Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 199 154
  • 4 066
  •   1
Отговори
# 3 900
  • Мнения: 89
Не си спомням такива страстни целувки с Генчев.Тук даже режисура не е нужна, явно усещането е изживяно...Къде остана самата невинност?

# 3 901
  • Мнения: 6 742
Индиректно Валерия леко му връща на Евгени.😉 Пък кой знае, може с Гената да обичат да си разнообразяват връзката.😁 Упс, скандализирах ли ви бг-мами?🤭
Не! Нека си я разнообразяват щом ги кефи, тяхна си работа!
Но Валерия показва по-голяма привързаност и любов към кученцето си отколкото към Евгени.

# 3 902
  • Мнения: 3 170
Като стана дума за чаршафите - да напомня пак, че е колегиално при цитат да се слагат в скрит текст, иначе критиката е контрапродуктивна.

# 3 903
  • Мнения: 1
Здравейте дами!

В моята глава се развиват няколко варианта

1) Евгени и Валерия са влезнали като двойка и всичко е било ясно. Някъде четох че са прекарали време заедно в Япония. Има ли доказателства ?

2) предаването продължава и след краят му.
—  Валерия и Евгени бяха със съшите дрехи при Николаос като на финала.
- На партито Елена беше със същото боди като в нощта на натискането и с колието от Е. Според мен продуцентите я карат да го носи за да поддържат образ на огорчената жена.
- Николаос им подари почивка на Малдивите за след сватбата.


Всичко това ме навежда на мисълта че продуцентите си играят с идеята целият тоя цирк да продължи някак си. Евгени има концерти това лято и няма да излезне от светлините. Кой знае какво са ни подготвили и дали няма да станем свидетели на развитие в реално време.

Цялата ситуация ми напомня на The Hunger Games и как след игрите главните герои трябва да продължават да се правят, че са двойка.

Вие какво мислите ?

# 3 904
# 3 905
  • Мнения: 3 813
За 1) силно го подозирам. Търсим доказателства.
2) очевидно е. Само за концертите на Евгени не съм съгласна, че ще го огреят кой знае какви светлини с 3 концерта.

# 3 906
  • Варна
  • Мнения: 2 871
https://fb.watch/kEXqy7aQFK/

Това защо никой не го изкоментира? Или поне не видях.


Тц, тц, тц, Валерия бива ли да не я разберем цял сезон, че е бисексуална или още по-зле лесбийка? За другите две харпии (нали май така се беше изкарала Елена за останалите в къщата или бъркам?) е ясна работата.

# 3 907
  • Мнения: 2 218
Аз съм за теорията на конспирациите, продуцентите толкова искаха хепиенд с брак в този сезон, че като нищо са вкарали двойка от преди началото на предаването. Валерия е достатъчно непукистка, за да не я интересува кой го целува.

# 3 908
  • Мнения: 5 897
Не вярвам да са двойка от преди това. По-скоро след предаването почти не са се виждали. Те нищо общо (преживяно) извън предаването не споделиха. Много е странно това.

# 3 909
  • Мнения: 2 141
Това ако наистина са го направили ще е пълна подигравка за втори път. Миналата година бяха вкарали обвързан, сега пак ама този го вкарали с половинката му Joy

# 3 910
  • Мнения: X
Интересно ми е, ако подкрепящите Елена са толкова разочаровани от ЕрГений, биха ли си сменили вота в анкетата (става въпрос за тези, които да гласували за Елена в нея) ?
Не е задължително да "подкрепяш" някого в този мач. Може да му симпатизираш. Гласуването е лично решение, а не е резултат от нечия молба, изискване. Интересно, не интересно, това е положението.

# 3 911
  • Мнения: 556
Абе да ви кажа, от всички целувки между моми и ергени най ме скандализира тази между мама и Генчо No Mouth

# 3 912
  • Мнения: 217
Имам 2 въпроса:
1. С коя девойка се целува толкова страстно Валето?
2. Мама Светла знае ли?

# 3 913
  • Мнения: 1 033
Ох, защо толкова ги мислим още?! Аз имам чувството, че предаването продължава, честно!
Не намирам обяснение дори за себе си. Те са навсякъде!
😂😂😂

# 3 914
  • Мнения: 172
Къде ли е потребителката, която познаваше Евгени от Англия и казваше, че той е „леле-мале“?
Вече няма какво да бъде крито и тя може спокойно да каже доволна ли е от развръзката, как са наистина нещата при Евгени сега, както и защо всъщност е влязъл в това шоу.

Общи условия

Активация на акаунт