Лунна диета - тема 5

  • 27 994
  • 480
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 424
Зависи как ще се развие деня. От този вирус съм като прахосмукачка, за капак като по цял ден не мога да ям (защото видиш ли каката ми дава, бебето се дере за 2 секунди да го оставя) и вечерта като заспят и вече е каквото видя. Направо съм като прахосмукачка.  Малкото е в регресия на съня за капак,  а каката все вън вън вън. Вчера 3 часа на едната площадка само, тя нямаше сили да ходи обаче не ще и да си ходи. Аз нося малкото, не мога да я вдигна. Докато се приберем 400м и 4 етажа по-късно бях готова да изям слон. Обаче успях само вода да пия защото малкото фасони. И докато се оправя с него, каката яде, почина си и айде пак вънка. Днес ще е същото. И не става по-леко защото поне 12 кг вързани имам за мен и отделно гоня нея. И човек би си помислил, че ще отслабна повече обаче при мен късното ядене жестоко качва. Не смея да се кача на кантара.... и днес сигурно ще е провал.

Минти, горе главата! Докъдето можеш - пак е добре и бързо да оздравят децата!
И аз ще се пробвам този път, но за всеки случай имам и кисело мляко за айрян без сол, ако пак почне да ми се върти главата.

# 436
  • Враца
  • Мнения: 2 281
Разбирам те много добре!
Да гледаш две малки деца със сигурност е много трудно и изисква пълно отричане на собствените нужди.
И аз съм гледала децата си без помощ, затова ги родих с достатъчна разлика- 8 години, понеже големият плачеше много нощем и то цели 3 години. Затова имах нужда първо да се наспя Wink
Ще мине! Повтаряй си го! Ще мине- вдишваш - издишваш...
Всеки ден наближава момента, в който ще имаш 5 минути за себе си. После ще са 10, после 15 ... Кураж!

За лунната- днес имам рожден ден и ще пропусна, но следващата дата ще я направя.

Последна редакция: вт, 02 апр 2024, 11:09 от Трън в Очите

# 437
  • Мнения: 905
Трънче, Честита да си!
И аз се присъединявам към вас, дано удържа. До сега само на вода и две кафета.

Последна редакция: вт, 02 апр 2024, 15:11 от gretacvetina

# 438
  • Мнения: 177
И аз съм с вас,но не знам колко ще издържа,защото вчера бях на 1 киви и 1 банан.
Мислех да направя 3-5 дни ,но пък съм и пред цикъл и седмицата ми ще е дълга и натоварена.Детето се връща от зелено училище и трябва да сготвя нещо,а мразя да съм до храна в тези дни.
За сега добре върви нямам глад,ще съм много доволна дано успея.
Успех на всички!

# 439
  • Мнения: 15 654
Успех момичета!
Аз ще се включа следващия път на новолунието.

# 440
  • Мнения: 1 424
Честит Рожден Ден!

Ох знам,че ще мине, но докато стигнем до там.... За сега удържам, но много почва да ми се вие свят и да ме боли главата. Днес майчинството нали преведоха и търчане да заредя памперси и всичко за тях сутринта.
Търчах и да търся Киндер Джой с Хари Потър новата серия (това е мит, в БГ няма да ги видим). До обяд 3ч търчане задачи, прибрах се да сменя ММ, ядохме и вънка. Сега се прибрахме след 3часа навън...  Добре,че след малко ще ги оправям лека полека за сън и после вече сигурно ще хапна. Ще гледам поне 24ч от вчера да имам та това ще броя за лунна сигурно.

Разбирам те много добре!
Да гледаш две малки деца със сигурност е много трудно и изисква пълно отричане на собствените нужди.
И аз съм гледала децата си без помощ, затова ги родих с достатъчна разлика- 8 години, понеже големият плачеше много нощем и то цели 3 години. Затова имах нужда първо да се наспя Wink
Ще мине! Повтаряй си го! Ще мине- вдишваш - издишваш...
Всеки ден наближава момента, в който ще имаш 5 минути за себе си. После ще са 10, после 15 ... Кураж!

За лунната- днес имам рожден ден и ще пропусна, но следващата дата ще я направя.

# 441
  • Мнения: 7 754
ехоооо, къде сте? 🌙🌜🌛✨💫
от вчера на обяд до утре на обяд е моят план

# 442
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 892
Тук, аз го мисля от тази вечер, до сряда вечер, но ще видим как ще е.

# 443
  • Мнения: 15 654
ехоооо, къде сте? 🌙🌜🌛✨💫
от вчера на обяд до утре на обяд е моят план

Много амбициозно - респект! Успех от мен.
Аз ще се включа този път. Довечера ще вечерям към 19.00 ч и утре целия ден ще карам на кисело мляко, много вода и чай.

# 444
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Нали е довечера новолунието? Аз може да пробвам утре цял ден, както дойде.

# 445
  • Мнения: 177
Здравейте,лунички Hug
Моя план е от снощи до сряда на обед Stuck Out Tongue Winking Eye
Много самоуверено,дано успея Grinning
Успех и добри резултати на всички ни Wink

# 446
  • Мнения: 320
Аз мислех днес да не ям нищо, не не издържах и хапнах. Но може да откарам до утре вечер да не ям, ще видим.

# 447
  • Мнения: 7 754
Много амбициозно - респект! Успех от мен.

аааа, Лейди, то e защото съм болна и с тоя запушен нос едвам дишам,
не мога едновременно и да ям Mr. Green

# 448
  • Мнения: 1 424
И аз съм на линия.  С час закъснение започнах вчера, че имах рожден ден и към края на деня стана мнооооооого весело. Поне главата не ме боли. Стискам палци днес да устискам. Пак съм болна. То вече 3 седмици това гърло и някаква температурата. Определено имам нужда от малко рисет... Даже се точа да изкарам още някой друг ден и да станат 2 или 3. Искам 3...

Успех на всички!

# 449
  • Мнения: 280
Хайде и аз в темата. И аз като Herzen до сряда на обяд. По принцип правя лунна + intermittent fasting, та така дотук от края на януари - 12кг. А имам адски много за сваляне.... но, стискам зъби, пия чайче и си гледам дънките, които искам да мога да нося. HeartУспех, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт