Относно водата на бебето

  • 1 351
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Аз давам на Яна от кана "Брита" Peace

# 16
  • Мнения: 891
Ползвай каната Брита  Peace

# 17
  • Мнения: 4 473
Аз бих използвала каната Брита - премахва хлора и твърдите частици във водата. Наистина има разлика във вкуса на пречистената с каната вода.
Девин розов етикет също е добър вариант.

Това е и моето мнение. Каните Брита наистина са добро решение, доволна съм.

# 18
  • Мнения: 55
Благодаря ви эа съветите!Вече ще си иэполэвам канатал. smile3538

# 19
  • Мнения: 1 555
Водата от чешмата е отврат аз не я пия, пък какво остава да я дам на бебе !!!
Още си преварявам водата не ми пречи, или понякой път давам девин  или торн спринг за бебета, а с кана Брита водата става супер така че си я използвай смело !!!

# 20
  • Мнения: 2 936
Аз давам трапезна вода...от чешмата само няколко пъти когато съм била забравила да купя!

# 21
  • Мнения: X
Напоследък доста често ми се случва да давам от чешмата ( сега сме на 1.11 месеца), защото забравям да купя.....но нашата е наистина хубава. Иначе до 1-та годинка преварявах, а след това купувам вода за бебета.

# 22
  • Мнения: 3 447
Зависи. От софийския водопровод и аз не пия, в къщи пием розова Девин. Но в селото на мъжа ми или на вилата на родителите ми, където водата е изворна - давам.

# 23
  • Мнения: 693
И ние не пием от чешмата, пием минерална вода, за малкото бих ти препоръчала Девин розов етикет, но и Брита е вариант

# 24
  • Мнения: 2 956
slaveto , незнам къде "някъде там" живееш, но наистина водата в чешмата зависи от водоизточника , от който идва.  Wink
Нашата вода е много хубава и на година вече съм давала чешмяна, редувана с минерална  Peace
Точно същото щях да напиша... Peace

# 25
  • Мнения: 2 498
Никога не съм давала от чешмата...то ние не пием такава, а какво остава за бебка.....

# 26
  • Мнения: 3 478
Аз не пия вода от чешмата, съответно не бих дала и на детето си.

# 27
  • Мнения: 6 618
и ние сме с розовата на Девин.

# 28
  • Мнения: 8 769
Вода от чешмата не пием, във Варна е отврат просто. Но има селища, където чешмянката е добра.
На мен лично вкусът на водата от кана Брита не ми харесва и не ползвам подобно съоръжение.
Минерална или трапезна, за цялото семейство.

# 29
  • Мнения: 990
Давам им Девин с розов етикет .

Общи условия

Активация на акаунт