GARNIER

  • 12 645
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 479
Плодовата маска ползвам и съм доволна.

# 46
Започнах да мия косата си с шампоани(тези ,които възстановяват косъма в дълбочина) ФРУКТИС и вече нямам косопад

# 47
От почти година ползвам продуктите на GARNIER PURE  и съм много доволна,  имам обаче приятелка,  която никак не и понася на кожата серията PURE, за всяка кожа е много индивидуално Flutter

# 48
  • Мнения: 118
Здравейте! От миналото лято позлвам крема на Garnier Total comfort. Имам ужасно чувствителна кожа, но ми е суха и не мога без крем, илизат ми лишеи. Много трудно намирам крем, веднъж реших да пробвам този на Гарниер с риск пак да купя нещо, което още от 1-то намазване да ме откаже да го ползвам, но ми понесе добре и след дневния си купих и нощния. Изразходих няколко опаковки, но от известо време търся да си купя пак и за съжаление не виждам никъде на пазара дневния. Sad Сега има някакъв друг- Nutrition&Comfort пак с акациев мед, но мисля че не ми понася както предния. Sad Намазах се само 1 път и получих зачервявания и петна, както става когато не ми понася крем, но може и да не е от него, пак ще пробвам, за да се убедя, но въпроса ми е:
Дали някой , който ползва тези кремове има някаква информация дали е спрян от производтсво Total comfort? Дано не е така......ама не го намирам никъде, последно в Метро проверих и нямаше! Sad

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Миналата година си бях взела крем за лице за суха кожа...не ми хареса... Naughty
с боите им се боядисвам вече няколко пъти...но смятам да премина на Лореал...
почиствам си лицето с лосион за суха кожа...но и него ще сменя Peace

# 50
  • Мнения: 113
 От шампоаните горе-долу съм доволна,от маската с краставица за еднократна употреба-НЕ.Преди ползвах един крем с вит.С бях доволна.От боята-не.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 511
Ползвала съм много неща - крем за лице, за ръце, шампоани, балсами, тоник за почистване на лице и др......от всички изброени съм доволна и съм си ги купувала не един път!

# 52
  • София
  • Мнения: 3 913
Ползвала съм продуктите за коса Fructis, шампоан за мазни корени и сухи краища, както и подхранващ, плодовата маска за 3 минути, доволна съм.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 951
Много съм доволна,от повечето продукти.Известно време се боядисвах с малко по скъпа боя ,от друга марка.Но се върнахна на Гарние.Доволна съм!Ползвам и маските и шампоаните.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Доволна съм от шампоаните и балсамите за суха в краищата и мазна в корените коса.Добре ми понасят,по-добре от Пантен и Лореал. GrinningЯвно при всеки е индивидуално.

# 55
  • Мнения: 870
В момента ползвам лосиона за почистване на очи и съм доволна, като сила на почистване мога да го сравня с Лореал, разликата е, че не е толкова мазен. Преди години съм ползвала шампоаните и ми харесваха, но скоро не съм купувала от тях. Харесват ми и маските за лице в опаковките за еднократна употреба.

# 56
  • Мнения: 49
Ползвала съм почти всичко и съм доволна,единственото което не ми хареса беше една от маските им за лице,но не помня как се казва.

# 57
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Дали някой , който ползва тези кремове има някаква информация дали е спрян от производтсво Total comfort? Дано не е така......ама не го намирам никъде, последно в Метро проверих и нямаше! Sad

И аз ползвам Total comfort, доволна съм, последно си го взех от Била. Доволна съм и от шампоана за суха коса, въпреки че този, който си взех от тук доста се различава от този, който ми донесоха от Германия.

# 58
  • Мнения: 341
Аз също ползвам вече година и половина флуида за лице с екстракт от грозде. Доста добре пасва на моята комбинирана кожа (защото е без съдържание на мазнини), особено за 8-9-те лв., които струва!!! От кремовете съм пробвала и STOP - дневен и нощен, за забавяне на първите следи от стареенето на кожата - не ми хареса, защото ми е тежък. Мразя мазни кремове! Моята кожа си е за флуиди. Това разбира се не значи, че въпросният крем не е хубав! Другото нещо, от което определено съм доволна, е дълбоко почистващата маска за лице в пакетче.

# 59
  • Мнения: 743
Използвах доста време Total Fresh, но кожата започна да ми се изсушава и на места да се бели. А моята кожа е мазна. Но иначе крема е страхотен. Ползвам лосион за почистване на лице и очи. Наистина съм много доволна. Забравих да спомена и лосиона за стягане на кожата - за тяло.

Общи условия

Активация на акаунт