Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 5

  • 34 725
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 308
Енергията на Антъни е неподражаема! Христо не беше особено близо до него, но лично на мен ми беше приятен.
Задачата на Дара ми се стори много сложна, но и тя се постара. Втората част сякаш беше по-добра от началото.

Извън темата, да кажа като дете израснало с един родител - не бих искала някой да оценява професионалните ми качества спрямо това, би ми било обидно. Изявите на Дара и мнението на хората за изпълненията й не би трябвало да се влияят от това.

Тома като Любо - дано се получи, много харесвам и двамата Heart

# 61
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 946

# 62
  • Мнения: 15 708
То изявите на Дара не би трябвало да се оценяват и заради лудата й майка, обаче всички масово не я харесват именно заради това.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 109
Тома е гримиран като Звярът..без красавицата

# 64
  • Мнения: 3 727
Тц, не ми харесва Тома. Жалко.

# 65
  • Мнения: 7 308
Разбира се, че не би трябвало.
За мен Дара е приятна изненада. В началото бях предубедена, не я познавах като изпълнител, сега ми е симпатична.

Ех, Тома не е Любо. Жалко.

Пропуснах Гърбов - да, наистина беше най-доброто му изпълнение след Едит Пиаф. Далеч по-поносим беше от предишните лайфове. Даже и Софка се оправяше по-добре с английския май.

# 66
  • Мнения: 11 490
Ох, защо тази излагация на Тома точно сега, точно с песен на Любо...

# 67
  • Мнения: 15 708
Ооооо, Тома е много, много далече от Любо. Нямаше абсолютно нищо общо - нито, като визия, нито като пеене, нито дори извивките успя да му направи на високите тонове.

# 68
  • Мнения: 9 131
Хубаво пее Тома, но само на припева го докара Любо. Не му се получи безапелационно като друг път.

# 69
  • Мнения: 1 932
Учудващо този път Тома не успя да избяга от себе си и рокаджийското звучене. И с грима го прецакаха. Аз все пак си се надявам той да спечели финала, въпреки че и Владо ми е много на сърце.

# 70
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Тома изпя песента много хубаво, но стойката и движенията му бяха сковани. Гримът изобщо не искам да го коментирам.

Последна редакция: нд, 14 май 2023, 22:30 от Скубиду

# 71
  • Мнения: 3 163
Приликата с Любо беше нулева … гримьорчетата 2 от мен !!

# 72
  • Мнения: 533
Не се справи Тома Cry
Изобщо не усетих Любо - нито визия, нито глас, нито присъствие Cry

# 73
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Ужасен образ, най- слабият му досега!

# 74
  • Мнения: 24 469
Не се справи Тома

Общи условия

Активация на акаунт