Споделете 6.3 или нещо подобно...

  • 14 085
  • 382
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Милата ми майчица се връща в Бг в края на януари най-рано или в средата-края на февруари най-късно! newsm44

Не съм /сме/ я виждала от април миналата година, откакто замина.Уникално много и невероятно още по-много се радвам и заради факта, че границите вече са свободни и дори да се наложи пак да замине, ще може да си идва когато пожелае дори само за два-три дни.Със сигурност и аз ще забягвам при нея за по седмица. newsm44

Поздравявам ви с песента, по която се литнах напоследък :

Justin Timberlake - What Goes Around

А ако не чуете И песента в подписа ми напраО не ви познавам.Още по-хубава е. smile3521

Мърморанке, още малко щях да те почакам и щях да открия темата ти, която и на мен ми липсваше. Wink

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 21:44 от SUNFLOWER

# 16
  • Мнения: 27 524
Сакри, много се радвам, страхотна новина.  Heart Eyes

Justin може би  Wink

# 17
  • Мнения: 2 212
Е, то обикновено квот знае Вергилия, се знае от цял народ  Laughing

Явно не съм от народа  Confused Ще споделите ли с бедната си приятелка това, на което се хилите  Blush

# 18
  • Мнения: 1 006
Сакри, много се радвам, страхотна новина.  Heart Eyes

Justin може би  Wink

Страхотна, наистина!Ти си човек  Heart Eyes , който ме разбира, защото живееш постоянно с хора, които обичаш.Но имаш и други близки, с които периодично се разделяш и които също обичаш.Разговорите по телефона не са достатъчни, колкото и да са чести, знаеш...

Ей ся оправям грешката  Naughty.Копирам името на изпълнителя и песента директно от датата без да го гледам как е изписано.

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз мислело че на никого не му е интересно вече, затова не се пише.

# 20
  • Мнения: 27 524
Криско проходи  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 473
Sakri, имам нужда от онези дежурните два шамара, pls!

# 22
  • Мнения: 4 473

Здрави и палави краченца на момчето! Честито! Grinning Grinning Grinning

# 23
  • Мнения: 2 897
Руми,много се радвам за теб Heart Eyes
Страхотна е песента(за втори път се прехласвам по песен,която си пуснала...предната беше на Кристина)  bouquet

Споделям,че скоро мързелуването ми приключва и пак ме почват лекции Tired
Боби има още един зъб,пробил без никакви проблеми Grinning
Буб,честита придобивка Grinning
Блонди,супер,браво на момчето Party

# 24
  • Мнения: 7 430

Честити ви ходещи крачета  Wink

SUNFLOWER - страхотна новина - знам какво чувстваш, понеже точно преди 3м и аз го почувствах Hug

...та за телефона на БУБА не можах да разбера newsm78....какво казвахТЕ newsm78

# 25
  • Мнения: 10 758
Страхотно, супер newsm68 Жено, много се радвам newsm44
Сакри, и за теб се радвам много Hug

# 26
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 848
Мърморанке, браво че пусна пак такава темичка Wink

Споделям, че не мога да се съсредоточа, а трябва да уча за теста утре.. а ми се спи зверски! Sad

# 27
  • Мнения: 5 622

Сега ли бре?Днес?

Айде честито!

# 28
  • Мнения: 2 013
Здрави и палави крачета на Криско. Видях го аз туй детенце златно да се опитва да ходи с тати в Борисовата градина на 1 януари, но ми се стори глупаво да отида при майка му и да кажа: "Аааа, ти си Блодни, познавам те, айде Честита Нова година, аз съм едикоя си... Пък и бях с цялата дружина.

Споделям, че пак трябва да стана рано утре, но ще издържа някак си. Проблемът е, че ще легна късно, не мога да легна рано, просто не става при мен.  А и искам пак да си гледам Сексът и градът по Фокс лайф.

Имам и нова работа и засега се чувствам много добре.

Да не би Буба да си е продала телефона на Вергилия newsm78 newsm78



# 29
  • Мнения: 1 006
Sakri, имам нужда от онези дежурните два шамара, pls!

Неее...ПАК ли !?!  #Crazy Нямаш оправия...Нито с добро, нито с лошо. ooooh! И последното, което ми дойде на акъла, което ти казах не си разбрала!Ся шти го кажа публично, пък дано послушаш SEXY kaka си SAKRI.Трябва ти едно здраво е*ане, за да ти мине. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Разбирам, ако не можеш да стреляш.Хвърляй лъка и хващай баси гаубицата дето имаш! Wink

Zorie , най-любезно те подканвам да преслушаш парчетата, които пускам в поздравите, докато все още мързелуваш.Може да се литнеш по някое и друго зрънце, щом харесваш музиката, която аз харесвам. dance

Блонди, и аз желая лека и безаварийна на Криско.Много сладко го наричаш. Heart Eyes Как е истинското или цялото му име?

Дидка, много сладка болка е това...Да не можеш да виждаш всеки ден или често хората, които обичаш. Cry Понякога си мисля, че е по-добре, ако я няма тази обич - грях ми на душата...

В момента чета книга, която ми е трудно да оставя, защото в нея откривам неща, които са били в мен самата, но не съм ги разчела.Само няколко откъслечни цитата :
  -  ...невероятната ограниченост на думите...затова аз не общувам единствено с думи...обичайната ми форма на общуване е чувството...чувството е езикът на душата...ако искаш да разбереш своята истина за нещо, виж какво чувстваш към него...да си дам прошка за неуспехите и да не живея в страх и чувство за вина, а винаги да продължавам да опитвам - да продължавам да опитвам да изживявам все по-величествени представи...

Общи условия

Активация на акаунт