Имам нужда от вас,моля окуражете ме!

  • 1 758
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
горе главата,всичко ще си дойде на мястото,само трябва да се успокоиш.не е срамно да потърсиш помощ от някого,дали за детето,дали за пазаруване или нещо друго,направиго.а ти не се смятай за егоист,а почивай колкото може повече,сега ти е нужна почивка.изпращам ти моите положителни мисли. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 599
Само не се притеснявай.Пове4е оптимизъм.Когато силно искаш нещо винаги става.Стискам палци мила PraynigУспех Peace

# 17
  • Мнения: 1 440
Здравейте,милички!
Простете,че толкова време не се появих,но имах проблем с нета.
И така да ви разкажа за нас с бебо.Слава на Бога,всичко е наред!Расте мъника,с нормални размери е,чудесни пулсаций на сърчицето. Grinning
Много ви благодаря отново за подкрепата!Благодаря,че бяхте с мен в мъчителното чакане!
И бих искала да кажа на всяка една,вярвайте,наистина се случват чудеса!Нека тази година да е пълна с такива!И щастието да имаш детенце,две и повече да бъде във всеки дом,във всяко семейство! PraynigОт сърце се моля за всяка една от вас!Бог да ви закриля и благославя!
Прегръщам ви. Hug

# 18
  • Мнения: 599
Браво Joyмного се радвам за теб.Желая ти вси4ко до края да е нормално и да сте добре и двамата.Стискам палци Praynig

# 19
  • Мнения: 55
  bouquet Много щастие ви желая и искрено се надявам всичко да е както трябва с бебето. Мисли позитивно и ще успееш! baby_neutral

# 20
  • Мнения: 229
Радвам се за вас!
Лека бременност и да се пазиш!
  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 950
Хубаво е, че пишеш какво става Laughing.В повечето случаи се пускат теми, дали за подкрепа, дали за някакво инфо и после момичетата забравят, че тук някой е мислил за тях, стискал е палци и т.н.

Много се радвам, че всичко е наред с теб и бебо Hug
Само положителни емоции от тук насетне и едно здраво бебче ти пожелавам  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 335
Здравей мила!!
Страхотна новина!! Голямо облекчение ми донесе прочетеното!
Бъдете здрави и много щастливи - ти, любимия,малката принцеска и бебко!!
Радвай се на всеки момент от бременността, бъди спокойна и уверена!
Голяма прегръдка!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт