GARNIER

  • 12 628
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
   Ползвали ли сте продукти на ГАРНИЕР    Отзиви

# 1
  • Мнения: 1 424
Ползвала съм шампоана за мазна коса и сухи краища,но беше преди повече от година.Като качество е горе-долу за мен  Peace Друго не се сещам да съм пробвала...

# 2
  • Мнения: 156
Ползвала съм флуида им с грозде-за лятото бива,но не съм възхитена.Мисля,че не са нищо особено,само рекламата им е голяма.
Иначе нямах проблеми с тях,въпреки,че кожата ми е по-скоро чувствителна

# 3
  • Мнения: 1 063
Ползвала съм флуида им с грозде
Доволна останах, но не бих повторила този продукт. Иначе нищо друго не съм купувала на Гарниер.

# 4
  • Мнения: 27 524
Да. Среден клас, с хубави и лоши продукти. Пък и всичко е индивидуално.
Ползвам новата им серия с авокадо за суха коса, лосион за почистване на лицето. Не ползвам кремовете им и боите за коса.

# 5
  • Мнения: 1 546
Ползвала съм шампоана за мазни корени и сухи краища, този за обем - доволна съм. Кремовете за лице ( ама не мога да цитирам имената Embarassed), сега ползвам и почистващото мляко за лице.
Ползвам и често боите им за коса. Доволна съм, нормално качество на нормални цени.

# 6
  • Мнения: 1 028
Ползвала съм боите и шампоаните им,и все се заричам,че повече няма да се спра на тази марка,и мине година,изкарат го с нова опаковка или "опитайте новия"..и аз пак сглупя,ама от година насам се държа,не съм си купувала.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз ползвам флуида от грозде...
Тоалетното почистващо мляко...и лосиона за премахване грима от очите.Ами доволна съм.

# 8
  • Мнения: 338
Ползвам тоалетно мляко и съм много доволна.

# 9
  • Мнения: 9 110
Всичко от серията на Фруктис съм ползвала, много съм доволна.
Крем за лице, овлажняващ, дневен, в зелена опаковка - много доволна.
Тоник за лице, същият като крема - много доволна.
Гел за почистване на лице - добър, но изсушава много кожата. Като всички подобни продукти...
Майка ми е доволна от крема с череша.
Маската за коса в кутийка - страхотна.
Боите за коса - доволна съм, майка ми също.
Маските за лице, в пакетчета, с различни екстракти - супер са, но до време ми действат, поне при мен е така.



# 10
  • Мнения: 2 309
Кремовете им категорично не ми допадат - направо ми влияят зле, кожата ми се зачервява и лющи и то от серията за чувствителна кожа.Маската за коса Фруктис обаче ми хареса.

# 11
  • Мнения: 949
Всичко за суха коса и кожа съм ползвала-доволна съм!

# 12
  • Мнения: 1 388
Ползвала съм почти всички продукти.
Крема за леце този с гроздето- не е лош , но не е моя крем
Фруктис- определено не е за мен
Серията за тяло- много е добра
Крема за  ръце  с глицерин- може ни един от най добрите които съм ползвал
Боите - от 7 гогини все с тях се боядисвам

# 13
  • Мнения: 177
ПолЗвала съм боя За коса. Не беШе Зле.
ПолЗвала съм Шампоаните и балсамите, но не съм доволна.
ПолЗвала съм и един крем За коса беz отмиване, и от него не съм доволна. Явно коЗметиката За коса не им е силната страна.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Аз точно от шампоана, балсама и маската за коса съм доволна явно за всеки е различно, и от тези маски за лице с краставица и отлепващата пилинг маска, които са по две дози в пликче.

# 15
  • София
  • Мнения: 36 064
Не съм доволна.
Шампоаните - не ги харесвам
Боята  за коса  се измива много бързо, няма блясък.
Бялата козметика- за моята кожа е ужас - обривам се.
Но всичко е индивидуално - трябва да пробваш.

