🌼 Градината на Демет Йоздемир - Тема 5 за обсъждане - Фара 👨‍🚀/ 💘 тактики 2 / Между мен и 🌍2

  • 76 298
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 336
Е, то тогава ще има време да засилят и комедийната линия, имаме големи заложби. Разговорът в коридора след лекаря и физиономията на Тахир, когато Фара спомена изкуствено оплождане... Laughing

# 61
  • Мнения: 9 798


Огън са и двамата! Много добре им се получават любовните сцени и изобщо партньорството в сериала.
А Демет е много красива!
И хубаво я обличат!
Но не съм сигурна, тези модерни /разбирайте разголени/ дрехи дали са подходящи за иранка?
В началото я видяхме с широки дълги дрехи и шал, а сега изведнъж този стил- голям контраст...
Искам да гледам Демет в хубави дрехи, не ме разбирайте погрешно, но не съм сигурна дали са подходящи за нейната националност...
Или искат да ни загатнат за нейната бунтарска личност, за нейното свободолюбие?
А може би любовта я прероди!?... Blush

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 22:37 от Lilims

# 62
  • Мнения: 3 282
Колкото и да са епизодите, важното е да са хубави Kissing Smiling Eyes



















Д-р Фара Лекесиз се задава на хоризонта Ambulance

П.С. Лиленце, съгласна съм Hands Plus1

# 63
  • Мнения: 10 831

Или искат да ни загатнат за нейната бунтарска личност, за нейното своболюбие?
А може би любовта я прероди!?... Blush
Напълно съгласна,Лиленце/позволявам си и аз да те нарека така....познаваме се от много време...виртуално само...за съжаление.HugJoy/,но по съм склонна към първото...не се сещам да съм гледала ирански филми или сериали ,ама предполагам както и в Турция и там има доста свободомислещи и смели жени ,които си позволяват такова облекло ,а не заушени със забрадки или фереджета,които им налага исляма.
Както и да е...а и любовта, не на последно място я преобрази....Фара буквално "разцъфна" и "засия"откакто срещна Тахир...

# 64
  • Мнения: 25

Или искат да ни загатнат за нейната бунтарска личност, за нейното своболюбие?
А може би любовта я прероди!?... Blush
Напълно съгласна,Лиленце/позволявам си и аз да те нарека така....познаваме се от много време...виртуално само...за съжаление.HugJoy/,но по съм склонна към първото...не се сещам да съм гледала ирански филми или сериали ,ама предполагам както и в Турция и там има доста свободомислещи и смели жени ,които си позволяват такова облекло ,а не заушени със забрадки или фереджета,които им налага исляма.
Както и да е...а и любовта, не на последно място я преобрази....Фара буквално "разцъфна" и "засия"откакто срещна Тахир...


Здравейте момичета Simple Smile

Включвам се по темата с Иран.
Преди няколко години работих в хотел на морето и там идваха редовно ирански групи.
Жените са им гримирани, добре(разбирайте модерно) облечени, изрусени, на кичури, абе светски жени.
Шумни и весели хора, с добро отношение.

За съжаление, от колегите разбрах, че са така само тук или някъде в Европа. Веднага щом стигнат до самолета за Иран, слагат забрадките и обличат по-прикрити дрехи. Sad

Естествено че има бунтари, но явно обществото си е общество и си държи(донякъде) на ценностите.

# 65
  • Мнения: 3 282
Гучи, благодаря ти много за уточнението. Аз сега се замислих, че от Иран познавам само мъже. Все пак в екипа е Мортеза, както и родителите на Растин, които могат да служат за консултанти по културните въпроси. Иначе, ако става въпрос, то и в Турция жените по улиците не ходят, както са облечени в сериалите...

Днес празнуват деня на младежта и спорта и Демет като убедена кемалистка отново се включва:



Ден:



Нощ:




И по-късно:


# 66
  • Мнения: 1 336
В началото я видяхме с широки дълги дрехи и шал, а сега изведнъж този стил- голям контраст...
Или искат да ни загатнат за нейната бунтарска личност, за нейното свободолюбие?
А може би любовта я прероди!?..
Това с тоалетите мен ме озадачава, бялата рокля от последната серия струва 6000 лири.

Снимка от американската версия.

# 67
  • Мнения: 162
В началото я видяхме с широки дълги дрехи и шал, а сега изведнъж този стил- голям контраст...
Или искат да ни загатнат за нейната бунтарска личност, за нейното свободолюбие?
А може би любовта я прероди!?..
Това с тоалетите мен ме озадачава, бялата рокля от последната серия струва 6000 лири.

Нали мина на интервю за работа и я одобриха. Може да е взела аванс за да си подобри гардероба! Blush
Факт е обаче, че Фара беше много секси с нея! Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 3 282
Включване от Демет:





# 69
# 70
  • Мнения: 3 282
Айдеее, имаме фраг за 13 еп.

# 71
  • Мнения: 9 798
Тахир научава истината за семейство си...
Динамично се развива сценария, не можем да се оплачем Grinning
Във всяка серия има изненада.
Много е красива д-р Фара, а Тахир ѝ подари  разкошен букет, вероятно за първи работен ден Blush

super_katia Flowers Sunflower

Първи сезон ще завърши с 14 серия.

Последна редакция: пт, 19 май 2023, 22:13 от Lilims

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 34 251


"Казвам се Фара", трейлър 1 към еп. 13 на български.

Тук: https://vk.com/id223680451?z=video223680451_456239558%2Ffb0d5b04 … 7GsJHNAw8LvfupLDI

И тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/13-1.mp4-ZB3Tbwd5NJ76SarS

# 73
  • Мнения: 1 336
Нали мина на интервю за работа и я одобриха. Може да е взела аванс за да си подобри гардероба!
Факт е обаче, че Фара беше много секси с нея!
На Демет всичко й отива!
Дано поне сценаристите да не я представят за някой опитен суперхирург, защото героинята е на 28, от които поне 6 години е в Турция нелегално.
Благодаря за превода! Flowers Hibiscus

# 74
  • Мнения: 3 282
Благодаря много за превода, Марианка Sparkling Heart

Темпото на сериала е уникално. Няма тайна, която да се задържи дълго Kissing Smiling Eyes Браво, че Фара ще каже на Тахир кои са убийците на родителите му, така както той ѝ каза за бащата на Керимшах:





Някъде срещнах, че името на иранеца е Бехнам Азади. Интересно ми е къде точно попада Тахир Rolling Eyes С това иранско знаме прилича малко на посолство, но по-скоро можеби е офисът на Бехнам, ама дали е в Турция, или в Иран Thinking





Струва ми се освен това, че на един от кадрите от фрага, Тахир говори по сателитен телефон... в този ред на мисли, какво се случва с адвоката, който изпрати да събира информация... И обаждането по телефона от Бехнам към Фара - от къде има номера ѝ, дали няма да са заловили Тахир... много интересно се очертава Nerd Аз все си мисля, че физически няма да го видим преди началото на втори сезон.





Хубавото е, че и малко романтика ще ни отпуснат Heart Eyes Сърцето го боляло нашия Joy



Д-р Лекесиз в действие Sunglasses


Страхотни са във всеки кадър Heartbeat




А сп. InStyle вече ще излъчват част от интервютата с лицата от корицата си. Първо Демет са избрали Flowers Four Leaf Clover


Това е частта, в която говори именно за Фара.

Последна редакция: пт, 19 май 2023, 23:51 от super_katia

Общи условия

Активация на акаунт