Споделете 6.3 или нещо подобно...

  • 14 096
  • 382
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 488
Отдавна си ги чета тези теми, но все не мога да се включа... тъпо ми е да пиша като не се чувствам добре, но имам нужда.
И аз ще следя какъв съвет ще дадете за работата... при мен проблема е, че сама трябва да си я създам, а нямам желание, мотивация, смотано ми е... чак на моменти ми се иска да се върна на предишната си работа, където бях затрупана, обаче всеки един момент знаех какво трябва да направя и в края на деня се чувствах изцедена, но доволна, че съм свършила толкова много.
Иначе се радвам на хубавото време, и чак имам чувството, че е пролет... само дето зимата още не е дошла, ако може да прескочим февруари...плиийз...

# 46
  • Мнения: 7 430
Взех си багажа от каргото в София след дълго мъчение Party Party Party

# 47
  • Мнения: 10 758
Взех си багажа от каргото в София след дълго мъчение Party Party Party
Супер Hug, най-после гадовете му мръсни ти го дадоха.
И пак не ми се обади, а? Crossing Arms
Уф, аз па се нямам кво толкова да споделя ooooh!
Днес си платих нета за тая година(аз го плащам година за година, щот ме мързи да се занимавам всеки месец), пуснах нова молба в детската, за сина.От март месец може и да го изхвърля на ясла.

# 48
  • Мнения: 7 430

Днес си платих нета за тая година(аз го плащам година за година, щот ме мързи да се занимавам всеки месец), пуснах нова молба в детската, за сина.От март месец може и да го изхвърля на ясла.

Хе хе...скица Hug
ХАйде пращай го малкия ми приятел на ясла да си играе с децата, а ти отделяй повече внимание на себе си  bouquet

# 49
  • Мнения: 3 447
Споделям, че преди малко с дребния направихме дует на Sweet child of mine на Guns. С микрофони, мятане на коса и тропане с крак, както си му е редът. Той, разбира се, най-адекватно се включваше на Акселовото "айййяйййяйййяййй"  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 5 577
 Crazy Донини съвсем откачиха.

# 51
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Споделям, че тази тема много ми липсваше.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Показаха ми хлапето с баща си на морето, в новините на Канал 1  Party

# 53
  • Мнения: 5 577
Показаха ми хлапето с баща си на морето, в новините на Канал 1  Party

 Shocked Кво, що не каза да гледаме мъжа ти?

# 54
  • Мнения: 648
Показаха ми хлапето с баща си на морето, в новините на Канал 1  Party

Да, и аз ги видях Party

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ех, Верги, не си казала, че се интересуваш от мъжа ми, да ти пратя бука му  Laughing

# 56
  • Мнения: 5 577
 Blush да ми пратиш кое?

# 57
  • Мнения: 3 447
Буя му, иска да каже  Party

# 58
  • Мнения: 5 577
Буя му, иска да каже  Party

т.е. нещо като кокиче ли е това?  Embarassed
ама поостаряло, и поовехнало и поизползвано

# 59
  • Мнения: 3 447
Верго, "бук" викахме на х*я през 80-те  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт