Бебчо много шава - нормално ли е?

  • 1 601
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз си мисля , че е нормално и е по-добре да шава ,отколкото да не шава. Така поне си сигурна, че е добре, т. е. усещаш го.

# 16
  • Мнения: 305
Ох,и мойто бебчи много се движи-аз съм в 33г.с.Особено вечер-баща му го плаши като му ръмжи и ми мачка корема newsm62Явно найстина му е тесничко на мъника,ама какво да правиш-и на него не му е най добре!

# 17
  • Мнения: 1 101
Напълно нормално е  Grinning

# 18
  • Мнения: 5 026
Напълно нормално Hug Това му е работата Mr. Green
newsm10

# 19
  • София
  • Мнения: 625
На последната консултация и аз се оплаках, че бебето много рита и ми препоръчаха да почивам малко повече! Интензивните движения на майката - свиване, клякане, тичане, бързане правели бебето неспокойно! Не знам дали е истина, но с мойта двегодишна фурия трудно мога да изпробвам, ако почивам дали ще е по-спокойно бебето!

# 20
  • Мнения: 223
здравей yasna,

аз съм в средата на 7 - ми месец и моето бебе от няколко дни много шава, ама постоянно....при теб от кога е това непрекъснато шаване, от началото или по от скоро? Утре съм на доктор и ще го питам за това и после ще пиша:)

# 21
  • Мнения: 1 104
Нормално е! Бебока си се върти, защото все още има място. Аз съм в 9 месец и ритничетата понамаляха.Та аз пък се притесних, че бебо не е много активен в сравнение с 8 месец. Не се притеснявай!

# 22
  • Мнения: 4 784
И моят бебчо е адски палав. Не се спира. В началото на 9 месец съм, но отдавна го усещам, а и как не - то нямаше спорт, дето да не изпрактикува, докато ми е в корема Simple Smile. Аз също си задавам въпроса, дали ще е толкова палавичък като се появи на бял свят или ще му посвършат дотогава силичките!?

# 23
На мен на консултацията изрично ми казаха, че след 7 месец до 8 и половина, бебето ще го усещам по-интензивно, за да не се шашкам. Е, усещам го.Simple Smile Явно си правят местенце и мен да ме свият и аз ще ритам.Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 034
Не се притеснявай, повече от нормално е.  Laughing
На мен и двете ми дъщери бяха много шавливи - едната я наричах "ритълче", защото много риташе, а другата "въртелче" - ясно защо. Особено втората мърдаше не ежедневно, а ежечсно и ежеминутно, но сега е най-спокойното бебе /пу,пу/, което съм виждала. Така че не мисля и че има особена връзка между поведението на бебето в корема и след това.

# 25
  • Мнения: 345
Благодаря на всички мами за отзивите  Hug. И аз си мислех, че това е нормално, а пък явно си зависи и от бебчето. Grinning. Моето започна да шава по много оште от 6тия месец та до сега  Heart Eyes. Пожелавам на всички бъдещи мами леко бременеене и ако имате каквото и да е за споделяне - пишете Peace

Общи условия

Активация на акаунт