🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 10 (14.05 - 21.05) - ФИНАЛ 🌴

  • 28 867
  • 667
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 031
Не знаех, че на outcast  му казвате Ванката, но мерси, навързах нещата.

Ами той си се казва Иван. Много свястно момче и аз винаги му казвам Ванката.

За ровенето в кофите и Татяна беше казала, че не е вярвала, че ще стигне дотам и ще рови за чужди остатъци.
Имам подобен опит. Не в шоу, в реалността. Човек озверява от глад.
Винаги повтарям, че е непростимо тия шоута да залагат на глад. Храната трябва да се ползва за бонус в шоутата, не за основен залог.

# 661
  • earth
  • Мнения: 1 334
Обсъждахме новите зъби на Благо, та от любопитство проверих що е това фасети. Слагането им изисква да се повредят зъбите, безвъзвратно. Както и татуировките повреждат кожата…

# 662
  • Мнения: 3 360
Обсъждахме новите зъби на Благо, та от любопитство проверих що е това фасети. Слагането им изисква да се повредят зъбите, безвъзвратно. Както и татуировките повреждат кожата…
Ами човешките му зъби си изглеждат прилично, но вероятно не си ги е харесвал:
Скрит текст:

# 663
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Мале, колко ми е странен на тази снимка.. Все едно не е той 😅 Свикнала съм да го гледам както е днес. 😃
Изпилват се зъбите, да. Има и такива без пилене, но трябва захапката и твоите зъби да го позволяват. Аз съм с такива и не са ми изпилени моите зъби, светулките се закрепят отгоре и това е.

# 664
  • USA
  • Мнения: 7 292
Не разбирам как може хубави,здрави зъби да се съсипват,за да се сложи нещо фалшиво отгоре им.Да бяха развалени - ок,ама...
Всеки път да трепериш ако нагризеш ябълка дали няма да ти падне облицовката?!..

И какво му е имало на естествените зъби? Бели,прави,едри.. Rolling Eyes

# 665
  • Мнения: 578
Моето мнение е че определена част от "елита" като футболисти, чалга звезди и като цяло нискоинтелигентни хора, но с възможности смятат, че слагането на фасети е един вид показност за възможности и смятат, че това ги прави по-привлекателни и реализирани. Истината е че това е избиване на комплекси. С тези фасети им се изменя говор, лицето им и в случая на Благо прилича на кон. Но няма смисъл на слепеца да обясняваш, как да прогледне. Нека си слагат фасети, да си рисуват при некадърници веждите и да се смятат за нещо повече.

# 666
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Масово слагат, за да покажат социален статус, а не от необходимост. Идват при нас даже на по 90г и искат най-белите възможни. И да им обясняваш, че нямат нужда, все им е тази и сякаш не разбират, че така си съсипват естествените зъби. Та и той така сигурно. Същото и с избелването - идва с бели зъби, иска избелване, което ннеминуемо уврежда емайла, колкото и да ви да обясняват колко не е вредно.

# 667

Общи условия

Активация на акаунт