Има ли мами завършили дистанционно....

  • 4 021
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
аз ходих веднъж, за да запиша дистанционно въобще и веднага след това ми дадоха учебниците. имаше някакво представяне на преподавателите след около седмица, но аз не отидох - едно отиване ми е около 50лв и 2 работни дни/защото аз също нямам удобен транспорт/. не съм изпуснала нищо - в общи линии, всеки се представял и е казвал за какво става въпрос по предмета му. значи след записването ходих направо за изпитите. докато текат изпитите се записваш за следващият семестър и ти дават учебници - т.е. за това не ходиш специално. и таксата за следващият семестър се плаща още преди да са ти минали всички изпити - значи, все ще ти ги дадат.  Wink
gigiko , тая за която ще си намериш работа  Wink най-много са желаещите за финансов мениджмънт. зависи и предната ти специалност каква е била - дали ще искаш нещо подобно или пък съвсем различно. също и за митниците има много желаещи - валутен и митнически контрол май беше.
март месец мисля, че имаше прием, но не съм 100% сигурна. най-добре питай по телефона.

# 16
  • Мнения: 115
Темата живо ме вълнува в момента.Мисля да запиша магистратура там септември месец,евентуално.Herelina как става класирането по специалности?Защото аз съм завършила бакалавър по Стопанско управление,а определено не искам да продължа със същата специалност.Имали някакво изискване за успех,защото моят не е висок,към 4 и нещо Embarassed.Какви са семестриалните такси?Това че изпитите минават лесно ме успокои малко,защото с малко дете в къщи и работа,няма да ми остава време за четене много.
Аз също съм Стопанско и сега записах Счетоводство и одит в банките. Ходила съм досега два пъти да се запиша /имах диплома 4,50 и само за счетоводството този път имаше класиране, записахаме ама после трябваше да се обадя да видя в коя точно специалност, после обаче имаше недоволни и пак имаше класиране та си ги приеха каквото искат, жалко че късно разбрах, но и така си ми е ОК/ и да си взема материалите /това са учебници + изпитни материали + учебни материали за самоподготовка/.
Честно казано такава ми е мъгла какво ще става в сайта има некакви телефони на колегите ми мисля да се обадя на някой, тъй като никак не ми е ясно къде, кога и как са изпитите и какво ще става та тази тема ще ми е бая полезна.

# 17
  • Мнения: 227
Аз съм завършила в Свищов дистанционно. много съм доволна. получих повече знания там,отколкото в УНСС. Успех!!! Grinning

# 18
  • Мнения: 4 546
точните дати на изпитите се обявяват на сайта, ама не се сещам колко време преди това - не беше много.
ето тук трябва да ги обявят http://www.uni-svishtov.bg/intranet/cmdo/Default.asp?page=receptions а датите, но не по предмети трябва да са ти ги дали с един лист при получаването на учебниците

# 19
Аз съм завършила счетоводство и контрол и сега се чудя дали това да запиша като магистър.И определено ще звънна до Свищов да проверя за приема през март.Дано да има.На всички страшно благодаря за информацията smile3525
Продължавам  естествено да следя темата с интерес smile3503

# 20
  • Мнения: 54
Според мен най-много си заслужават Международен Бизнес и Мениджънт и Финансов Мениджъмнт. Иначе за завършилите СК добро допълнение към дипломата може да е Фирмен Контролинг и Сечтоводен мениджъмнт, аз лично от това обаче почти нищо не научих и май знаех за контролига и одита повече от някои от преподавателите, просто са малко измислени предметите, но пък е доста звучно заглавието Wink Мисля, че има март месец прием, най-добре ще отговорят от канцеларията на дистанционното на това питане, мисля че на сайта имаше доста телефони за връзка. А датите на изпитите ги дават заедно с учебниците, поне на нас ни ги дадоха на един лист (друг е въпроса, че го загубих   Rolling Eyes)

# 21
Преди малко звъннах до Свищов.От там ми казаха че има прием за март месец newsm74.От 20 февруари ще пише и в сайта им.Казаха че цените и специалностите ще бъдат същите както досега но към 20 да прегледаме сайта. smile3529

# 22
  • Мнения: 2 270
Срам ме е да си кажа, но като бакалавър не бях от най-ученолюбивите - успеха ми е 3.85 Embarassed; завършвам магистратура, но там нещата стоят по по-различен начин, държах изпит и не ми искаха въобще оценката от дипломата. В Свищов има ли ограничение за успеха - минимум 4.00, както на други места?

# 23
  • София
  • Мнения: 418
Четох сайта,но не се ориентирах добре -аз сам магистър, но инженерна специалност. Мога ли да кандидатствам за дистанцианно в Свищов или само ако имам икономическа специалност?

# 24
  • Мнения: 2 270
Четох сайта,но не се ориентирах добре -аз сам магистър, но инженерна специалност. Мога ли да кандидатствам за дистанцианно в Свищов или само ако имам икономическа специалност?
Можеш, но май срока на обучение е по-дълъг!

# 25
  • Мнения: 4 546
Четох сайта,но не се ориентирах добре -аз сам магистър, но инженерна специалност. Мога ли да кандидатствам за дистанцианно в Свищов или само ако имам икономическа специалност?
да, но учиш един предмет в повече първият семестър.
Срам ме е да си кажа, но като бакалавър не бях от най-ученолюбивите - успеха ми е 3.85 Embarassed; завършвам магистратура, но там нещата стоят по по-различен начин, държах изпит и не ми искаха въобще оценката от дипломата. В Свищов има ли ограничение за успеха - минимум 4.00, както на други места?
имаше едно момиче, което записа с успех под 4. до колкото знам - дърпали са се, но тя е настояла и я записали. незнам дали е давала нещо.

# 26
  • Мнения: 149
 И АЗ СЪМ ЗАВЪРШИЛА ДИСТАНЦИОННО В СВИЩОВ.МЕЖДУНАРОДНИ ОТНОШЕНИЯЛ. ДОБРО Е ОБУЧЕНИЕТО ТАМ ПЪК И НЕ СИ ГУБИШ ВРЕМЕТО НАЙ МНОГО 2 ПЪТИ ДА ХОДИШ ДО ТАМ.МАТРИАЛИТЕ ГИ ПРАЩАТ ПО ПОЩАТА.

# 27
  • Мнения: 189
Четох сайта,но не се ориентирах добре -аз сам магистър, но инженерна специалност. Мога ли да кандидатствам за дистанцианно в Свищов или само ако имам икономическа специалност?
да, но учиш един предмет в повече първият семестър.

Единия предмет в повече първия семестър е за икономисти учещи магистратура в друго направление, а не за неспециалисти. Поне аз това разбрах.

Преди известно време на сайта имаше информация за магистърски програми за неспециалисти, но от миналия ден  се ровя като побъркана в пустия сайт и там не пише вече нищо такова. Cry
Имам някакви бегли спомени, че обучението за такива като мен беше 6 семестъра, ама къде се скри  информацията? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт