Къде слагате парфюма си?

  • 3 097
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 560
На шията под ушите.
Също на слабините. smile3508

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Някой беше казал, че жената трябва да се пръска парфюм на местата, където обича да бъде целувана  Flutter

Хихи, значи да си напълня една вана с парфюм и да се накисна в нея Mr. Green
Цомбо маааа ще умра от смях с тебе  smile3532 newsm62
По логиката на Г-жа Броненосец трябва да почна да се парфюмирам и отдолу smile3521.

# 62
  • Мнения: 2 152
на дупето....базикам се Laughing

ами където се слага по врата и на косата много обичам да слагам, въпреки, че съм чувала, че не било хубхаво Crazy

# 63
  • Мнения: X
На китките и зад ушите Peace Понякога докато е влажна косата ми я опръсквам хубаво #Crazy

# 64
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Шията, косата, деколтето, врата.

# 65
  • Мнения: 1 403
По врата и по косата

# 66
  • Мнения: 53
шията и китките а пък една позната на сгъвката на коляното

# 67
  • Мнения: 1 216
Веднъж в един фри шоп бях видяла стюардеса от полските авиолинии да пръска в ръкавите на сакото си. Беше от тези стюардеси от старата генерация, дето стъпват тежко на земята Grinning.

Как да не се довериш на тая стюардеса, и то полекиня ..... тц тц  Laughing
вече почвам и в ръкавите да пръскам



Въпросът не е да се довериш, просто се сетих за това!
То сигурно си има логика в това пръскане в ръкавите!
Като започне да показва аварийните изходи / не знам виждала ли си/ и представи се как се носи благоухание над пътниците.  Grinning
А жената, макар и на възраст, беше от тези, които като минат, въздухът трепти- трепти  Grinning
Ти и да пръскаш- полза никаква  Laughing
А коментарът за националността е много неуместен, наистина.

# 68
  • Мнения: 10 758
Някой беше казал, че жената трябва да се пръска парфюм на местата, където обича да бъде целувана  Flutter

Хихи, значи да си напълня една вана с парфюм и да се накисна в нея Mr. Green
Цомбо маааа ще умра от смях с тебе  smile3532 newsm62
По логиката на Г-жа Броненосец трябва да почна да се парфюмирам и отдолу smile3521.
Ади да не се гъткаш зарад мен, а Mr. Green

А аз по логиката на Броненосеца на жена му, направо бих си завряла парфюма отдолу Wink

# 69
  • Мнения: 2 550
Шията, косата, деколтето, врата.

I az na tezi mesta.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Искам да споделя с вас това кето съм научила за парфюмите.Не е добре да се пръскат на открита част от тялото/там където може да напече слънце/
Обяснението е ,че обикновено  парфюмите съдържат спирт и вследствие слънцето може да се образуват  трайни петна покожата,като старческите.
Известните марки имат лятни варианти ,не толкова трайни,но задължително без спирт.Мургавите кожи задържат повече аромата и може да използват по-малко парфюм.А по-белоликите може да прекаляват-при тях не се задържа толкова аромата.

# 71
  • Мнения: 10 758
Искам да споделя с вас това кето съм научила за парфюмите.Не е добре да се пръскат на открита част от тялото/там където може да напече слънце/
Обяснението е ,че обикновено  парфюмите съдържат спирт и вследствие слънцето може да се образуват  трайни петна покожата,като старческите.
Известните марки имат лятни варианти ,не толкова трайни,но задължително без спирт.Мургавите кожи задържат повече аромата и може да използват по-малко парфюм.А по-белоликите може да прекаляват-при тях не се задържа толкова аромата.
Аз па се си мислех, че парфюмите са ми ментета, а то било щото съм била от бледоликите братя Mr. Green

# 72
  • Мнения: 949
Зад ушите и понякога на китките.

# 73
  • Мнения: 1 216
Някой беше казал, че жената трябва да се пръска парфюм на местата, където обича да бъде целувана  Flutter

Хихи, значи да си напълня една вана с парфюм и да се накисна в нея Mr. Green
Цомбо маааа ще умра от смях с тебе  smile3532 newsm62
По логиката на Г-жа Броненосец трябва да почна да се парфюмирам и отдолу smile3521.
Ади да не се гъткаш зарад мен, а Mr. Green

А аз по логиката на Броненосеца на жена му, направо бих си завряла парфюма отдолу Wink

Вярно си трагичен случай  Laughing
То това ''твърдение'' е класика, клише. Толкоз коментари...

# 74
  • Мнения: 1 813
На китките пръскам, малко в деколтето и накрая пръскам във въздуха и минавам през парфюмният облак  Wink
Peace

Общи условия

Активация на акаунт