Лунна диета - тема 5

  • 31 177
  • 534
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 294
Здравейте,  в сряда в 15.00 часа бях 68.100 г , ядох последно банани в 16.00 часа след това днес в 15.00 часа само на течностти. И днес се премерих  и съм 66.900 преди фреша. Тоест съм -1200 кг. Все пак се получи нещо от това пълнолуние. Вече започвам да се захранвам . Сутринта пих,  чай, псоле фреш. И най-после ядох морков след 21 дни плодуване, а след това и диня. 1-и ден на захранване пък ще видим какво ще стане. После трябва да започна да се храня здравословно. Ще бъда с вас вече на всяко пълнолуние. Само не разбрах 24 часа или 72 часа трябва?

# 496
  • Бургас
  • Мнения: 2 121
Според мен, ако си редовна на всяка фаза, 24ч, стигат. Може и малко повече, зависи в колко часа се пада и ти как се чувстваш.

# 497
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте☺днес някой ще лунува ли с мен☺

# 498
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
Аз. Мисля от сега да я правя и да се опитам да изкарам до събота обяд.

# 499
  • Мнения: 1 467
То е по-скоро утре лунуването, от  20:13:39 е фазата. И аз се включвам,че последно време тотално всичко ми изгърмя. От кетото бъбреците май сдадоха багажа и целия организъм направи срив. От месец не мога да ги изкарам фазите, и вкъщи е хаус и половина, и болни бяхме и антибиотик пих и изобщо имам нужда. Та утре за фазата се включвам.

# 500
  • София
  • Мнения: 39
То е по-скоро утре лунуването, от  20:13:39 е фазата. И аз се включвам,че последно време тотално всичко ми изгърмя. От кетото бъбреците май сдадоха багажа и целия организъм направи срив. От месец не мога да ги изкарам фазите, и вкъщи е хаус и половина, и болни бяхме и антибиотик пих и изобщо имам нужда. Та утре за фазата се включвам.

Да знам, че започва днес от 20:13 часа, но аз я започнах от вчера. Затова попитах конкретно дали някой лунува днес☺. По принцип я правя по два дни, но ако успея и 3 дни ще е супер☺. Нали има вариант да се лунува ден преди и ден след фазата. Успех на всички☺

# 501
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
delafonso, и аз снощи вечерях и това е. Ще се поддържаме утре Simple Smile

# 502
  • Мнения: 1 604
Аз свалих трайно два омразни килограма с “японско чудо”, но се мъчих почти месец.
Кантара пак се качва леко нагоре и направо съм в битка със себе си за всякаква храна.
Ще лунувам с вас и дано устискам, но утре всички сме заедно и това са ми най-тегавите дни.

Успех на всички

# 503
  • Мнения: 375
И аз до вас Simple Smile
Ще стискам зъби, че плажното ми време наближава Grinning

Успех на всички!

# 504
  • Бургас
  • Мнения: 2 121
Подкрепям ви всички, да знаете! Аз още папвам някакви маслинки... Не знам дали ще изкарам утре на вода. На работа съм и най-вероятно ще си взема някаква храна за всеки случай, но ако не ми прималее, ще лунувам. Много положително ми се отразява, даже по-скоро психически, отколкото физически

# 505
  • София
  • Мнения: 39
delafonso, и аз снощи вечерях и това е. Ще се поддържаме утре Simple Smile

Miriel, не хапваш нали😉 и всички останали лунуващи. Аз да се похваля че днес сутринта бях минус 1,5😯 и най-после видях 6-цата в килограмите ми☺

# 506
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
Не, държа се и аз Simple Smile И при мен има голям минус, но ще видя утре как ще е.

Редактирам - резултат -2.600 Доволна Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 юни 2024, 08:33 от Miriel

# 507
  • Мнения: 1 467
И аз отчитам успешно лунуване с -2кг. 🤗 Доволна съм,че издържах. Обаче явно в момента кръвната ми захар е на 0 😅 пък искам още да удължа малко...

Другата седмица пак, а за пълнолунието планувам 3 дни. Да видим ще станат ли нещата. Има почти месец до тогава.

# 508
  • Мнения: 294
Здравейте,  утре някой ще лунува ли? Аз започнах на течности от вчера. Така ще го карам до 7 след обяд , когато приключи фазата на новолуние. След дълго плодуване и захранване, започнах да се храня. И тогава започна да ми се халва повече. И без това не съм постигнала желаната цел за отслабване.  Не искам да кача обратно малко свалените 6 кг. Сега три дни на чай, фреш. После три дни на салати. После не знам как ще се го карам на 1200 до 1500 калории, като започна да се храня ми се яде всичко. Успех на всички.

# 509
  • Мнения: 15 878
Аз ще лунувам  утре на кисело мляко.

Общи условия

Активация на акаунт