🍒Черешката на тортата 🍒

  • 81 824
  • 1 350
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: X
Написах му една лекция на този.

Скрит текст:

Дано да се замисли. Наистина дано.

# 346
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Че откога Черешката на Тортата е предаване за култура.. Божке , жива да не бях
90% от зрителите го следят заради кулинарната тематика ( в това число и аз )
Отвратително изказване , каквото и се очаква от такава персона, сякаш искаш да се защити от многото негативни коментари.. ма както се казва - Каквото сам си направиш..
Още повече като не можеш да готвиш - за чий се съгласяваш да участваш в това предаване.. Или то да вземем хонорара , пък после шум да има ..
Слушала съм няколко от песните му и абсолютно не разбирам какво му харесват и как се превъзнасят по него. Имам чувството , че другите участници просто му се усмихваха и дадоха високи оценки , за да не бъдат захапани от уж острия му език..
Пълен батак !!

# 347
  • София
  • Мнения: 1 253
Valena25, къде го е писал това?

В личния му фейсбук профил😉

# 348
  • Мнения: 10 377
Добре де, ако с помощта на още някой, беше измъчил една салата от авокадо и маруля, някакво печено месо и цедено кисело мляко със сладко, по-интересно ли щеше да ви бъде?

# 349
  • Мнения: 2 087
Поне нямаше да ни е гнус да гледаме Grinning

# 350
  • Мнения: 10 377
За мен Черешката изобщо не е кулинарно предаване, по-скоро е клюкарско. В него не се дават рецепти, почти нищо за готвене не научавам, с изключение на това, какво харесва шеф Манчев. Коментарите обикновено са за личностите. На мен ми е също толкова гнусно, когато някой сервира уши. Не казвам, че бих яла манджите на Иво, а че беше по-интересно. Рядко има толкова коментари за някого. Ами Иво не е превзел телевизията с командоси, поканили са го. Според мен е било грешка да го канят, ако държат на строго кулинарната линия в предаването.

# 351
  • Мнения: 7 054
За мен Черешката изобщо не е кулинарно предаване, по-скоро е клюкарско. В него не се дават рецепти, почти нищо за готвене не научавам

Напротив, в началото научавах. Все още си правя погачата на Ваня Щерева и разни десерти.
Много се изроди напоследък. Не ми се гледа повече тая измислица.

# 352
  • Мнения: 10 377
Аз я гледам сравнително отскоро по липса на алтернатива. По-скоро ми е като лайфстайл предаване - за вижданията на определени хора за обзавеждане, подреждане на маса, съставяне на меню. Може би някъде дават рецептите и аз не съм ги намирала. Но повечето предлагат едно и също, или менюто на някой ресторант, уж че те са го сготвили, къщи на познати и какво ли не. Оценките също са субективни - пример от изминалата седмица. Много от хората са неизвестни. И в този смисъл написах, че вечерта на Иво ми беше интересна, а не защото съм впечатлена от менюто. Затова намирам за пресилено чак такова възмущение.

# 353
  • Мнения: 2 333
Аз определям като гнусна вечерята на Иво.
А той, горкия, чак не можеше да повярва, че държи плакета.
А подмазвачките - за тях нямам думи!

# 354
  • Мнения: 4 383
Впечатли ме смелостта на гостите на Иво да ядат буламачите и търпението и възпитанието, които проявиха - такива, каквито липсваха у него, когато беше гост.
Оригиналност не видях, а импотентност на идеи в търсене на елементарен ефект. Хигиената ми се стори доста под въпрос и храните бяха подготвени от готови продукти (включително айранът), каквито уж не се толерират в предаването.
Може да е най-гениалния и екстравагантен творец (нещо, което не е), но възпитанието и уважението към другите и техните кулинарни и домакински решения определено напълно му липсваха.

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 22:09 от Tsugumi_

# 355
  • Мнения: 7 054
Кучетата си лаят, керванът си върви. Дреме му на някой какво мислим ние, макар да знаем, че четат тук.
И от понеделник - пак същите изцепки.
Дано съм лош пророк.

# 356
  • Мнения: 8 218
Явно му пука щом се обяснява.

# 357
  • Мнения: 13 275
Дреме им Grinning
Сега в сутрешния блок на бтв имаш кратко интервю с Генчо и Валерия от концерта. Валерия натърти, че сега държали на личното си пространство, достатъчно били пред камерите. То и това беше единствения въпрос към нея и явно държаха да го изяснят.След завършването на разговора от студиото водещия изкоментира - важно е да се поддържат профилите на кучетата....
А Генчо каза, че заради славата от ергена вече бил разпознаваем като артист Grinning, ....

# 358
  • Мнения: 4 383
Разбира се, че човек, който е решил, че е много оригинален по този начин, не му пука за другите, а само за себе си. На мен пък не ми пука за псевдо.... какво са "творци"?!
В случая ставаше дума не за "пърформанс" или изпълнение, а за отношение към гости, които преди това си плюл, че не се справят като домакини.

# 359
  • Мнения: 2 552
Не разбрах с какво им бе взел страха, та всички му се мазнеха и се опитваха да му угодят...

Общи условия

Активация на акаунт