Подсичане? На лабиите

  • 430
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! От 3 седмици насам ми се е получило страшно подсичане. Поне предполагам, че е такова, защото нямам други оплаквания освен зачервяване и раздразнение. Опитвам се да го оправя със sudocream, но не съм сигурна дали действа. Единствено имам проблем когато раздразня мястото, през другото време сякаш го няма. Как бихте ме посъветвали да оправя това нещо, защото е доста неприятно?

# 1
  • Мнения: 2 352
За 3 седмици да беше минало. Предполагам, че са гъбички. Най- добре на лекар, да се вземе натривка.

# 2
  • Мнения: 2
За 3 седмици да беше минало. Предполагам, че са гъбички. Най- добре на лекар, да се вземе натривка.

Ако са гъбички, има ли домашни средства които биха помогнали?

# 3
  • Мнения: 3 488
Ревизирайте хигиената, интимния гел/пяна или каквото ползвате, бельо, мокри кърпи, превръзки, ако ползвате. И идете на лекар най-добре.

Отвара от смрадлика, лайка и поливате при ежедневната интимна хигиена, някакъв противогъбичен препарат (Клотримазол), но аз не бих се самолекувала. Лекарят ще изпише каквото е необходимо и ще даде насоки.

# 4
  • Мнения: 1 038
Идете на лекар щом не минава 3 седмици. Ако нямате скоро профилактични кръвни изследвания, искайте кръвна захар.

# 5
  • Мнения: 2 352
Не си правете шега със здравето. Посещението на АГ не е края на света. Не разбирам защо жените масово не ходят, при положение че дори имат някакъв проблем. Много са упорити гъбите, дори понякога се налага освен мазане, глобули и пиене на лекарства. Ако разбира се е това, ама няма как да гадаем.
Да добавя и носене на памучно бельо, без прашки и дантели.

Общи условия

Активация на акаунт