Варненски зимнотии (13)

  • 11 765
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Здравейте!!!Да се запиша в новата темичка.
Много хубави снимки Либра.Имате прекрасни бебоци.
Вчера срещата не знам дали е била най-страхотната,защото на друга не съм присъствала ,но ми беше много забавно.
Ще вида какво мога да неправя днес за да изляза с вас,но ме съмнява малко.
Това писане туко що коства на сина ми още едно падане.Горкичкия ми.Ако не мога да сляза до морската,ще изляза от 12.00 до 15.00 някъде в махлата или околностите.Ако някой иска да се разхожда за малко и някъде в района да пише на лични.

# 16
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
разпис и от мен:)
Ние ще се срещаме в Пицикато до руското с бременни майчета днес:)
После може да дойдем към Морската и ние:)
Ако видите 3 по-едри дами-2 бременни и една с количка....ние сме:)Обаждайте се:)
Лек ден

# 17
  • Мнения: 2 922
Запис в новата тема  Hug

# 18
  • Мнения: 143
Здравей те момичета айде и аз да се запиша в новата темичка  Wink
Да ви се оплача малкия ми е с бронхит и огромна трета сливица  Cry направо вече ми писна да ходим по лекари  #2gunfire пак сме с една торба лекарства  Confused другата седмица ще ходим на УНГ и дано да се оправим само с лекарства че,неискам да си помислям за операция Cry
Хубав ден ви желая  bouquet

# 19
  • Мнения: 187
Ако успея и аз ще дойда, но замалко. Трябва да се връщам на работа.  Sad
dvv, записах си номера ти и ще ти звънна друг пък, ако не успея днес. Благодаря.   bouquet

# 20
  • варна
  • Мнения: 193
ние ще се разхождаме днес. към 12.30 излизаме. ако някой иска да се видим да каже Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 971
Ние сме навън ако искаш да се чакаме на пейките на общината в 13ч Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 893
ох ето ни и нас в новата тема  Mr. Green
не ви се сърдя бе , вие полудяхте ли  Laughing
заприказвах се с приятелката за подсечени дупета и се забравих  Embarassed
после минах през баща ми и се заплеснах и като се прибрахме татито ни се скара  smile3506
притеснил се а ми падна батерията на телефона и забравих да му се обадя от татко  Embarassed
(ах какви простаци има във Вн 30мин съм пресичала Битоля -не мога да се прибера баси  #2gunfire )

едно установих - Лора не обича боза  Joy
след вчерашното ми пиршество в закусвалнята - цяла вечер бях наказана на сешоара smile3507
то не беше рев не беше чудо  #Crazy
слава богу изакахме гадната боза и заспахме  Mr. Green
да ви кажа голям зор видях 4 етажа с количката 13кг и не мисля да я ползвам скоро  #Crazy
чухте ли за онази мама в Пловдив дето я блъснали на пешеходна пътека заедно с количката  #2gunfire

# 23
  • Мнения: 189
здравейте! ЗАПИСВАМ СЕ И АЗ PeaceМалко ми остава и на мен Praynigна 22 съм при моя гинеголог-и тогава ще ми каже как ще раждам-моля се само да не е секцио,че много ме е страх от операции ooooh!предполагам че докрая на месеца ще прегърна сина си Hugдоктора каза преди 2 седмици че е бил 2800 Rolling Eyesзатова можело да се наложи секцио Thinking

# 24
  • Мнения: 104
Михайлова,моя беше същия!Но да ти кажа чесно след като махнахме 3 сливица на 22.11 2006 сега сме доста по-добре,но не си мисли че няма да боледува.Ние я махнахме в майчин дом с пълна опойка при док.Мутафова-много добър специалист.Детето дори не разбра,че е оперирано smile3521

# 25
  • Мнения: 2 922
Здравей те момичета айде и аз да се запиша в новата темичка  Wink
Да ви се оплача малкия ми е с бронхит и огромна трета сливица  Cry направо вече ми писна да ходим по лекари  #2gunfire пак сме с една торба лекарства  Confused другата седмица ще ходим на УНГ и дано да се оправим само с лекарства че,неискам да си помислям за операция Cry
Хубав ден ви желая  bouquet

Съжалявам. Много ми е познато това, защото и ние сме така доста често. И аз се надявам да се разминем с ваденето на 3-тата сливица...

# 26
  • варна
  • Мнения: 193
в 13.00 сме на пейките до общината

# 27
  • Мнения: 2 922
чухте ли за онази мама в Пловдив дето я блъснали на пешеходна пътека заедно с количката  #2gunfire

Да, гледах. Много гадно и тъжно ми стана.
Добре че са живи и здрави!

# 28
  • Мнения: 3 971
в 13.00 сме на пейките до общината


ОК  bouquet

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Нали знаете какво е по улиците?!!! майка ми не смее да пресече улица с количката, винаги ми я бута на мен Simple Smile имам чувството, че всички са полудели  #2gunfire
Иначе...  bouquet Честита Нова Година на всички Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт