В колко часа сутрин водите децата си на ясла?

  • 5 422
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 364
Алекс я водя на градина към 7,30 - 7,40 ч. От 8 ч съм на работа. Работата ми е близо до градината.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 356
Благодаря момичета.  bouquet  Знам аз, че ще свикнем на по-ранното отиване, но като не съм работила от 2 години и леко ми е нервно за графика  Embarassed

# 17
  • Мнения: 17
Започвам работа в 8.30 и оставям малкия всеки ден в 7.30 в яслата. Но никога не сме били първи. Значи има майки, които и по-рано от 7.30 оставят децата..
Peace

# 18
  • Oslo
  • Мнения: 659
При нас работното време на лелите е от 6.30 , а на сестрите 7ч. Преди 7 вече има няколко деца в групата, което не пречи да пием кафе, а те да играят или да стоят при нас на масата, ако искат. Пушенето в района на ДЗ е абсолютно забранено, така че кафето се пие в занималнята на детските масички - т.е. и всичките деца да дойдат в 7 часа - въобще няма проблем. Работното време е на стената до гардеробчетата, чете се от всички, и даже не ни е минавало през ум да искаме от родителите да ги водят по-късно. Малкият ми син е в друга градина и като съм първа смяна го оставям в 7 без 15, за да мога в 7 да съм в яслата. Често е първи в цялото заведение и също сяда при лелите"на кафе", или влиза да си играе. Проблеми не съм имала.

# 19
  • Мнения: 7 430
Родителите ми водят Викторио към 7.40 - иначе децата започват да ги приемат в 7 Peace и може би той е второто дете - има едно момиченце, което го водят към 7 и 15 и милото все спинка там сутрин Hug

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Между 8,10 и 8,30 я водим. Но това е така, може би защото аз съм този срок чак от 9.20 всеки ден на работа  Grinning Та си поспиваме до 8 без нещо  Grinning

# 21
  • Мнения: 281
Тъй като не работя все още, го водя към 8.30 и го вземам около 16.30ч. Иначе сутрин започват от малко преди 8ч. Но когато веднъж ги попитах до колко часа вечер е работното време, ми отговориха - "...трябва да го вземете най-късно до 17.15, после започват да мият пода  с белина"   #Crazy #Crazy #Crazy Няма луд родител, който да остави доброволно детето си да диша почистващи препарати  Crazy Но докато си търсих работа така и не намерих място, където раб.време да е до 16.45ч  Mr. Green А вие да сте чували за такъв работодател??  Crazy който да ти позволи сутрин да идваш около 9.00 и вечер да тръгваш в 16.45  Naughty повярвайте ми- няма  Peace

Общи условия

Активация на акаунт