# 16
  • Мнения: 3 248
Ползвала съм може би всичко на Гарние - шампоани, бои, кремове, лосиони, крем за ръце и т.н. Общо взето съм доволна. Peace

# 17
  • Мнения: 661
Ползвала съм боя за коса и тоалетно мляко. И от двете съм много доволна!

# 18
  • Мнения: 9 110
Но всичко е индивидуално - трябва да пробваш.
Да, в крайна сметка все до този извод стигаме като коментираме козметични продукти Simple Smile
На всеки му понася различно нещо, а и всеки е стигнал до добрия за него продукт главно по пътя на "проба-грешка" Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
Шампоана против пърхут е добър - в сравнение с този  на Лореал, например не изсушава толкова кожата на главата и е с действи, което продължава до 4 седмици след като  прекратиш употребата. Иначе е ефективен от първото измиване. 4,85 по шестобалната Grinning

# 20
  • Мнения: 5 362
Явно при всеки е различно.
Аз съм доволна от продуктите им.
Използвам в момента-шампоан Фруктис,измиващ гел-Гарние Пюр,маска за лице-пак от серията Пюр,боядисвам се с боите им,крем за лице съм ползвала.
Винаги съм оставала доволна от всичко.

# 21
  • Мнения: 5 317
да.доволна съм от кремовете и измиващия гел.

# 22
  • Мнения: 463
аз съм пробвала няколко неща и от всичките съм безкрайно недоволна, особено от шампоаните - хич не ми понасяха

# 23
  • Мнения: 14 502
ползвала съм само една маска за коса, ужааас косата ми стана като слама, а не беше дълга, никога не съм имала проблемна коса, от тази маска само като я погледнех си личеше колко е суха. и понеже съм злопаметна на тема козметика недоволна ли съм от един продукт, не купувам абсолютно нищо друго на марката.
майка ми /нещо се беше объркала жената/ си беше купила от крема с черешовата реклама и набръчканото куче и никак не беше доволна.

# 24
  • Мнения: 258
 Благодаря  ви  момичета    ще пробвам      мисля да започ на  с боятя  за коса

# 25
  • Мнения: 198
В момента ползвам крема за лице за мазна кожа,а също и тоника и ексфолианта за черни точки - ами от нито едното не съм доволна Close

# 26
  • Мнения: 3 447
Маските за лице в пликчетата - много доволна.
Кремът Stop ageing (с вит. С май беше) - доволна.
Кремът с черешата - не дотам.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 760
Лятото ползвах флуида за лице и мисля че е ок.
Маските за коса и продукта без отмиване са перфектни като за мен.
С боята за коса 100% колор ще се боядисам събота-неделя. Дано да е добра.

# 28
  • Мнения: 2 414
Аз имах флуида с грозде и бях невероятно доволна-правише ми кожата много мека и сияйна(а и миришеше много добре)
Маските им,които са в пликчета по 2 дозички също са много добри-особено тази с глина за мазна кожа и с мед за суха. Wink
 Обаче от шампоаните им изобщо не съм доволна Naughty

# 29
  • Мнения: 458
За сега съм ползвала само боя за коса и маска за коса. От маската съм много доволна. Косата ми става мека и блестяща, дори косопадът ми намаля. От боята също съм доволна. Доста дълго се задържа цвета.

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 12:33 от gabby

# 30
  • Мнения: 1 063
Съвсем забравих. Доволна останах от маските им за лице с краставица, еднократните опаковки.

# 31
  • Мнения: 208
Аз съм доволна от маската скраставица, кремовете за ръце са страхотни, шампоаните и маските също ми допадат.

# 32
  • Мнения: 1 069
 От 4год ползвам серията Pure за лице и съм много доволна! Случвало ми се е да се изкуша и да изпробвам някой тестер на друг крем за лице, но веднага ми излизат пъпки и просто не става.
 Но от един шамоан, дори не помня какъв беше, съм направо недоволна!
 

# 33
  • Мнения: 8 917
Среден клас. Доволна съм оставала, когато съм ползвала продуктите им Peace

# 34
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
Да, среден клас продукти, но пък аз съм доволна от един крем с грозде за чувствителна кожа. Ефектът е моментален и се усеща свежест. Интересното беше, че погрешка бях купила някакъв друг за суха кожа и никак не ми допадна - подарих го веднага. Иначе шампоани ми се е случвало да ползвам отдавна и май не бяха нищо особено.

