кога намаление в Premaman

  • 3 413
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
Marissha,съжалявам много,но в предишният ми отговор допуснах правописна грешка при изписването на твоето име Embarassed!Обещавам да не се повтори!  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 663
Премама(н) май имат магазин и срещу централата на Левски, точно срещу Буда бар до ул. "Съборна". Там дали също ще има намаление?  
Това е магазин на Mothercare, не на Premaman

# 17
  • Мнения: 171
Здравейте! GrinningВ магазина "Premaman" вече има намаление!Днес го посетих,но съм разочарована.Няма нито една останала играчка /от тези въртящите се за над леглото на бебето/. CryПродавачките казаха,че ще получават нова стока "към края на месеца".Естестве-   но купих някои други по-дребни неща но.....не е същото.След това бях и в "Мол София"."Mather care" също има намаление -30% на дрехи и обувки.Там също няма от играчките.Последен шанс имам да намеря в техният магазин на ул."Леге".Надявам се там да е останала 1 за мен.Дано информацията да ви е била полезна.Приятно пазаруване!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 11 711
Здравейте! GrinningВ магазина "Premaman" вече има намаление!Днес го посетих,но съм разочарована.Няма нито една останала играчка /от тези въртящите се за над леглото на бебето/. CryПродавачките казаха,че ще получават нова стока "към края на месеца".Естестве-   но купих някои други по-дребни неща но.....не е същото.След това бях и в "Мол София"."Mather care" също има намаление -30% на дрехи и обувки.Там също няма от играчките.Последен шанс имам да намеря в техният магазин на ул."Леге".Надявам се там да е останала 1 за мен.Дано информацията да ви е била полезна.Приятно пазаруване!  bouquet
А има ли поне хубави дрешки?

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 19:57 от Многознайница

# 19
  • Мнения: 2 529
Хубави играчки за кошара има и на Чико. Нашата успяхме да я закачим на сгъваемата кошара с малко разместване на плата, а сега я пазим за бебето.  Grinning

# 20
  • Мнения: 171
Здравей Kiki29! Simple SmileЩе ти бъда благодарна,ако имаш информация за цените на тези играчки да ги посочиш /ориентировъчно/.  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 529
С удоволствие ти ги показвам, макар че не е по темата, надявам се, че не е проблем, цените са подобни на тези на Премама, но са малко по-ниски все пак:

- 73 лв.

- 98 лв., нашата е подобна, но с животни от ферма - пате, прасенце, кравичка...

- 78 лв.

А имам  тази играчка за 20 лв. на Чиполино и детето още си играе с нея

Има голямо разнообразие от играчки и цени, разгледай добре  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 412
питах в премаман за въртележката с Мечо Пух защото и аз я харесах в някво списание
цената и е 150лв.,но била най-купуваната и към края на месеца ще получат пак

# 23
  • София
  • Мнения: 11 711
Хайде малко клю-клю от Премаман.Занесох се до там и преди малко се върнах.Започнала е разпродажбата,но на рзличните стоки е различна отстъпката.Нещо кой знае колко много не се впечатлих,бях с по-големи очаквания.
Харесах по едно яке за сина ми и дъщеря ми,това на дъщеря ми го купих /е как да не го купиш при близо 70% отстъпка/,а със сина ми ще ходим да мерим.
Като цяло ми направиха впечатление повишените цени дори и при разпродажба сравнено с миналата година.
Играчките не съм заглеждала,четох по-горе,че са доста коментирани.
Успех на пазаруващите от там мами!

# 24
  • Мнения: 2 529
Ако някой каже нещо и за дрехите за бременни много ще се радвам. Всъщност в момента това най-много ме интересува там  Thinking

# 25
  • Мнения: 177
И аз сега от там се връщам, и аз не съм, кой знае колко, впечатлена. На мен по-скоро не ми харесаха самите дрехи, или може би нямаше нищо интересно от размерите които търсех. Все пак взех по едни дънки и на двете, да не ме е яд за разкарването.

# 26
  • София
  • Мнения: 11 711
За тях нищо не мога да кажа,видях че имаше такива,ама дали бяха намалени  newsm78,дори не разбрах.

# 27
  • Мнения: 2 159
има ли майчета, които са погледнали играчките, интересува ме и активната гимнастика, дали има намаление заслужава ли си да се разкарвам до там?

# 28
  • Мнения: 195
Намалението е само на дрехи.За бременни също .Намалени са  и залежали комплекти за креватчета и спални чували.В магазина нямаше почти никаква стока още преди разпродажбата.така че сега избора е още по-малък.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Днес ходих и бях доста разочарована.Добре,че накупих това-онова от Бенетона и Фокса.Попринцип не съм възхитена от тяхните дрешки,но реших да се разходя заради намалението Sad

Общи условия

Активация на акаунт