GARNIER

  • 12 644
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 063
Съвсем забравих. Доволна останах от маските им за лице с краставица, еднократните опаковки.

# 31
  • Мнения: 208
Аз съм доволна от маската скраставица, кремовете за ръце са страхотни, шампоаните и маските също ми допадат.

# 32
  • Мнения: 1 069
 От 4год ползвам серията Pure за лице и съм много доволна! Случвало ми се е да се изкуша и да изпробвам някой тестер на друг крем за лице, но веднага ми излизат пъпки и просто не става.
 Но от един шамоан, дори не помня какъв беше, съм направо недоволна!
 

# 33
  • Мнения: 8 917
Среден клас. Доволна съм оставала, когато съм ползвала продуктите им Peace

# 34
  • В страната на бурите
  • Мнения: 964
Да, среден клас продукти, но пък аз съм доволна от един крем с грозде за чувствителна кожа. Ефектът е моментален и се усеща свежест. Интересното беше, че погрешка бях купила някакъв друг за суха кожа и никак не ми допадна - подарих го веднага. Иначе шампоани ми се е случвало да ползвам отдавна и май не бяха нищо особено.

# 35
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505

От тези продукти съм много доволна,но незнам дали ги има в БГ.Защото сестрами ми ги донесе от Германия.
Така че и мен ме интересува да ли ги има тук?

# 36
  • Мнения: 287
има един крем за чувствителна суха кожа дето не беше крайно лош... newsm78
но продуктите им за коса не са ми любими.
освен това Гарние е собственост на Лореал и както се досещате са си много еднакви

# 37
  • Countryside
  • Мнения: 11 654
Средна работа  - еднократните маски за лице и тоалетното мляко са добри, Фруктис също биват, обаче бялата козметика не Naughty

# 38
  • Мнения: 402
Ако имате бели коси, не си купувайте боя за коса 100% колор - не покрива белите коси, изобщо.
Веднага след боядисването, изглеждаше добре, след първото измиване, се шокирах, косата ми си беше същата като преди боядисването, белите коси ми личат от километър, макар че се боядисах преди 10 дни.

Инъче, този новия им балсам за блясък, наистина придава невероятен блясък на косите ни, изглеждат като на реклама и не се омазняват прекалено.

# 39
  • Мнения: 6 390
Маските за лице в пликчетата - много доволна.
Кремът Stop ageing (с вит. С май беше) - доволна.
....
да и аз така

# 40
  • Мнения: 2 027
Съвсем забравих. Доволна останах от маските им за лице с краставица, еднократните опаковки.

 Peaceи аз,както и от кремовете за ръце и боята за коса- Делукс. Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 3 622
Ползвам кремове за лице и тоник за почистване и мога да кажа, че съм доволна  Laughing

# 42
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
И аз съм супер доволна от GARNIER. Страдам от себорея и ако искате вярвайте, но единствения шампоан, който ми понася на главата е техния противопърхутен. Какви ли не медицински съм използвала без ефект. Кремовете са им супер, както и млеката за тяло. Толкова съм се вманиачила на тема GARNIER. Винаги дори съм искала да работя при тях... но свободни места има на сто години веднъж и естествено не са в маркетинга  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 689
И аз съм доволна точно от кремовете им за лице.

# 44
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Не харесвам въобще GARNIER. Преди време използвах един техен крем и ми се появиха лишеи по лицето, а от шампоаните им се сдобивам със страшен сърбел  Whistling Явно продуктите им съдържат някакви силни съставки, които не понасят на всеки.

Общи условия

Активация на акаунт