"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 10

  • 16 865
  • 457
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 493
ЧРД !

Hug   bouquet  Heart Eyes

# 406
  • Мнения: 3 248
Някъде има ли нужда от две зимни якета, за над 10 години?! Praynig Вече са вкъщи. Ако никъде нямат нужда от тях, ще ги зазимя за другата зима. Rolling Eyes

# 407
  • Мнения: 2 584
момичета ако отнякъде излезе печка на дърва моля вземете я за Петя, в кухнята няма с какво да се топли а на ток не става че ще и излезе много скъпо

# 408
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, ако някой има възможност да се вземат едни дрехи от Хаджи Димитър,ето телефона  на майката :0887062599 - знам,че сме затруднени откъм транспорт, и вече имаме практика да се носят направо в складовете,но майката била без кола, така , че ако някой може да ги вземе,нека и се обади Hug

# 409
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, ако някой има възможност да се вземат едни дрехи от Хаджи Димитър,ето телефона  на майката :0887062599 - знам,че сме затруднени откъм транспорт, и вече имаме практика да се носят направо в складовете,но майката била без кола, така , че ако някой може да ги вземе,нека и се обади Hug

Мери,складовете са пълни и няма къде игла да хвърлиш SadМного ли са?

# 410
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Роси, с чужбинските мами, с които изпращахме картички в домовете, имаме искане-молба към теб (респективно видинските мами и директорите на 5-те дома). Бихме искали да знаем, ако е възможно, рожденните дати на децата, за да можем да им изпращаме поздравителни картички. Може пак да ми ги изпратите на ЛС и аз да ги препратя на всяка мама по отделно, за нейните деца. Също така, има ли възможност, ако някоя мама иска да посети нейните си децата, да дойде с вас, при някое от регулярните посещения? Има момичета, които биха искали да се запознаят с децата наживо и да им занесат подаръци.
Дамаянти, извинявам се, че все още не съм ти изпратила никовете на мамите, предстои ми местене и все не стигам до списъците. Ще ти ги изпратя, но не смея да уточня кога Embarassed

# 411
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, с чужбинските мами, с които изпращахме картички в домовете, имаме искане-молба към теб (респективно видинските мами и директорите на 5-те дома). Бихме искали да знаем, ако е възможно, рожденните дати на децата, за да можем да им изпращаме поздравителни картички. Може пак да ми ги изпратите на ЛС и аз да ги препратя на всяка мама по отделно, за нейните деца. Също така, има ли възможност, ако някоя мама иска да посети нейните си децата, да дойде с вас, при някое от регулярните посещения? Има момичета, които биха искали да се запознаят с децата наживо и да им занесат подаръци.
Дамаянти, извинявам се, че все още не съм ти изпратила никовете на мамите, предстои ми местене и все не стигам до списъците. Ще ти ги изпратя, но не смея да уточня кога Embarassed

ок Hug

ако директорите нямат против ще ги изпратим.
за посещенията също не вярвам да има проблем.Говорим за Медвен,Доганово,Ново село,Белоград4ик и къде още?

# 412
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, ако някой има възможност да се вземат едни дрехи от Хаджи Димитър,ето телефона  на майката :0887062599 - знам,че сме затруднени откъм транспорт, и вече имаме практика да се носят направо в складовете,но майката била без кола, така , че ако някой може да ги вземе,нека и се обади Hug

Мери,складовете са пълни и няма къде игла да хвърлиш SadМного ли са?

Незнам колко са,майката се свърза с мен по мейла newsm78

# 413
  • Мнения: 1 134
Момичета, ако някой има възможност да се вземат едни дрехи от Хаджи Димитър,ето телефона  на майката :0887062599 - знам,че сме затруднени откъм транспорт, и вече имаме практика да се носят направо в складовете,но майката била без кола, така , че ако някой може да ги вземе,нека и се обади Hug

Мери,складовете са пълни и няма къде игла да хвърлиш SadМного ли са?

