Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 191 068
  • 4 066
  •   1
Отговори
# 4 065
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Всяка музика може да бъде красива, ако е вложена душа и сърце. Ходя на концерти, фестивали, мюзикъли и обичам жива музика. Не се интересувам изпълнителите дали са женкари, за кого са женени, дали са алкохолици, наркомани или "хубави хора". Нищо, свързано с личния им живот не ме интересува, стига да ме грабне музиката им. Не мога да кажа това за Маестро Абсолют - за мен свири "празно", нищо не изпитвам от това, което съм чула. Съжалявам за неуспеха му по концертите, дано поне в личния живот му тръгне.

# 4 066
  • Мнения: 666
Новата и този път наистина последна тема за сезона🌹
Панайот Панайотов, ако си е мислел че към изявите на Кичка Бодурова има мижав интерес, трябва да види тези на Евгени. Нямах никакво намерение да му ходя на концертите, не съм ценител на тази музика. Не го харесвам и като човек, но сега като видях неразпродадените билети ми стана жал. На мен ми звучи много елементарно да си купиш билет за шоуто му, но да го продаваш, защото не е избрал Елена. Все едно да не гледам филми с Ди Каприо, защото съм на 26 и да не слушам Майли Сайръс, защото вече не е Хана Монтана. Валерия няма да е част от шоуто му, както и Елена нямаше да изпълнява балет докато той свири, ако я беше избрал. Но е наивно и от негова страна след като за първи път ще се изявява на родна земя да разчита да направи фурор само със своето име и да не добави поне 2-3 по- известни лица за допълнителен интерес. Обещава изненади, може и да е поканил някого, но по-добре да издаде, отколкото да се надява, че заради мистерията ще се изкупят местата.

Общи условия

Активация на акаунт