# 35
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505

От тези продукти съм много доволна,но незнам дали ги има в БГ.Защото сестрами ми ги донесе от Германия.
Така че и мен ме интересува да ли ги има тук?

# 36
  • Мнения: 287
има един крем за чувствителна суха кожа дето не беше крайно лош... newsm78
но продуктите им за коса не са ми любими.
освен това Гарние е собственост на Лореал и както се досещате са си много еднакви

# 37
  • Countryside
  • Мнения: 11 640
Средна работа  - еднократните маски за лице и тоалетното мляко са добри, Фруктис също биват, обаче бялата козметика не Naughty

# 38
  • Мнения: 402
Ако имате бели коси, не си купувайте боя за коса 100% колор - не покрива белите коси, изобщо.
Веднага след боядисването, изглеждаше добре, след първото измиване, се шокирах, косата ми си беше същата като преди боядисването, белите коси ми личат от километър, макар че се боядисах преди 10 дни.

Инъче, този новия им балсам за блясък, наистина придава невероятен блясък на косите ни, изглеждат като на реклама и не се омазняват прекалено.

# 39
  • Мнения: 6 390
Маските за лице в пликчетата - много доволна.
Кремът Stop ageing (с вит. С май беше) - доволна.
....
да и аз така

# 40
  • Мнения: 2 013
Съвсем забравих. Доволна останах от маските им за лице с краставица, еднократните опаковки.

 Peaceи аз,както и от кремовете за ръце и боята за коса- Делукс. Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 3 622
Ползвам кремове за лице и тоник за почистване и мога да кажа, че съм доволна  Laughing

# 42
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
И аз съм супер доволна от GARNIER. Страдам от себорея и ако искате вярвайте, но единствения шампоан, който ми понася на главата е техния противопърхутен. Какви ли не медицински съм използвала без ефект. Кремовете са им супер, както и млеката за тяло. Толкова съм се вманиачила на тема GARNIER. Винаги дори съм искала да работя при тях... но свободни места има на сто години веднъж и естествено не са в маркетинга  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 689
И аз съм доволна точно от кремовете им за лице.

# 44
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Не харесвам въобще GARNIER. Преди време използвах един техен крем и ми се появиха лишеи по лицето, а от шампоаните им се сдобивам със страшен сърбел  Whistling Явно продуктите им съдържат някакви силни съставки, които не понасят на всеки.

# 45
  • София
  • Мнения: 3 452
Плодовата маска ползвам и съм доволна.

# 46
Започнах да мия косата си с шампоани(тези ,които възстановяват косъма в дълбочина) ФРУКТИС и вече нямам косопад

# 47
От почти година ползвам продуктите на GARNIER PURE  и съм много доволна,  имам обаче приятелка,  която никак не и понася на кожата серията PURE, за всяка кожа е много индивидуално Flutter

# 48
  • Мнения: 118
Здравейте! От миналото лято позлвам крема на Garnier Total comfort. Имам ужасно чувствителна кожа, но ми е суха и не мога без крем, илизат ми лишеи. Много трудно намирам крем, веднъж реших да пробвам този на Гарниер с риск пак да купя нещо, което още от 1-то намазване да ме откаже да го ползвам, но ми понесе добре и след дневния си купих и нощния. Изразходих няколко опаковки, но от известо време търся да си купя пак и за съжаление не виждам никъде на пазара дневния. Sad Сега има някакъв друг- Nutrition&Comfort пак с акациев мед, но мисля че не ми понася както предния. Sad Намазах се само 1 път и получих зачервявания и петна, както става когато не ми понася крем, но може и да не е от него, пак ще пробвам, за да се убедя, но въпроса ми е:
Дали някой , който ползва тези кремове има някаква информация дали е спрян от производтсво Total comfort? Дано не е така......ама не го намирам никъде, последно в Метро проверих и нямаше! Sad

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Миналата година си бях взела крем за лице за суха кожа...не ми хареса... Naughty
с боите им се боядисвам вече няколко пъти...но смятам да премина на Лореал...
почиствам си лицето с лосион за суха кожа...но и него ще сменя Peace

# 50
  • Мнения: 113
 От шампоаните горе-долу съм доволна,от маската с краставица за еднократна употреба-НЕ.Преди ползвах един крем с вит.С бях доволна.От боята-не.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 511
Ползвала съм много неща - крем за лице, за ръце, шампоани, балсами, тоник за почистване на лице и др......от всички изброени съм доволна и съм си ги купувала не един път!

