💖 Един за друг 💖 След сезон 4

  • 104 062
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Sofia
  • Мнения: 3 850
Ванката се го забравили вече.
Искрено се надявам на това! Такава първична, изобилстваща и неподправена простота трябва да остане дълбоко скрита. Не съм егоист, да му се радват жена му и семейството му, първата сама си го е избрала, вторите нямат избор.

# 1 156
  • Мнения: 496
Много ми е интересно как слагате тоя и оня за водещ. Имаше дори предложение за Симона, с отвратителния изкуствен смях. Това да си актьор също е професия, за която се класираш с конкурс и изучаваш 5 години. Да съм точна, Емо също не ми харесва като водещ, доста скучен и скован е, независимо, че вече има няколко години опит зад гърба си. Не ми идва наум за подходящ водещ, но всички тия аматьори пък съвсем не стават.

Аз съм съгласна, че е хубаво за водещи да се избират хора, които имат някакво свързано с това образование, но Мария Игнатова нямам информация да е учила актьорско майсторство. Уж е завършила телевизионна журналистика в някакъв си колеж, но като гледам това е станало далеч след като вече се е била набутала в телевизията. Преди това е учила моден дизайн и за мен си е един обикновен фотомодел, пробил си път към телевизията по един или друг начин. Не виждам особена разлика между нея и други нашумели реалити герои, жадни да се набутат в някое предаване (както примерно Ваня Джаферович). Да не говорим, че и Гала няма образование като за ТВ водеща, а от колко години води предаване. Така че да не се учудваме, че се предлага Симона, всъщност, на мен тя ми се вижда, че би се справила прилично (не че е реалистично да стане наистина). Виж Гергана и Мария - абсурд, те наистина не стават.

А някои "аматьори" се справят много добре във воденето, Емо е един от тях.

# 1 157
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Ванката се го забравили вече.
Ама, аз наистина го забравих 😀 В първия момент помислих, че говорите за Ванката реквизиторът от Шоуто на Слави 😂

# 1 158
  • Мнения: 1 463
Попринцип не знам дали Емо е имал строг сценарий по БТВ, но тук определено е скован, няма ги онези цветущи шеги и с това "Мили мои" ми бърка в здравето 🙄

# 1 159
  • София
  • Мнения: 7 169
Докато ние тук умуваме кой да бъде водещ/не че някой ни пита или ще се съобрази с нас/, участниците кой знае каква игра са играли днес..я са яли свински уши, я са редили пъзели в басейн, я от някоя кула са скачали надолу с главата.. Laughing
Дали вилата ще е същата..?

# 1 160
  • Мнения: 9 008
Водещият на предаване за влюбени трябва да по-млад.(поне така ми се иска)

# 1 161
  • Мнения: 10 450
Много ми е интересно как слагате тоя и оня за водещ. Имаше дори предложение за Симона, с отвратителния изкуствен смях. Това да си актьор също е професия, за която се класираш с конкурс и изучаваш 5 години. Да съм точна, Емо също не ми харесва като водещ, доста скучен и скован е, независимо, че вече има няколко години опит зад гърба си. Не ми идва наум за подходящ водещ, но всички тия аматьори пък съвсем не стават.

Аз съм съгласна, че е хубаво за водещи да се избират хора, които имат някакво свързано с това образование, но Мария Игнатова нямам информация да е учила актьорско майсторство. Уж е завършила телевизионна журналистика в някакъв си колеж, но като гледам това е станало далеч след като вече се е била набутала в телевизията. Преди това е учила моден дизайн и за мен си е един обикновен фотомодел, пробил си път към телевизията по един или друг начин. Не виждам особена разлика между нея и други нашумели реалити герои, жадни да се набутат в някое предаване (както примерно Ваня Джаферович). Да не говорим, че и Гала няма образование като за ТВ водеща, а от колко години води предаване. Така че да не се учудваме, че се предлага Симона, всъщност, на мен тя ми се вижда, че би се справила прилично (не че е реалистично да стане наистина). Виж Гергана и Мария - абсурд, те наистина не стават.

А някои "аматьори" се справят много добре във воденето, Емо е един от тях.

Съгласна съм с написаното за Мария Игнатова. Емо беше интересен, когато съобщаваше времето, но предполагам, че предварително си е измислял репликите и ги казваше артистично. Според мен няма рефлекса, за да бъде водещ на такова предаване. За останалите аматьори въобще не говорим. Може би добър за тази игра би бил Геро.
Гала няма образование наистина, но Гала води само едно предаване почти четвърт век и има огромен опит. Освен това, на нея й диктуват в слушалка, тя не би могла да запомни всичко. Понеже съм била при нея преди години, мога да кажа как стават нещата. Ден-два преди участието ми се обади редактор, поиска да знае някои неща за мен, за да подготвят въпросите за Гала. По време на предаването й ги диктуват в ухото.

# 1 162
  • Sofia
  • Мнения: 3 850
Скрит текст:
Докато ние тук умуваме кой да бъде водещ/не че някой ни пита или ще се съобрази с нас/, участниците кой знае каква игра са играли днес..я са яли свински уши, я са редили пъзели в басейн, я от някоя кула са скачали надолу с главата.. Laughing
Дали вилата ще е същата..?
Предполагам, че да. Отговаря на изискванията им. Събира участници и екип, има романтика, може би затова я наемат за сватби, основно.

# 1 163
  • Мнения: 3 930
А! Сакън не е и Геро! И той на всяка манджа. Също не ми се вижда подходящ за романтично шоу. Емо съм го възприела и ми допада. Мария ще е ми е много пренавита и няма да ми хареса най-вероятно.

# 1 164
  • София
  • Мнения: 11 708
Наско Михайлов водеше Страх и се справяше добре. Някои от игрите там бяха като в Един за друг. Последните години и все говори навсякъде за жена си, влюбен мъж. ☺️

# 1 165
  • Мнения: 102
От Threads
Скрит текст:

# 1 166
  • Мнения: 4 681
За такъв тип шоута май колкото по-малко се вписваш в общия калъп, толкова по-голям шанс има да те привикат за шут.

# 1 167
  • София
  • Мнения: 11 708
Това трябва да е единствената двойка, за която имаше спойлер, че ще участва.

# 1 168
  • София
  • Мнения: 12 565
Той не е ли по-млад, на 30 г. ли е? Все си мисля, че е по-малък.

# 1 169

Общи условия

Активация на акаунт