Лесен специалитет с кайма и топено сирене!

  • 29 072
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Супер рецепта   bouquet Тези дни ще се пробва.

# 16
  • Мнения: 132
Благодаря. Точно се чудех какво да готвя с половин кг кайма. Ама да стане бързо, ефектно и да е вкусно.
Благодаря.  bouquet

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Интересно и най-вече вкусно ми звучи, ще се пробва.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 917
а тази филия хляб къде се слага? Омесва се с каймата ли?

# 19
  • Мнения: 4 406
харесва ми, ще си го сготвя довечера, но мисля да направя отделно сос- например бял, и да заливам при поднасянето

# 20
  • Мнения: 7 474
а тази филия хляб къде се слага? Омесва се с каймата ли?

 ooooh! Да, омесва се с каймата ,но без кората, вече по инерция съм забравила да го  напиша Embarassed

# 21
  • Мнения: 5
Здравей Leo*  Simple Smile,
тази рецепта е много подходяща за оползотворяване на остатъци от хладилника. Правя нещо подобно:

http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.3140.html

# 22
  • Мнения: 2 381
Скоро ще се тества.Изглежда вкусно Grinning

# 23
  • Мнения: 7 474
Здравей Leo*  Simple Smile,
тази рецепта е много подходяща за оползотворяване на остатъци от хладилника. Правя нещо подобно:

http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.3140.html

Другия път  с доматки  Peace Иначе и аз събрах каквото имаше в хладилника и това стана Laughing

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Лео, както винаги на ниво  Hug
ipa, много ми хареса твоята рецепта, задължително ще се пробва в най-скоро време  Hug

# 25
  • ново
  • Мнения: 5 963
Браво Лео, тъкмо извадих кайма от фризера и се чудих какво да направя с нея Simple Smile, пък свеки вчера донесе пресни домашни яйца. Това ще ни е вечерята за днес.

# 26
  • Мнения: 1 608
Много харесах рецептата.

# 27
# 28
  • Мнения: 5
Leo* , ако нямаш пресни домати, може да се сложат от буркан, а може и лютеница. Simple Smile

Благодаря doniboni . Hug

# 29
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Точно имам във фризера 1 кг.кайма и аз не помня от кога... Rolling Eyes  Ето, сега е момента да приготвя поредното чудо на Лео  Laughing Мерси за рецептата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт