Целулит - 13 тема

  • 38 651
  • 390
  •   2
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 633
Сега е сезонът на черешите и ще опитам нещо, което сподели моята масажистка. Чай от дръжки на череши:
"Те са първокласен естествен диуретик.
Това означава, че отделят телесните отпадъци чрез урината и храносмилането.
Това предотвратява задържането на вода в тялото, подуване, подуване на корема и симптоми като "тежки" крака.
Това е много ефективно и безопасно средство за употреба.
Те имат слабителни свойства, така че могат да помогнат и при запек.
Те са отлично почистващо средство за тялото, затова се препоръчват при целулит и затлъстяване." Някой има ли опит? 😊

https://www.zajenata.bg/%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8%D1% … !-news155943.html

# 91
  • Мнения: X
Преди години имаше добавка на оснивата на дръжки на череши и нсистина свърши страхотна работа!

# 92
  • Мнения: 151
Аз ще похваля гела на Lierac bodyslim cryoactive. Кожата ми много добре се заглади, а го ползвам от две седмици, честно казано не го очаквах, още повече, че го мажа само сутрин и то не обилно. Взех си и крема им за бюст, също ми харесва, не мога още да кажа дали има ефект.

# 93
  • Мнения: 235
Аз ще похваля гела на Lierac bodyslim cryoactive. Кожата ми много добре се заглади, а го ползвам от две седмици, честно казано не го очаквах, още повече, че го мажа само сутрин и то не обилно. Взех си и крема им за бюст, също ми харесва, не мога още да кажа дали има ефект.

Концентрата, който е 150 мл ли?

# 94
# 95
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 679
Момичета, каква добавка против задържане на вода в организма вземате? Напоследък задържам вода..
Изцяло на билкова основа е https://healthstore.bg/pure-nutrition-aqua-out-120-kapsuli?gad=1 … S_-RoCTQoQAvD_BwE
А как го приемаш, сутрин/вечер? Виждам, че дозировката е една капсула дневно.
Сутрин, около 2 часа след закуска по 1 капсула

# 96
  • София
  • Мнения: 218
Здравейте,
Доста изчетох по темата, но се чувствам малко изгубена във всички неща. При мен целулитът се влоши драстично след стартирането на противозачатъчни таблетки. Даже се оформиха бричове, които изглеждат ужасно и преди това нямах. Основно е - задни бедра, дупе, малко по предните и прасците. Спортувам всеки ден - силови тренировки и стречинг. Тялото е стегнато, но целулитът си е там и ме побърква. Не знам откъде да започна - velashape, Venus legacy? Колко процедури и изобщо… Не пиех и достатъчно вода, да не кажа никаква, което сега насилствено се опитвам да променя. Ще се радвам на съвети.

Последна редакция: чт, 15 юни 2023, 21:14 от Дения

# 97
  • Мнения: 1 817
Дения,
при всеки е индивидуално. Има салони с безплатни консултации, а може и на платена да отидеш и най-добре ще ти препоръчат, какво е добре за теб. Поне ще знаеш от къде да започнеш.
Аз ще кажа за мен, имам упорит целулит и първото, което направих преди 3 години бяха 10 процедури lpg само на бедра. Загладиха се, супер бях, но с пандемията и заседяването вкъщи отново се появи. Пробвах velashape и криолиполиза - ефект нула. Даже след година от вътрешната страна на бедрата ми е като мини "възглавнички". Миналото лято 10 процедури ръчен масаж, но доста болезнен и за този мини ефект накрая - не бих повторила.
Та от утре ще направя 5 процедури lpg да видя дали ще премахна тази твърдост около външната страна на бедрата.
Отделно вкъщи съм с вендузи и крем, но с тях трябва всеки ден по 2 пъти, за да има резултат.

# 98
  • Мнения: 76
Момичета и аз си запусах 6 процедури lpg в първите три седмици на юли. Запусах св в skinline. Никога не съм била на апаратна процедура за тяло, конкретно заради целулит. Увериха ме, че ще остана доволна и ще видя резултат почти веднага, но аз съм реалист към песимист, та ме интересува след колко време проличава ефекта?

# 99
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Зависи какъв е целулитът и какво точно борите. Дренирснето на задържани течности е още с първата процедура. Други мерки прилагате ли?

Когато за първи път правих LPG - след процедура направо летях 😊

# 100
  • Мнения: 76
Зависи какъв е целулитът и какво точно борите. Дренирснето на задържани течности е още с първата процедура. Други мерки прилагате ли?

Когато за първи път правих LPG - след процедура направо летях 😊
Прилагам обичайната ми борба със зимните килограми, с която тази година малко закъснях- лично изготвен за мен режим, тренировки до 4 пъти седмично, вода, масажи вкъщи с вендузи. Килограмите мърдат, целулита не. Всъщност в последните 12 години много бавно и плавно се увеличава, но не се отървавам от него с диети. През бременността като че ли не бе така висим, после си е все същото. Най- пресният е отпред на бедрата та чак към коляното.

# 101
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Изглежда е хормонален 🤔

# 102
  • Мнения: 76
Изглежда е хормонален 🤔
Никога не ми е правена оценка от лекар,  но ме карате да се замисля за посещение. Благодаря!

# 103
  • Мнения: 1 817
Момичета и аз си запусах 6 процедури lpg в първите три седмици на юли. Запусах св в skinline. Никога не съм била на апаратна процедура за тяло, конкретно заради целулит. Увериха ме, че ще остана доволна и ще видя резултат почти веднага, но аз съм реалист към песимист, та ме интересува след колко време проличава ефекта?
Аз видях резултат след 4тата процедура. Но тогава не съм правила вендузи и др. допълнителни.
И да ти кажа, че ако ти се появят синини и като мускулна треска, трябва да изчакаш да отминат, иначе вероятността да станат още по-големи синини е голяма.
Аз лично мажа с арника или репарил гел ако посинея.

# 104
  • Там където
  • Мнения: 802
Аз съм на 10 процедура LPG цяло тяло и съм много доволна. На дупето и задни бедра нямам никакъв целулит, остана малко вътрешна част бедра, но аз там си имам проблем генетично и въобще не очаквам чудеса. Не съм имала синини и мускулна треска изобщо. Даже ми е супер приятно. По едно време комбинирах с антицелулитен масаж и icoone, но мисля да се откажа от антицелулитния масаж, защото някак си не виждам ефект, болезнен е, а и като че ли се отпуска кожата от него. Icooone ми е добре и има хубав ефект за мускулите, но си боли особено в зона корем, паласки и вътрешно бедро

Общи условия

Активация на акаунт