Косми на дупето

  • 44 966
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
Ох, при мен ще е за пръв път не само на трибуквието, но и на триъгълника. И си умирам от страх. Но съм си поставила за цел до лятото да съм го направила.  Peace

# 16
  • Мнения: 560
Уф, мааааа, стига си плашила жената.

Ама,жено,да не искаш да кажеш,че примираш от кеф кат` ти шлякнат оная вряла зелена слуз на трите букви.Щот` мен и окапваха веждите от мъка.
е стига де, не е чак толкова топла.Леля ти Ванче сигур я прегрява Mr. Green
Па и на гъзо не боли толкова.
И ти кат баба ми почна-дупе душа нема!!!

# 17
  • Мнения: 10 758
Ох, при мен ще е за пръв път не само на трибуквието, но и на триъгълника. И си умирам от страх. Но съм си поставила за цел до лятото да съм го направила.  Peace
Важното е, да не го мислиш изобщо.Аз съм много бъзлива, не понасям изобщо болка, но от 18 г. ходя.

# 18
  • Мнения: 4 473
Ох, при мен ще е за пръв път не само на трибуквието, но и на триъгълника. И си умирам от страх. Но съм си поставила за цел до лятото да съм го направила.  Peace
Важното е, да не го мислиш изобщо.Аз съм много бъзлива, не понасям изобщо болка, но от 18 г. ходя.

Слушай какво ти пее радиото....упс, Гърдева  Laughing и няма да сгрЕшиш! Wink

# 19
  • Мнения: 13 512
абе казвам им на варненки,че късно си проходила, а те викат- абе как ,бе...тя откакто е проходила "ходи". ей на- кажи  им, че си изчака пълнолеието и тогава се разпищол Winkи!

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 09:47 от monda

# 20
  • Мнения: 5 362
Престраши се за кола-маска.Така е най-сигурния и ефикасен начин. Peace

# 21
  • Мнения: 2 952
Кола маска .... бързо , ефективно, но на козметик.
А ти какво мислиш .....че тези мацки по секс  филмите нямат косми там ли .....махат ги просто   Wink

# 22
  • Мнения: 780
кола маска на козметик!!! до миналото лято си бях правила само триъгълник , а после останалото - с самобръсначката. една приятелка ми каза че си прави кола на цяло и аз реших да се престраша . отидох , козметичката ми направи на цяло / все още без отзад/ и ме пита : - а дупето ще го чистим ли? аз Shocked и си викам : ми тя сигурно ми видя вътршните органи като ми прави на цяло триъгълника , че дали ще ми види задника или не ..... направи ми кола и там - уууу голям кеф. не че изобщо не боли , но се трае . имам епилатор , но си почиствам само краката и мишниците . за триъгълника още много ме е страх / от доста време не съм ходила на козметик и бръснах няколко пъти та  Thinking мисля още за епилатора/

# 23
  • Мнения: 10 758
абе казвам им на варненки,че късно си проходила, а те викат- абе как ,бе...тя откакто е проходила "ходи". ей на- кажи  им, че си изчака пълнолеието и тогава се разпищол Winkи!
Ейййй, за едната дума ше се Фанеш начи Mr. Green
Не от пълнолетието, а от 18 години, демек от 16-годишна.

Слушай какво ти пее радиото....упс, Гърдева  Laughing и няма да сгрЕшиш! Wink
Ама ти е кеф после нали Wink

# 24
  • Мнения: 1 941
ПЕЖО ФЕНКАТА,

как да се свържем с твойта леля Ванче. Без майтап, щото мене ми е писнало да ходя при разни клявки, които първо ти оглеждат анатомията, за да може след като затръшнеш вратата да те обсъдят както трябва с фризьорките и маникюристката. Таз леля Ванче звучи като скубала, скубала, та чак вече не й пука ....  Embarassed

# 25
  • Мнения: 99
А пък мойта козметичка си ми слага упойка-спрей за да не ме мисли. И така в шеги и закачки не разбирам кога ме е коломаскирала цялата съсе дупето newsm10

А иначе за първи опит на кола маска върху триъгълник, препоръчвам да започнеш по малко, да не се мориш още първия път до голо. Започнете леко полеко да навлизате навътре, всеки следващ път повече и така....

Иначе и моята козметичка като на rushsf ме разчеква във всякакви странни пози. Даже имах много сладка случка.... Звъни ми стар познат и ме пита "какво правиш?", а аз нахилена отговарям "ако ти кажа, че стоя на задна прашка, една готина мацка се е завряла между краката ми и действа по з...ка ми, незнам дали ще ми повярваш!!"  smile3532 smile3532

# 26
  • Мнения: 13 512
ебаси темата!

# 27
# 28
  • Мнения: 1 339
На мен козметичката ми сама ми предложи да ми ги махне от дупето и въобще не боли в сравнение с триъгълника... Така че мисля, че това е  най-удачния вариант  Peace

# 29
  • Мнения: 3 164
А пък мойта козметичка си ми слага упойка-спрей за да не ме мисли. И така в шеги и закачки не разбирам кога ме е коломаскирала цялата съсе дупето newsm10


ей как хубаво ми звучи това Grinning казваш безболезнено щавене Crazy
и аз ще предложа на мойта козметичка следващия път Peace

Общи условия

Активация на акаунт