# 52
  • София
  • Мнения: 3 875
Ползвала съм продуктите за коса Fructis, шампоан за мазни корени и сухи краища, както и подхранващ, плодовата маска за 3 минути, доволна съм.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 951
Много съм доволна,от повечето продукти.Известно време се боядисвах с малко по скъпа боя ,от друга марка.Но се върнахна на Гарние.Доволна съм!Ползвам и маските и шампоаните.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Доволна съм от шампоаните и балсамите за суха в краищата и мазна в корените коса.Добре ми понасят,по-добре от Пантен и Лореал. GrinningЯвно при всеки е индивидуално.

# 55
  • Мнения: 870
В момента ползвам лосиона за почистване на очи и съм доволна, като сила на почистване мога да го сравня с Лореал, разликата е, че не е толкова мазен. Преди години съм ползвала шампоаните и ми харесваха, но скоро не съм купувала от тях. Харесват ми и маските за лице в опаковките за еднократна употреба.

# 56
  • Мнения: 49
Ползвала съм почти всичко и съм доволна,единственото което не ми хареса беше една от маските им за лице,но не помня как се казва.

# 57
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Дали някой , който ползва тези кремове има някаква информация дали е спрян от производтсво Total comfort? Дано не е така......ама не го намирам никъде, последно в Метро проверих и нямаше! Sad

И аз ползвам Total comfort, доволна съм, последно си го взех от Била. Доволна съм и от шампоана за суха коса, въпреки че този, който си взех от тук доста се различава от този, който ми донесоха от Германия.

# 58
  • Мнения: 341
Аз също ползвам вече година и половина флуида за лице с екстракт от грозде. Доста добре пасва на моята комбинирана кожа (защото е без съдържание на мазнини), особено за 8-9-те лв., които струва!!! От кремовете съм пробвала и STOP - дневен и нощен, за забавяне на първите следи от стареенето на кожата - не ми хареса, защото ми е тежък. Мразя мазни кремове! Моята кожа си е за флуиди. Това разбира се не значи, че въпросният крем не е хубав! Другото нещо, от което определено съм доволна, е дълбоко почистващата маска за лице в пакетче.

# 59
  • Мнения: 743
Използвах доста време Total Fresh, но кожата започна да ми се изсушава и на места да се бели. А моята кожа е мазна. Но иначе крема е страхотен. Ползвам лосион за почистване на лице и очи. Наистина съм много доволна. Забравих да спомена и лосиона за стягане на кожата - за тяло.

# 60
Използвам гела за почистване 3 в 1, много съм доволна, предпочитам Гарние пред Лореал за почистването на лице специално.

# 61
  • Мнения: 330
Използвам гела за почистване 3 в 1, много съм доволна, предпочитам Гарние пред Лореал за почистването на лице специално.

 Peace Аз също, това ми е любимият продукт на Гарние, много съм доволна, а от аналога на Лореал ми излизат направо пъпчици.
Друго на Гарние ползвам хидратиращ крем за лице основно след лятото, когато кожата ми се е изсушила. Също съм доволна, на мен ми действа много добре.

