GARNIER

  • 12 593
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 957
Не съм доволна.
Шампоаните - не ги харесвам
Боята  за коса  се измива много бързо, няма блясък.
Бялата козметика- за моята кожа е ужас - обривам се.
Но всичко е индивидуално - трябва да пробваш.

# 16
  • Мнения: 3 248
Ползвала съм може би всичко на Гарние - шампоани, бои, кремове, лосиони, крем за ръце и т.н. Общо взето съм доволна. Peace

# 17
  • Мнения: 661
Ползвала съм боя за коса и тоалетно мляко. И от двете съм много доволна!

# 18
  • Мнения: 9 093
Но всичко е индивидуално - трябва да пробваш.
Да, в крайна сметка все до този извод стигаме като коментираме козметични продукти Simple Smile
На всеки му понася различно нещо, а и всеки е стигнал до добрия за него продукт главно по пътя на "проба-грешка" Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
Шампоана против пърхут е добър - в сравнение с този  на Лореал, например не изсушава толкова кожата на главата и е с действи, което продължава до 4 седмици след като  прекратиш употребата. Иначе е ефективен от първото измиване. 4,85 по шестобалната Grinning

# 20
  • Мнения: 5 362
Явно при всеки е различно.
Аз съм доволна от продуктите им.
Използвам в момента-шампоан Фруктис,измиващ гел-Гарние Пюр,маска за лице-пак от серията Пюр,боядисвам се с боите им,крем за лице съм ползвала.
Винаги съм оставала доволна от всичко.

# 21
  • Мнения: 5 317
да.доволна съм от кремовете и измиващия гел.

# 22
  • Мнения: 463
аз съм пробвала няколко неща и от всичките съм безкрайно недоволна, особено от шампоаните - хич не ми понасяха

# 23
  • Мнения: 14 490
ползвала съм само една маска за коса, ужааас косата ми стана като слама, а не беше дълга, никога не съм имала проблемна коса, от тази маска само като я погледнех си личеше колко е суха. и понеже съм злопаметна на тема козметика недоволна ли съм от един продукт, не купувам абсолютно нищо друго на марката.
майка ми /нещо се беше объркала жената/ си беше купила от крема с черешовата реклама и набръчканото куче и никак не беше доволна.

# 24
  • Мнения: 258
 Благодаря  ви  момичета    ще пробвам      мисля да започ на  с боятя  за коса

# 25
  • Мнения: 198
В момента ползвам крема за лице за мазна кожа,а също и тоника и ексфолианта за черни точки - ами от нито едното не съм доволна Close

# 26
  • Мнения: 3 447
Маските за лице в пликчетата - много доволна.
Кремът Stop ageing (с вит. С май беше) - доволна.
Кремът с черешата - не дотам.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 523
Лятото ползвах флуида за лице и мисля че е ок.
Маските за коса и продукта без отмиване са перфектни като за мен.
С боята за коса 100% колор ще се боядисам събота-неделя. Дано да е добра.

# 28
  • Мнения: 2 414
Аз имах флуида с грозде и бях невероятно доволна-правише ми кожата много мека и сияйна(а и миришеше много добре)
Маските им,които са в пликчета по 2 дозички също са много добри-особено тази с глина за мазна кожа и с мед за суха. Wink
 Обаче от шампоаните им изобщо не съм доволна Naughty

# 29
  • Мнения: 458
За сега съм ползвала само боя за коса и маска за коса. От маската съм много доволна. Косата ми става мека и блестяща, дори косопадът ми намаля. От боята също съм доволна. Доста дълго се задържа цвета.

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 12:33 от gabby

Общи условия

Активация на акаунт