Целулит - 13 тема

  • 40 629
  • 399
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 3 129
Какво да кажа, ако имам някаква промяна от 10%,то не мога да я забележа, гледам се всеки ден.

# 241
  • Мнения: 2 047
Аз от 4 години се боря с целулита, да редуцира се, но една част остава, а друга просто не е толкова видима. Моето мнение, че 100 процентово отърване от това нещо няма. И спортувам и се храня здравословно и пия вода.
Да кажем, че при мен успеха е на 70-80 %
Категорично тези мерки имат ефект. Моите бедра бяха станали буквално като желе, отвратителна гледка.
Именно целулита ме накара да започна да спортувам.

# 242
  • Мнения: 224
При мен за 4 месеца зала също намаля по бедрата, но от декември месец не ходя и пак е плачевно положението…

# 243
  • Мнения: 5 499
Включвам се в темата и аз. Днес започнах с Онда, имам да направя още 3 процедури, да видим. Ще гледам да включа и поне веднъж седмично ръчни масажи, но не разчитам на дълготрайни резултати. Всяка година го боря този целулит и все така си имам:)
Рима, може ли линк и отзиви за твоите ботуши?
Обмислям и аз едни от амазон.

# 244
  • Мнения: 39 775
Тути, успех!
Отзиви за този уред?
https://makeup.bg/product/725152/

# 245
  • Мнения: 1 686
Днес открих темата. Дъщеря ми, почти на 18 г. има целулит по краката и дупето. Ходи на  фитнес редовно. И ме е подгонила да и намеря антицелулитни масажи. Та да питам правили ли сте Хипокси терапия? И какъв е ефектът?

# 246
  • Sofia
  • Мнения: 15 641
Ходи на  фитнес редовно.

Най-важно е как се храни. Simple Smile Спортът, без адекватен хранителен режим, за жалост, не прави разлика.

# 247
  • Мнения: 618
А какво трябва да изключим освен тесто и сладко, аз преди нямах никакъв целулит но след депресии паник атаки и хапчета цялото ми дупе и крака са в ужасен целулит и е време да се погрижа и за себе си, но съм невежа3 в това отношение, масажи и спорт ще помогнат ли

# 248
  • Софето
  • Мнения: 622
Здравейте, търся си добър и опитен масажист за релаксиращ и антицелулитен масаж, ако някой може да ми препоръча, ще бъда много благодарна. Flowers Cherry Blossom

# 249
  • Мнения: 39 775
Някой има ли опит с тези продукти?
https://jorjeiaeu.com/produkti

# 250
  • Мнения: 5 499
Аз имам, за нищо не стават, не си давай парите.

# 251
  • Мнения: 4 639
Някой има ли опит с тези продукти?
https://jorjeiaeu.com/produkti
Мари, лично аз не съм ги ползвала, но помня преди време в друг форум, че ги бяха обсъждали и масово мненията бяха, че са боклуци. Гледам tuty е написала същото от личен опит.

# 252
  • Мнения: 39 775
Мнението на Тути ми беше достатъчно, че да подминавам рекламите им във фб.

# 253
  • Мнения: 535
От всичко друго съм видяла поне минимален ефект. От техните продукти видях само как ми се изпариха парите за глупости. Не си давайте парите.

# 254
  • Мнения: 1
Здравейте, аз правя ONDA в салон Noa Beauty Lounge в Изток . Засега съм много доволна, момичето е супер, а машината май май наистина работи.
Ще споделя крайния ефект!

Общи условия

Активация на акаунт