Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 12 тема

  • 42 620
  • 788
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 75
И аз си получих сега пратката с кода и явно не съм от печелившите и имам 20лв отстъпка за следваща покупка. Тези 20лв са допълнително към отстъпката ми Морано, което пак е нещо.

# 46
  • Мнения: 391
Едната тениска в нов цвят са пуснали. Дано не е това изненадата.

LaughingLaughingLaughing
Ха-ха! Посмях се от сърце!

Иначе и аз не спечелих. Има 20 лв. отстъпка за следваща покупка, което е добре

# 47
  • Мнения: 658
Този път добре са го измислили. И с тези 20 лева, ще имат още поръчки. Евала

# 48
  • Мнения: 6
Срока за използване на кода до кога е защото аз съм от печелившите

# 49
  • Мнения: 4 246
Моя приятелка спечели 100лв.

# 50
  • Мнения: 317
Честито на печелившите Heart Eyes Аз съм с 20 лв за следваща поръчка, но пък съм много доволна от дънковите пола-панталонки, уникални са! А също и от коженото якенце (дано дано не се нацепи Grinning). Иначе получих и бежовия панталон с вградения колан...малко съм раздвоена за него... Ще го пробвам пак и ще реша... Като цяло е хубав, доста е еластичен и си отговаря на размера. Доста добре описва и бельото трябва да е съобразено с това, но да кажем че бих го разбрала за летен панталон. Просто кройката ми се струва за по-висока жена, чудя се и дали изобщо ми трябва такъв панталон, но явно тренда това лято ще е софт беж...

Последна редакция: ср, 17 май 2023, 16:09 от *Emerald

# 51
  • Мнения: 2 885
Сега явно не пускат промо кодове и са им спаднали поръчките , пък с тези цени не всеки ще е готов да си купи .

# 52
  • Мнения: 391
Чудя се каква ли ще е изненадата днес Thinking
Мисля си за подарък над определена стойност. Вие как мислите?

# 53
  • Мнения: 2 885
Може , аз се надявам да е нова колекция .
Сигурно ще извадят някой нов модел .

# 54
  • Мнения: 620
аз нямамда се възползвам май засега от тези 15%. Нещата, които харесвам и бих носила, вече си ги взех, а 2 рокли, които заглеждам ми се пада 20тина лева отстъпка, което не е много... Вие с Морано имате 20 лв + 15%

# 55
  • Мнения: 828
Аз не съм поръчвала нищо от месец и половина, не участвах в играта, защото нямаше нещо, което да съм си набелязала.

# 56
  • Мнения: 388
Чудя се каква ли ще е изненадата днес Thinking
Мисля си за подарък над определена стойност. Вие как мислите?

Струва ми се, че този пост с отстъпката за всички кодове е изненадата за днес😁


Дано да греша, и аз се надявам да пуснат нещо ново. То затова и не участвах в играта, нямаше какво да поръчам, а така ми се иска нещо свежо и лятно вече, писна ми от тия февруарски Т° и дъждове в София..

# 57
  • Мнения: 2 885
Добре са помислили и за морано клиентелата , доскоро даваха на всички отстъпки .
Помня , че пишеха още като пуснаха играта , че ще има допълнителни изненади освен за 100 те спечелили .

# 58
  • Мнения: 4 587
Мнение за тази жилетка

# 59
  • Мнения: 4 246
Пусни си клипчето да видиш колко е тънко плетивото, прозира.
От всички цветове черната изглежда най-добре!

Общи условия

Активация на акаунт