ЯНУАРСКА ФОРУМСКА ВЕСЕЛБА 20.01, СЪБОТА, 18.00 - ДА СЕ ПРЕБРОИМ!!!

  • 4 447
  • 151
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 473
Ако присъстващите са 10 човека е ясно, че места ще си намерят. Въпросът е, че имаме резервация и Синеочка ще бъде злепоставена, ако се издъним...най-малкото трябва да се отмени резервацията навреме.
Относно това, дали е трябвало да има среща този месец или не - нали за това е гласуването, да стане ясно. Като гледам как стоят нещата към този момент, дори и да има среща, то тя далеч няма да е поредната масова такава.

В призивът си визирах най-вече гласувалите с втора опция, защото те са и спорни, и решаващи.

# 121
  • Мнения: 3 861
Лео, за мен това показва несериозност....Никой никого не задължава. Затова се направиха тези срещи ежемесечни защото никога не може да се угоди на всички, а така ако някой пропусне единия месец ще навакса след това и ако някой няма възможност да дойде на някоя среща по една или друга причина трябва ли това да провали срещата на всички други, които я искат???

Така че много моля всички, които ще идват, освен в анкетата напишете се и тук за да имаме някаква представа...

# 122
  • Мнения: 7 474
 Lilly , идеята ми е ясна , просто този месец така се получи - празници + грип , иначе другия месец мисля , че ще се съберат хора  newsm78 Може би тази опция -ще се постарая да дойда трябва да се преразгледа , защото повечето се презастраховат с нея и нямаш ясна представа кой ще идва  Thinking Все пак за Синеочка е много кофти сега ,защото не знае какво да прави Tired Може би просто да се намали бройката на 15 човека за резервацията, знам ли newsm78

# 123
  • Мнения: 5 140
Изчетох ви постовете и утре се обаждам в Славяни.
Да но се чудя да откажа ли резервацията или да им кажа например 15, но пак е тъпо.
Според мен става най добре така....или всички, или никой....малко и поговорки да поизползвам.
Не, не ме злепоставяте, но е тъпо така.

# 124
  • Мнения: 4 473
Синеочка, според мен най-добре откажи резервацията и обясни на хората, че има вероятност да отидат една/две маси хора. Не съм забелязала за повече от година пицарията да се пълни чак толкова, че и 10 човека да няма къде да седнат.

# 125
  • Мнения: 5 140
Синеочка, според мен най-добре откажи резервацията и обясни на хората, че има вероятност да отидат една/две маси хора. Не съм забелязала за повече от година пицарията да се пълни чак толкова, че и 10 човека да няма къде да седнат.


Така и смятам да направя.
Ще им се извиня и така.
Те даже онзи ден се притесниха, че като се каже една бройка, винаги са повече отгоре.
Никога не могат да се намести бройката.

И предлагам за следващият път да го измислим някак за да може да се реагира адекватно, а не всичко в последния момент.
Зная, че при повечето не се знае до последно, но някакси да си решават със сигурност ИСКАТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА ХОДЯТ НА СРЕЩА, ВЕЧЕ СЕ ЗНАЕ ЧЕ ТЯ Е ВСЯКА ТРЕТА СЕДМИЦА ОТ МЕСЕЦА (СЪБОТА).

# 126
  • Мнения: 3 861
Според мен няма за кога да се променя нещо в анкетата...
Срещата е вдругиден...
Аз за себе си ще знам в събота следобяд идвам или не...
Затова се писах, че вероятно няма да успея...ако дойда все ще се намери едно местенце за мен, ще седна в някого Crazy

# 127
  • Мнения: 5 140
Ще изчакам до утре преди обяд и им звъня.

# 128
  • Мнения: 3 760
Аз твърдо ще дойда (стига да има среща  Wink)!

# 129
  • Мнения: 5 140
Аз твърдо ще дойда (стига да има среща  Wink)!

Мънииии, една птичка пролет не прави. Wink Laughing (шегичка да не ми се обидиш).

# 130
  • София
  • Мнения: 900
Поливах Атанасовден и се включвам късничко  Sad
Навих една непозната за мен мама да пристигне и да си стикова задачките,
за да остане на срещата.
Със сигурност с мамчето Алекс ще сме там  Peace
С Мъни ставаме тринки, стискааме палци на Лили и на Миленка,
И честно казано ще се радвам много, ако успеят да дойдат повечето  Peace
Синеочка  Hug, само предложение,
но мисля, че ако си залагаш името - просто отмени резервето
или както сама предлагаш - за 15 човека. Пък ако дойдат повече ша ги гушкаме  Peace
Само да кажа че аз гласувах с втора опция и е само моя глас,
с моя и този на мамчето Алекс ставаме 9.
Извинете ме, ако съм ви подвела с гласуването  Embarassed

# 131
  • Мнения: 3 861
Аз в Славяни със сигурност няма да дойда защото свекитата са зле и няма кой да гледа Калоян. Мъж ми като прибере в 22.00 от работа може би ще се включа ако Калоян не се влоши. Ще държа връзка по телефона със Стрелче.

Сега ще се чуя със Синеочка и ще и кажа да запази 15 места и дано се напълнят. Този грип яко прецака нещата...

И това е... Ако сте повече все ще се сместите някак Peace

# 132
# 133
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Този път съм пас,множко ми дойде този месец.Искам да се наспя и да си почина. Embarassed

# 134
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Още една болна- от снощи ме боли гърлото (мъжа ми или някой от колегите ме зарази). Ще му се невиди и грип скапан!... И аз отпадам.

Общи условия

Активация на акаунт