# 62
  • Мнения: 2 039
Ползвала съм разни неща.
Доволна съм била от:
-флуид за лице с грозде;
-крем за лице с акациев мед(за зимата);
-новата маска за коса,дето ще я нама в БГ;
-шампоанът за боядисана коса;
Не съм доволна от:
-маските за лице;
-крем за лице с грозде;
-боята 100% цвят,защото пада скрострелно
Ами друго не съм ползвала  Grinning

# 63
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,аз по принцип мног харесвам Гарние,но от серията Пюр накакси кожата страшно ми се изсушава и ме щипе,въпреки че съм със смесена кожа.
Исках да ви попитам за този флуид от грозде.Може ли да пуснете снимка да го видя и да ми кажете за каква кожа,дали става за комбинирана?А също да ви питам има ли някакви други мазила на Гарние с грозде,за да си взема цяла серия-тоник измиващ гел и флуид?Флуиди само с грозде ли има?
И...последно нещо да питам-добре ли действа кремчето,тоника и гела за нормална до смесена кожа,едни зеленички,май бяха Гарние Фреш?
Момичета,засипах ви с въпроси,за което се извинявам,но наистина в последно време все не случвам на добри кремове.
Благодаря ви предварително.

# 64
  • Мнения: 1 290
Не съм доволна от Гарние,а шампоаните са просто отврат  CloseКосата ми става на пръчки и едва се разресва  Shocked

# 65
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз си взех ето този дневен крем против стареене на кожата със слънце-защитен фактор 15
Някой ползвал ли го е  newsm78 и ако да нека сподели мнение  Praynig

# 66
  • Мнения: 3 782
аз съм ползвала Гарниер,но несе сещам как се казваше май Гарниер Стоп за черните точки,в синьо-зелено е оцветено. отначало ми помагаше /с едно, две намазвания/,но после почна нещо да не ми действа Sad
Мама ползва дневе крем с грозде и е общо взето доволна.

# 67
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,аз все още чакам и се надявам някой да ме просветне за въпросите които съм задала малко по-нагоре.Моля ви,мами.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 294
Момичета,аз по принцип мног харесвам Гарние,но от серията Пюр накакси кожата страшно ми се изсушава и ме щипе,въпреки че съм със смесена кожа.
Исках да ви попитам за този флуид от грозде.Може ли да пуснете снимка да го видя и да ми кажете за каква кожа,дали става за комбинирана?А също да ви питам има ли някакви други мазила на Гарние с грозде,за да си взема цяла серия-тоник измиващ гел и флуид?Флуиди само с грозде ли има?
И...последно нещо да питам-добре ли действа кремчето,тоника и гела за нормална до смесена кожа,едни зеленички,май бяха Гарние Фреш?
Момичета,засипах ви с въпроси,за което се извинявам,но наистина в последно време все не случвам на добри кремове.
Благодаря ви предварително.

Предполагам че питаш за този
На него пише: "Дълбоко хидратиращ флуид. Ултра свежа текстура гел на водна основа, немазна и нелепнеща попива незабавно. Съдържа екстракт от грозде богат на минерални соли и олигоелементи, които подхранват и хидратират кожата"

Не съм го ползвала и не мога да дам отзиви

# 69
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,аз по принцип мног харесвам Гарние,но от серията Пюр накакси кожата страшно ми се изсушава и ме щипе,въпреки че съм със смесена кожа.
Исках да ви попитам за този флуид от грозде.Може ли да пуснете снимка да го видя и да ми кажете за каква кожа,дали става за комбинирана?А също да ви питам има ли някакви други мазила на Гарние с грозде,за да си взема цяла серия-тоник измиващ гел и флуид?Флуиди само с грозде ли има?
И...последно нещо да питам-добре ли действа кремчето,тоника и гела за нормална до смесена кожа,едни зеленички,май бяха Гарние Фреш?
Момичета,засипах ви с въпроси,за което се извинявам,но наистина в последно време все не случвам на добри кремове.
Благодаря ви предварително.

Предполагам че питаш за този
На него пише: "Дълбоко хидратиращ флуид. Ултра свежа текстура гел на водна основа, немазна и нелепнеща попива незабавно. Съдържа екстракт от грозде богат на минерални соли и олигоелементи, които подхранват и хидратират кожата"

Не съм го ползвала и не мога да дам отзиви

Той предполагам е за нормална до смесена кожа,ако не се лъжа?А цени нещо да ме ориентирате?

