Януари: кой спал-спал! Последний напън вече е настал!!!

  • 10 254
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 104
Ним, честито!
Мими, радвам се че вече сте си у дома.
 
Относно плащането или уговорката с лекар аз съм за. Хем аз ще се чувствам по - спокойна, хем ще знам че ще ми обърнат нужното внимание.

# 226
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито Мими. Надявам се да не ви се налага да се разделяте с бебо повече по никакви поводи  bouquet ( е, кат се ожени, може да го поотпуснеш малко smile3534)

# 227
  • София
  • Мнения: 6 810
Мими, честито ви "малък" мъж вкъщи. Много голям ми изглежда на сниката, пу пу!

# 228
  • София
  • Мнения: 1 677
Честито на всички нови мами!

Извинете за недостатъчната информация,която нашия батко ви беше дал.Тъй като мислехме едни имена,но бебето се роди на ивановден,трябваше да мислим за друго Wink
И така нашето бебе се казва Йоан,роди се на 07.01.2007г.-тежащ 4150кг и  дълъг 52см.

Да сте здрави и щастливи всички!

# 229
  • Мнения: 7 424
mimi_81,честито идване у дома на бебока ти!Представям си колко си щастлива сега!Нека ти ти носи само радости мъничето !
  Преживях подобна раздяла с моето момче,беше само за 5 дни,но ти казвам просто не бях на себе си ,докато не ми го дадоха!Ревах,че аз съм добре,а той е пострадал!Даже успокоявах другите родилки,които имаха някакви нерасположения след раждането,че трябва да благодарят на Бога,че бебетата им са добре.Защото на нас ни е лесно да се управим,стига бебоците са ни живи и здрави!Нали всичко е било заради тях!

# 230
  • Мнения: 333
Мими, радвам се, че с Тошко сте си вече вкъщи.  Laughing Гушкайте се и си наваксвайте пропуснатите моменти.  Hug

Ние днес с мъжо се поразходихме, ама честно да ви кажа ни беше много студено cold, хапнахме и след това решихме да пазаруваме в Сити центъра в Пикадили  newsm71 където беше фраш с народ. Едва не родих.  Whistling  После аз се поразходих, а той имаше 1 среща и успях да си купя само 1 пантофи, нали ставам домошар ще ми трябват повечко.

Ех, как нямам търпение да раждам, направо не издържам. Постоянно се оглеждам за симптоми, ама няма. Контракции имам, но не са болезнени и толкова чести. Малко се притеснявам за разкритието което преди 3 дни беше 1,5 см дали не се е увеличило. В сряда пак съм на тонове и преглед и ще разбера.

# 231
  • Мнения: 260
Честито на Ним и Jina!   bouquet Бързо възстановяване на Ним и дано скоро да забрави лошите моменти около раждането.
Нинка, ти ме шашна с твоя разказ. Аз също си го мислих, че ако тръгна да раждам, а на лекарката и е изключен телефона ще е много интересно.  newsm78
Мимоза2, ти избра ли си вече педиатър? От клиниката, където е Мерджанов ли е? Препоръчай някой, че аз още се мотам с избора.  Praynig

# 232
  • Мнения: 276
Най-напред честито на Мими 81 - радвам се, че вече сте си вкъщи. Клеми, радвам се, че и ти, и Даниел, и Никол сте горе-долу добре - поне малкият е здрав, а Никол да се оправя бързо. teddyvas, още веднъж, да ви е жив и здрав големия мъж, много красиво име сте му избрали! Ехо 82, т.к. живея в Кършияка, а ходя при Мерджанов просто защото ми го препоръча една колежка и работи със НЗОК, та си избрах педиатър в нашия квартал - до Новотела, която ми препоръчаха също във форума, а и се срещнах с нея, изглежда мила и споделя моите възгледи ПРОТИВ слагането на сол във водата на бебета, както и яйца, орехови шуми, калиев парманганат, лук, захар и всякакви подобни подправки Mr. Green Twisted Evil Казва се Боряна Джарова и работи в мед. център Медисити. Ако те заинтересова, ще ти дам подробности и координати.

# 233
  • София
  • Мнения: 3 249
Ей мамчета, как сте? Аз не съм родила все още, но утре вечер съм на запис на тонове и ще видим какво ще правим.

Мими_81, искрено се радвам за вас. Бях сигурна, че този голям родопчанин ще се справи Peace

Аз до 2-3 дена, най-вероятно ще родя, така че моля някой да се заеме с темите. Има ли желаещи? Имам тема, които иска ще му я пусна по нета и само новите попълнения ще се нанасят.
ООООООх, влязла съм с акаунт-а на Ним, съжалявам аз съм Стилияна. Много съм разсеяна, съжалявам.

# 234
  • Мнения: 39
Мими81,много се радвам,че вече сте си заедно!!!Дано да растете здрави и весели!!!
И аз нещо нямам симптоми за наближаващо раждане,освен леки менструални болки нощем,ако това се смята!!! newsm78
А вече всеки ден е отегчение,защото много ми тежи и съм го ударила на едно лежане!!
Честито на обебилите се майчета!!!!
А на тези,които им предстои-Леко раждане!!!

# 235
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честито на новообебилите се! Добре дошли и на завърналите се с бебчета у дома!

И аз се възползвах днес от прекрасното време и се разходихме с мъжо из Южния парк и магазините. Направихме последни покупки за бебока (кенгуру, кофа за къпане), малко манджа от Пикадили, но явно сме се разминали с Галина.
Сега съм започнала да си стягам багажа и спокойно да давам последни наставления на мъжо какво и как да прави докато ме няма, че като му се изсипе родата след няколко дни ще му се стъжни Wink.

# 236
  • Русе
  • Мнения: 116
За пъпчето-нашето го махна доки, когато дойде на задължителното домашно посещение. Тогава Дени беше на 5 дни.

# 237
  • Русе
  • Мнения: 116
Мими_81, добре сте си дошли вкъщи! Дано вече никога да не се разделяте по подобни поводи с малкия!

# 238
  • Мнения: 84
вече сме си у дома с бебо... Hug
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!
СЪЩО ПОЖЕЛАВАМ ОТТУК НАТАТЪК ДА ИМА САМО ХУБАВИ ГРИЖИ!

# 239
  • София
  • Мнения: 3 099
Ей мамчета, как сте? Аз не съм родила все още, но утре вечер съм на запис на тонове и ще видим какво ще правим.

Аз до 2-3 дена, най-вероятно ще родя, така че моля някой да се заеме с темите. Има ли желаещи? Имам тема, които иска ще му я пусна по нета и само новите попълнения ще се нанасят.
ООООООх, влязла съм с акаунт-а на Ним, съжалявам аз съм Стилияна. Много съм разсеяна, съжалявам.

Абе, жена, поставих под съмнение психическото си здраве, като прочетох това...  Shocked Crazy То, че давам отклонения - давам, ама това щеше да е върхът!

А ти дано вече родиш...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт