🍒Черешката на тортата 🍒

  • 81 994
  • 1 350
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 684
Вили Вуцов ми е толкова не на място в това предаване изобщо! Коментарите му бяха угоднически и звучаха фалшиво.

# 61
  • Мнения: 9 642
сега загледах серията....в началото единственото, което забелязах, беше пошлото и евтино облекло. пфу, не могат да ги приберат тези вимета. ако се облече прилично ще е много по-добре.
за короната - предполагам, че ги карат /май и други имаше преди с корони и парцалчета/.
как плесна тавата на масата Wink
обаче се представи добре жената, а и сякаш доста се притесняваше. катето умишлено я поряза според мен. да я видим нея днес.

# 62
  • Мнения: 14 170
С този глас на миската, все едно слушам изкуствен интелект, само дето тук интелект липсва.
Гледах я в Стани богат, акъл липсва, но претенции бол. Снощи я загледах само, ожалих свекървата, как гледаше милата... Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 15 508
Аз  се сетих да пусна в 20 .45 и не видях нито  какво, нито как готви.

Скрит текст:
А младите български актьори не познавам, защото не гледам български филми и сериали.Много превзети и изкуствени са ми. Отказах се от българските още на втория сезон на Откраднат живот.Само Дяволското гърло изгледах, пак  говореха изкуствено, но поне сюжета беше интересен. Иначе съм на корейски всякакви  и руски и украински криминални сериали.

# 64
  • Мнения: 6 496
Блгодаря за темата! Flowers Hibiscus
Хубави гозби презентира Мисис Манита.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 990
Изтрепа рибата като каза "Мисля да сменя три тоалета докато готвя. " И успя!

# 66
  • София
  • Мнения: 20 217
Изгледах с едно око и аз и мога да кажа, че мисис Мани представи точно обратното на това, което се надяваше да демонстрира. Искаше да се покаже като интелигентна, ерудирана, красива и стилна, а на моя телевизор показаха жена без никакъв стил и вкус, много повърхностна, суетна и доста глупава. Това за глупостта го демонстрира щедро в "Стани богат" и не остави никакво съмнение. Отделно излъга, че е завършила психология, а после се оказа, че е карала само курс.
Дори способността й да готви остана под въпрос за мен, защото реално не показа да направи каквото и да било отначало докрай, само маркираше. Иначе ястията определено бяха интересни.
За тембъра на гласа си няма вина, но начинът, по който говореше, беше меко казано странен - не можах да реша дали мисълта й тече много бавно или просто й е трудно да говори с направените корекции. Rolling Eyes

Връщам се да ви чета.

# 67
  • софия
  • Мнения: 279
Хахахах такъв  криндж отдавна не е имало

# 68
  • Мнения: 6 496
Аз все изпускам разни култови участници и вечери. Чета, че Близнакова е участвала и преди, но нямам спомен да съм я гледала.
За довечера виждам, че ще готви сложното класическо меню: месо с гъби под фолио и картофено пюре, но 9-ка за вечерята на Мисиската, че не била много по неин вкус. Smiley

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 308
Това "под фолио" придава усещане за разкошшш 🤣

# 70
  • Мнения: 2 803
Близнакова имаше ли деца, какъв беше там? Някакъв грък последно нареждаше за бивш, но не помня.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
Няма деца.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 1 308
С тея опашчици наистина си като куку Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 39 671
Няма деца. Беше жена на Венци Мартинов

# 74
  • София
  • Мнения: 15 508
Я ,питката уж я сложи цяла, а сега е на отделни парчета... Аз ли изпуснах нещо?

Общи условия

Активация на акаунт