# 70
  • София
  • Мнения: 4 294
Около 8-9 лв.

# 71
  • Мнения: 1 288
малвинка88, от тази зелената серия използвам тоалетно мляко за почистване на лице. много е хубаво. аз съм със смесен тип кожа и по принцип от тоалетните млека много ми се омазнява лицето. единствено това ми действа добре.
иначе на гарние не харесвам боите за коса- бързо падат и няма никакъв блясък, косата стои суха.
кремовете за лице- нямам проблеми от тях, но и действието им не е никакво.
като цяло среден клас, ако не е нисък клас, козметика. без особени претенции.

# 72
  • Мнения: 928
малвинка88, от тази зелената серия използвам тоалетно мляко за почистване на лице. много е хубаво. аз съм със смесен тип кожа и по принцип от тоалетните млека много ми се омазнява лицето. единствено това ми действа добре.
иначе на гарние не харесвам боите за коса- бързо падат и няма никакъв блясък, косата стои суха.
кремовете за лице- нямам проблеми от тях, но и действието им не е никакво.
като цяло среден клас, ако не е нисък клас, козметика. без особени претенции.
Преди ползвах боята им и бях много доволна от нея.
Да, това е среден клас козметика,но все пак L'Oréal=Garnier
Ползвала съм балсам за тяло,антицелулитните продукти,крем за лице,шампоан,маска за коса и други,не са кой знае какво,но като цяло са добри за цената си.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 535
А някоя от вас да е ползвала новия крем Нутришън..или нещо такова се казваше?

# 74
  • Мнения: 3 459
Ползвала съм гела им за лице за мазна кожа,то май по-скоро е нещо като ексфолиант,съдържа евкалипт и е меко казано отварителен,поне при продължителна употреба,много силно изсушава кожата  Wink

# 75
  • Мнения: 1 432
От шампоана не съм впечатлена.....но от  боята - косата ми става разкошна като я боядисам  Grinning

# 76
  • Мнения: 3 034
от години ползвам марката, страшно съм доволна. имам чувствителна кожа и съм пробвала много марки, тази е от малкото, от които не се изривам. не ми понася само серията с витамин Ц, през лятото ползвам флуидите и Фреш, по принцип ползвам СТОП серията, в момента съм с Нутришън като за зимата, чувствам се супер. всичките ми почистващи тоници и измиващи гелове са Гарние. боядисвам се само с техни бои, издържат повече от 2 месеца, а имам и бели коси. шампоана против пърхот не го сменям за нищо, ползвам го 2 в 1 с балсам. същото важи и за флуида за коса за задържане на цвета. супер съм доволна!  Peace

# 77
  • Мнения: 4 297
Аз си взех ето този дневен крем против стареене на кожата със слънце-защитен фактор 15
Някой ползвал ли го е  newsm78 и ако да нека сподели мнение  Praynig
Аз съм го ползвала! Ужасен е!!!!  Close И нощния крем си взех - същата работа. Все пак, при всеки е различно, дано ти понася добре.
Аз не съм доволна от Гарние. Пробвала съм повечето им продукти, преди много харесвах сериите за коса, но вече и тях не. Боите не са лоши, предпочитам ги пред Палете, например. Но отдавна съм спряла и с тях да се боядисвам. Имам един хидратанрен крем, който го ползвам само за врата си  hahaha

# 78
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ползвам боята за коса от известно време и съм доволна,от другите продукти не чак толкова!

# 79
  • София
  • Мнения: 4 051
Преди няколко години ползвах един тоник за лице, от който се обринах цялата. По принцип не съм с чувствителна кожа но... Sick То си е до кожа, трябва да се пробва.

# 80
  • Мнения: 857
Ползвах тоалетно мляко-ужасно е !

# 81
  • Мнения: 795
Ползвала съм кремовете - много добре ми понасят Peace

# 82
  • Berlin
  • Мнения: 11 297
аз ползвах зеленото тоал. мляко+зеления тоник ( за норм. към комбинирана кожа са) и много добре ми действаха. но от тотал фреш ми излязоха пъпкиииии Sad а иначе беше много хубав като текстура.пъпките още не мога да ги махна, само по брадичката са, но са кофти, а мина 1 година почти. от гарние пюр (с гранулите) и на мен ми се изсушава кожата много, но си го ползвам за измиване на лицето 1-2 пъти в седмицата и после много крем Simple Smile май само млякото и тоника бих повторила, други засега не са ми харесвали.
ако не съм писала по-напред в темата ... Simple Smile
edit: Nutritionist е новата серия. мнения?

# 83
  • Мнения: X
Ползвам шампоаните от серията Фруктис,както и маската за коса. Това са едни от любимите ми продукти за коса.

# 84
  • Мнения: 249
Ползвам шампоаните от серията Фруктис,както и маската за коса. Това са едни от любимите ми продукти за коса.



Garnie Pure - не съм впечатлена,изсушава ми кожата,а и черните точки така си и остават Laughing
Total Fresh - кремчето е добре,за пръв път го ползвам и  съм доволна от него

# 85
  • Berlin
  • Мнения: 11 297
аз нямам черни точки, но си го взех за измиване просто.

# 86
И аз не съм очарована от марката.Предпочитам да дам малко повече пари за нещо качествено-например медицинска козметика.Поне да знам,че е хипоалергенна,проверена...

# 87
  • Мнения: 10
polzvam shampoanite fruktis i kristalite i sam mn dovolna,kosata mi e s blqsak ,predi godini polzvah i boq za kosa i sam dovolna ne uvrejda kosata i sravnitelno traina e,ako cvetat e blizak do estestveniq,no  za izsvetlqvane ne stava

# 88
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Не съм доволна от почистващите грим кърпички, не почистват въобще, черното ми стои около очите, въпреки че ползвам по 2 за едно почистване.
Днес след дълго чудене си взех Есеншълс, предпазващ хидратиращ крем с репей.
И шампоаните фруктис ми харесват, смятам да си взема сега и маски за лице и коса.
Готина марка са , но не за борба с бръчки, просто ежедневна свежа козметика за всеки ден Peace

# 89
  • Мнения: 3 034
аз ползвах зеленото тоал. мляко+зеления тоник ( за норм. към комбинирана кожа са) и много добре ми действаха. но от тотал фреш ми излязоха пъпкиииии Sad а иначе беше много хубав като текстура.пъпките още не мога да ги махна, само по брадичката са, но са кофти, а мина 1 година почти. от гарние пюр (с гранулите) и на мен ми се изсушава кожата много, но си го ползвам за измиване на лицето 1-2 пъти в седмицата и после много крем Simple Smile май само млякото и тоника бих повторила, други засега не са ми харесвали.
ако не съм писала по-напред в темата ... Simple Smile
edit: Nutritionist е новата серия. мнения?

ами на мен ми е много добре, но все пак е до кожа, нали  Crazy за бръчки също съм доволна от Стоп серията, а и Nutritionist подхранва и предпазва достатъчно - за зимата и за моменти, когато правя почивка от Стоп-а. в моя случай марката действа супер  Peace

# 90
  • Мнения: 118
Аз съм много доволна от крема Total comfort с акациев мед, ползвам и дневен ,и нощен. Имам суха и чувствителна кожа и ми е много трудно да намирам подоходящи кремове. За зимата обаче ми е малко слабичък този, чудя се дали новия Nutritionist e по-мазен? Някой може ли да направи сравнение?  Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 3 034
мазен не е точната дума, новата серия е подхранваща (както личи от името), просто друг вид крем, за зимата цялата серия - почистващи, околоочни, кремове е ОК  Peace

# 92
  • Варна
  • Мнения: 478
Ползвамкремовете им за лице-средна класа на достъпни цени.

# 93
  • London, baby
  • Мнения: 800
Някой ползвал ли е този крем?? Май го рекламират по тв-то, много хубаво мирише  Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 107
продуктите им са добри, но като цяло за всеки е съвем различно - на едни им се отразяват добре, на други не....то така е с всяка козметика

# 95
  • Мнения: 624
Ползвам Fructis шампоана,крема Essentials,ползвала съм и крема Fresh,мляко за тяло за суха кожа с кленов сок-като цяло съм доволна от Гарние Peace
А и продуктите ухаят много приятно Peace

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 01:48 от Т@ня

# 96
  • Мнения: 730
Доволна съм само от боите и маските за коса.

Общи условия

Активация на акаунт