъдеще празник, всички ние като българи го свързваме с датата 01 юни! Защото наши са и радостите, и грижите и болките за децата на България!



И за да съм по темата в темата не бих могла да подмина фотосесията на Ханде Ерчел по време на престоя й в Кан  от великолепния френски моден фотограф Никола Жерарден (Nicolas Gerardin)! За себе си той казва: "Обичам постоянно да експериментирам и да разширявам фотографските граници. Работата ми се определя от емоции, чувства и движение, а моите влияния и вдъхновения идват от изкуството, киното, природата и музиката." . И аз определено смятам, че е уловил момента, емоциите, чувствата и движенията на невероятната Ханде Ерчел! И не съм никак изненадана, че нейното име се нарежда в първата десятка на най-споменати изпълнители в социалните мрежи по време на филмовия фестивал в Кан! Gift Heart

Невероятната комбинация между фотограф и модел ни носи това безкрайно удоволствие:









Зашеметяващи са, и модела и снимките! Първата снимка ми е любима!

Хубав ден мили момичета и прекрасен празник! Много ми се иска да бъдат здрави, весели, усмихнати, безгрижни и щастливи днес и през цялата година децата на България! На майките с малки и по-големи деца в темата, честит празник! Бъдете достоен пример за подражание на вашите деца и удовлетворени от малките им и/или големи успехи в живота! Heart

# 698
  • Мнения: 10 474
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Честит 1-ви юни на всички малки, големи и още по-­големи момичета и момчета! На всички, които пазят детското в сърцето си, бъдете здрави и много щастливи Grinning

Gift Heart

# 699
  • Мнения: 2 936
Здравейте,🌞

Микиполи, благодаря за превода! ⚘

Гамзе ми се струва, че отговаря малко надменно, надали толкова хора щяха да знаят коя е Гамзе Ерчел, ако сестра и не беше известна актриса. То същото се отнася и за мъжа й. Уж "известни", а все гледат да качат нещо с Ханде, за да имат повече трафик.

Хубав ден на всички и нека да запазим детското в себе си!

# 700
  • София
  • Мнения: 2 640
Здравейте! Flowers Hibiscus

Честит Ден на детето на всички малки и вече пораснали деца! Stuck Out Tongue Winking Eye








витрината и наградите  Sunglasses





Лек ден ви желая! Grinning

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 09:52 от Dilemi

# 701
  • Мнения: 4 820
Добро утро Animal Bee

Честит празник на малките и порасналите дечицата в темата. Heart Eyes

От Бирсен:
Мендерес Саманджълар, един от най-популярните актьори от телевизионните сериали и филмовата индустрия, ще играе ролята на "Идрис Уста" в "Двама непознати" и ще има важно място в живота на Бурак Дениз, дал живот на двама герои на име Кенан и Доган. Майсторът на актьора Samancılar беше гост на сериала " Рибарче".


Тина, и на мен ми се стори така. Не съм се старала да "захаросам" отговорите й , както бяха преведени на испански, така ви ги написах. И на мен ми звучи като човек с голямо самочувствие, човек, който винаги мисли, че е прав, сама си казва, че е труден характер. 😆

# 702
  • Мнения: 859
Flowers Herb Добър ден, дечица...!

Юни е...
Юни скрит е в усмивката на дете;
Юни е топла прегръдка на свечеряване;
Юни е преплетени влюбени ръце ;
Юни е красива дантела от залези;
Юни е ласка и букет от божури;
Юни е нежно стръкче липов цвят ;
Юни е щастие на зазоряване;
Юни е шарен пеперуден свят;
Юни е аромат на лавандулови нощи;
Юни е в шепотът на морския бряг;
Той е толкова мил и разкошен,
на лятото веселия, звънък смях.
Юни е чаша студена лимонада ;
Юни е рокля на цветя;
Юни е романтична серенада.
Той е моята песъчинка в дланта.
Darini - Д. Тодорова
И децата слънца на темата...

Хубав празник на децата, внуците и НАДЕЖДАТА!

# 703
  • София
  • Мнения: 13 714
Ханде Ерчел (Лейля Савчъ) е вече на сета.


# 704
  • Мнения: 10 474
Ново:

Керем се мести в новото си жилище Wink
https://twitter.com/bursinbestie/status/1664231652497805313/video/2
https://twitter.com/i/status/1664235143303757825

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 14:45 от mi_si

Общи условия

Активация на акаунт