Незнам колко са,майката се свърза с мен по мейла newsm78

Аз съм в Х. Димитър, няма проблем да ги взема, но после накъде?

# 414
  • Мнения: 2 584
Момичета, ако някой има възможност да се вземат едни дрехи от Хаджи Димитър,ето телефона  на майката :0887062599 - знам,че сме затруднени откъм транспорт, и вече имаме практика да се носят направо в складовете,но майката била без кола, така , че ако някой може да ги вземе,нека и се обади Hug

Мери,складовете са пълни и няма къде игла да хвърлиш SadМного ли са?

Незнам колко са,майката се свърза с мен по мейла newsm78

Аз съм в Х. Димитър, няма проблем да ги взема, но после накъде?


Зари в люлинския склад има място

# 415
  • Мнения: 1 770
Новини от мен. Но първо въпрос:
Имам помощи с храна. Искам да дам и на многодетното семейство в Подуене, и на Марина. Вече раздадох на всички мои семейства и имам още. Моля ви, дайте ми координати на семейството - там мога и сама да отида, а за Марина ако може да ги дам на някой, който ще ходи скоро при нея.
Ако имате и други идеи на кой да дадем, супер.

В събота пътувахме до Роман. Имам и снимки, но още не съм ги качила. Посетихме и двете семейства, и дома за сираци.
Вчера занесох храна на Деси и Илия в ДВН, на Брани, на Атанаска и на Оксана в центъра.

Относно багажа при майката в Хаджи Димитър - мога и аз да я поема, защото ще ходя и там, и в Люлин, мога да съчетая нещата. Зари, ти кажи обаче.

# 416
  • Мнения: 1 134
Карол&Ерик ще поеме багажа от Х. Димитър и ще го препрати към склада Люлин. Така се уговорихме последно. Предавам щафетата Simple Smile

# 417
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Новини от мен. Но първо въпрос:
Имам помощи с храна. Искам да дам и на многодетното семейство в Подуене, и на Марина. Вече раздадох на всички мои семейства и имам още. Моля ви, дайте ми координати на семейството - там мога и сама да отида, а за Марина ако може да ги дам на някой, който ще ходи скоро при нея.
Ако имате и други идеи на кой да дадем, супер.

В събота пътувахме до Роман. Имам и снимки, но още не съм ги качила. Посетихме и двете семейства, и дома за сираци.
Вчера занесох храна на Деси и Илия в ДВН, на Брани, на Атанаска и на Оксана в центъра.

Относно багажа при майката в Хаджи Димитър - мога и аз да я поема, защото ще ходя и там, и в Люлин, мога да съчетая нещата. Зари, ти кажи обаче.

Ивет,каква храна имаш?
за коло големи деца става?

# 418
  • Мнения: 1 770
Роси, имам брашно, захар, макарони, ориз, шоколади, кафе...
Сега разпределям кутиите. Сетих се за Петя - не нея да занеса? Координати някакви?
С Криси се разбрахме да отделя и за Хели.

# 419
  • Мнения: 4 195
Искам да питам за Петя, искам всички да видят какво питам.
Та значи - уредих мъжа и на работа, заложих си името и тн (дето още го нямамизградено във фирмата) , нашия работил каквото работил, станал и си тръгнал - без предизвестие - без нищо. Моля някой, който се вижда с Петя, да я попита що така се получава. Може би службата складов работник не му е по възможностите newsm78Леко съм бясна. Знаи имат крещяща нужда от работа, намираме им и ни се изакват в устите. С доста лошо око ме погледан шефа, да ви кажа честно. А при нас складовте като са сериозни, ги правят пласжори, контроли и тн - заплатите им са чудесни. Да не е лека работа,но ако на някой му е лека работата да ме светне и аз да се захвана със същата. Най - малкото, заради това, че съм ходатайствала, можеше да не ме излага така, а да спази някакво предизвестие. Бясна съм. МА за кво му е да работи, нали има кой да им носи #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт