Занемарихте ли се след раждането?

  • 2 991
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 138
Определено ДА. Flushed
Освен  badscale излишните килца, не съм ходила на фризьор от.... и аз не знам вече от кога. Сега само тичам на работа, от там в къщи и се почва prostor clean clean
breastfeeding 1dishes после си лягам уж да спя, ама не Вики си ме събужда многократно. Сутринта едвам отлепям, тръгвам на работа и вечерта като се прибера пак се почва отново. Инак през деня свеки го гледа ама това е оправдание да не върши другите неща. И нямам никакво време за себе си.

# 16
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И аз съм така, с лека завист гледам изрядните маникюри на момичетата по улиците, това ми липсва и искам и аз да се лакирам, но няма кога да чакам да съхне, а и като се намажа до края на деня ще е излющен лака. За козметик нямам време и за това определено страдам, но надявам се като поотрасне да ми остане време и за мен.

# 17
  • Мнения: 999
определено съм се занемарила, но поне за фризьора нямам проблеми защото майками е такава.

# 18
  • Мнения: 2 047
  Даа, с дете времето става драстично по-малко.Към 7-8 месец започнах да се гримирвам по най-бързия възможен начин, преди някой да ми е прибарал гримовете. Лак и прически правя вечер. Облекло и обувки - най-бързото за обличане и удобното за ходене. Grinning

# 19
  • Canada
  • Мнения: 649
Темата е наистина много наболяла за всички наскоро раждали жени. Аз за момента не мога да се оплача за това, само защото си взехме бавачка и аз ходя на работа. Но докато бях три месеца вкъщи и глидах бебето беше абсолютно същото. сега като си погледна снимки от този период не мога да повярвам че съм аз. Но с бавачка и на работа е съвсем различно - има време и за фризьор и за всичко...

# 20
  • Мнения: 5 178
Занемарена история съм и аз.. единствено се добирам до фризьор, за маникюра - нямах и преди да забременея.. козметика ми липсва определено

# 21
  • Мнения: X
Точно обратното е при мен. Изключително много държа на външния си вид, особено когато съм със ссъпруга си, или пък просто когато съм щастлива! Много се поддържам и смятам че това е от изключително значение за една жена и майка преди всичко. Още повече, когато почти всички ми казват че съм се разхубавила, че изглеждам страхотно и т.н. Това е още повече стимул.

# 22
  • Мнения: 712
О-о-о-о, да! Така се занемарих, че не можех да се гледам. И сега не съм кой знае каква грижовна за особата си, но поне почнах да посещавам фризьор, козметик. Купих си някоя и друга дрешка чак на втората година.  За самочувствие си купих много секси бански още на 20-я ден, след като родих. Е, не го облякох веднага, но поне си го купих.
С диета и упражнения се заех едва преди 7 месеца. Естествено, когато излизам с детето, е невъзможно да съм 100 % елегантна, защото трудно се тича на токчета.

# 23
  • Мнения: 4 668
В началото е така , спокойно ... лека полека нещата ще си влезят в нормалните рамки  Hug
Също съм с изрязани до дъно нокти , също косата ми е на опашка ... няма друг начин , но гледам винаги да съм в приличен вид . Купих си за в къщи готини анцузи , за навън разни дънки с ниски ботуши и пак се чувствам добре ... Аз вече ходя и на работа , така че няма как , трябва да изглеждам добре , но определено съм в спортен стил , все пак сме майки  Wink
Може да изглеждаш добре и без да ходиш всяка седмица на фризъор и маникюр , просто си намери твоя начин  Flutter

# 24
Да,но след като започнах работа имах време и за себе си.

# 25
  • Мнения: 1 058
Да си призная почти не ми остава време за фризьор, камо ли нещо друго. Познато ми е това зе неспящото ревливо бебе. Мойто поотрасна, но продължава да реве, а сега и тича много. Надявам се скоро да намеря начин да се организирам.

# 26
  • Мнения: 811
Не,ама аз и преди и сега съм си малко джаста-праста...не се гримирам,косата на опашка или пусната...само вече не нося толкова често поли,защото малкия ги смъква  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 081
Благодаря ви а отговорите-явно не съм само аз. тайничко завиждам на майките, които успяват. Явно проблема е в организацията на времето. Странно-до 9тия месец включително ходех на работа и събота, постоянно в командировки, справях се с къщната работа, дори и готвех, и просто изглеждах перфектно(е, доколкото имам физически данни за това де:) как успявах тогава-не знам, може да съм си сменила "тертипа" на организация:) Поне с килцата се справих след раждането.
Пожелавам на повече майки(включително и на себе си) да успяват да са както всеотдайни майки, така и прекрасни жени!

П.П. Относно помощта на чудесните хора до нас, отмяната им, за да имаме време за себе си-това е идея да се отворят нощни центрове за красота за жени, които само късно вечер не са сами!

# 28
  • Мнения: 727
Благодаря ви а отговорите-явно не съм само аз. тайничко завиждам на майките, които успяват. Явно проблема е в организацията на времето. Странно-до 9тия месец включително ходех на работа и събота, постоянно в командировки, справях се с къщната работа, дори и готвех, и просто изглеждах перфектно(е, доколкото имам физически данни за това де:) как успявах тогава-не знам, може да съм си сменила "тертипа" на организация:) Поне с килцата се справих след раждането.
Пожелавам на повече майки(включително и на себе си) да успяват да са както всеотдайни майки, така и прекрасни жени!

П.П. Относно помощта на чудесните хора до нас, отмяната им, за да имаме време за себе си-това е идея да се отворят нощни центрове за красота за жени, които само късно вечер не са сами!
при мен е обратното така си пилеех свободното време,а сега съм достааа по-организирана,нито готвех,за чистене е ясно,но определено майчинството има благотворен ефект върху мен Peace,само че липсата на време САМО ЗА ТЕБ е явно всеобщ проблем
Идеята за нощен салон за красота е невероятна!!!! Laughing,само тогава мога и то след като го приспа..... Tired

# 29
  • Мнения: 1 028
Ами горе-долу беше така,но сега се "взех в ръце" и полека-лека започвам да ставам отново чоловек Mr. GreenМакар,че винаги съм си мислеля,че ако иамх край себе си свекърва,майка,баща или какъвто и да било жив индивид да помага поне малко,нямаше да изпадна зад борда Laughing

Общи условия

Активация на акаунт