първи рожден ден

  • 2 126
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
А какви са тези Патета?   Blush

Детски клуб "Патета " в Лозенец, извънредно  хубаво място и много подходящо за малки деца, защото има много играчки и за най-малките http://www.pateta-bg.com/

# 16
  • Мнения: 1 517
Супер!  Grinning Leo, благодаря  Hug

# 17
  • Мнения: 999
ние бяхме в къщи и събрахме роднините, защото нямяше много деца около нас, а заедно и с ч.р.д. направихме и прощапулник  tiptoe но втората годинка мисля да я отпразнуваме само с деца happy bd

# 18
  • София
  • Мнения: 2 161
Доколкото разбирам от темата май "Патета" е удачно решение за 1-ви рожден ден Thinking
Само да попитам там има ли място където мамите да пият кафе примерно? newsm78 Peace

# 19
  • Мнения: 7 474
Доколкото разбирам от темата май "Патета" е удачно решение за 1-ви рожден ден Thinking
Само да попитам там има ли място където мамите да пият кафе примерно? newsm78 Peace

Има да, много е уютно и приятно, има и кетъринг, можете и мезе да си поръчате и алкохол продават и има телевизор, на който гледате децата  Laughing

# 20
предстои ни първи рожден ден, моля, споделете, ако знаете някое подходящо място за празнуване в центъра.

# 21
  • Мнения: 1 517
записвам се и аз да следя темата  Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 897
На мен ми е интересно с роднини ли празнувахте първия рожден ден или с дечица и майки? Иначе по темата- има много детски клубове, пусни търсачката, ще ги намериши с отзиви.

# 23
  • Мнения: 2 529
Ние първия рожден ден предпочетохме да го организираме вкъщи. Иначе бях на един първи рожден ден в клуб Мики Маус, на ул. Княз Борис, точно срещу църквата Св. Георги - ако става въпрос за центъра на София. Беше чудесно организирано и много добре се получи  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 897
На мен ми е интересно с роднини ли празнувахте първия рожден ден или с дечица и майки?

В семеен кръг  го празнувахме.

# 25
  • Мнения: 528
На самия ден събрах децата от блока и отидохме в макдоналдс.Беше много забавно най вече за децата.НА втория ден демек с родата че повечето бяха на работа и на третия с едни наши приятели

# 26
  • Мнения: 1 425
Ние направихме домашно парти с бебоци и майки. Беше невероятно. Голямо забавление, защото всичките бебета бяха почти на една и съща възраст. Ако ви е любопитно ето и малко снимков материал http://family.webshots.com/album/380214237DIjnCa

# 27
  • Мнения: 118
Празнувахме нашия рожден ден в къщи . На следващия ден бяхме на друг първи  рожден ден  в детски  клуб . През цялото време трябваше да стоя с малката в стаята в която се играе . Немисля  ,че тя разбра какво точно се случва.

# 28
  • Мнения: 1 382
Празнувахме в тесен семеен кръг, а майки и деца може на прощъпулника Simple Smile

# 29
  • Мнения: 683
На мен ми е интересно с роднини ли празнувахте първия рожден ден или с дечица и майки?
В семеен кръг  го празнувахме.
Ние също и съм доволна от това.

Общи условия

Активация на акаунт